Sport.pl

Sport w skrócie

HOKEJ NA LODZIE

Wyniki 12. i 13. kolejki Polskiej Ligi Hokejowej: GKS Katowice - TKH Toruń 3:6, KH Sanok - Dwory Unia Oświęcim 1:20, Wojas Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdańsk 2:5, mecz Cracovia Comarch - GKS Tychy został przełożony na 19 października, GKS Katowice - Cracovia 2:3, KH Sanok - Wojas Podhale 1:3. Tercje: 1:1, 0:1, 0:1. 1:0 Rąpała (5.), 1:1 Kolusz (11.), 1:2 Hajnos (34.), 1:3 Hajnos (55.). KH: Łukaszek - Burnat, Miśków; Ciepły, Rąpała; D. Demkowicz, Solon - Radwański, M. Mermer, Niemiec; Galant, Kostecki, D. Brejta; Dżoń, Piecuch, J. Grzesik; P. Karnas, Barnuś, T. Mermer. Podhale: Worosznow - Sroka, Kolasa; Piotrowski, Wilczek; Gil, Talaga; Dutka, Piekarz - Różański, Kolusz, Łyszczarczyk; Podlipni, Biela, Hajnos; Batkiewicz, Słowakiewicz, Zapała; Zubek, Jastrzębski, Panek. Kary: KH - 4 min, Podhale - 4 min.; Stoczniowiec Gdańsk - GKS Tychy 5:5, TKH Toruń - Dwory Unia Oświęcim 4:1.

1. Dwory Unia132978-25
2. Cracovia102543-24
3. TKH Toruń132464-34
4. GKS Tychy122153-33
5. Wojas Podhale122045-35
6. Stoczniowiec Gdańsk121553-43
7. KH Sanok12422-97
8. GKS Katowice14227-94
PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 4. kolejki grupy B I ligi mężczyzn: MTS Chrzanów - BRW Stal Mielec 29:28 (15:12). MTS: Piotr Rokita, Baliś - Marszycki, Ciołkosz 7, Podsiadło, Zduń 1, Jacek 3, Bugajski 7, Babicz 2, Kruczek 1, Skoczylas 2, Kozłowski 1, Paweł Rokita 5. Stal: Lipka, Zieliński, Banaś - Wilk 3, Maćkowski, Pawluś 4, Basiak 2, A. Krupa 1, Szczerba 2, Wach 4, D. Kubisztal 5, W. Surowiec, Szwaja, M. Kubisztal 7. Kary: MTS - 14 min, Stal - 14 min; Wisła Sandomierz - BKS Bochnia 25:28, AZS Politechnika Radom - AZS AWF Biała Podlaska 29:20, KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 40:22, Pabiks Pabianice - Viret Zawiercie 30:37, Vive II Kielce - Wisła Azoty Puławy 37:31.

1. KSSPR Końskie48148-97
2. Viret Zawiercie46125-106
3. Wisła Azoty Puławy46123-109
4. MTS Chrzanów46123-113
5. ASPR Zawadzkie46117-114
6. Stal Mielec44124-127
7. Vive II Kielce44121-129
8. AZS Biała Podlaska44102-122
9. BKS Bochnia42106-112
10. AZS Radom42103-121
11. Wisła Sandomierz4095-105
12. Pabiks Pabianice40108-140
Wyniki grupy IV II ligi mężczyzn: AZS Katowice - Orlik Brzeg 48:26, OSiR Komprachcice - Unia Tarnów 28:37, Kusy Kraków - Big Star Siemianowice 24:22, pauzował AZS UR Rzeszów.

1. AZS Katowice34126-87
2. Unia Tarnów2474-61
3. OSiR Komprachcice3494-94
4. Kusy Kraków2253-57
5. Orlik Brzeg1026-48
6. Big Star Siemianowice3074-100
7. AZS UR Rzeszów000:0
KOSZYKÓWKA

Wyniki 5. i 6. kolejki o wejście do I ligi kobiet: Gracz Starachowice - MLKS Rzeszów 78:76. Kwarty: 19:15, 17:12, 20:29, 22:20. Gracz: Czajkowska 18 (1), Oleksińska 22, Kanieńska 13 (1), Pijanowska 5, Aderek 10 oraz Fogiel 3 (1), Trześniewska 0, Niekłań 2, Żurowska 5. MLKS: Buszta 26, Cudo 14 (2), Lachcik 11, Moskwa 20, Węklar 9 oraz Ludwiniak 4, Wajda 2, Uchman 0; MLKS - MOSM Bytom 75:41. Kwarty: 22:7, 17:12, 15:9, 21:14. MLKS: Buszta 5, Cudo 19 (3), Lachcik 10, Moskwa 8, Węklar 12 (1) oraz Guzara 4, Ludwiniak 4, Pałys 10, Uchman 0, Szelewa 0, Topolska 2. MOSM: Sołtysiak 2, Dziura 5, J. Zielonka 2, Iwan 1, Stanek 12 oraz A. Zielonka 2, Karch 2, Juchniewicz 3, Rutkowska 12; Stal Stalowa Wola - CKiS Skawina 46:76. Kwarty: 14:18, 8:16, 7:25, 17:17. Stal: Parus 20, Czopor 7, K. Wydra 6, Kaczmarska 4, Niemiec 4 oraz Gołąbek 4, Łopion 1, A. Wydra 0, Darłak 0, Rutkowska 0, Sampolska 0. CKiS: Mucha 15, Grzelak 14, Włodarz 9, Koszela 9, Panek 6, Oskwarek 5, Hajduk 4, Krzywoń 4, Musiał 3, Żak 3, Główka 2, Moskała 0; Pałac Młodzieży Tarnów - Stal 69:63. Kwarty: 16:23, 19:8, 16:24, 18:8. Pałac Młodzieży: A. Kułaga 38, Książek 12, Kłosowicz 6, Pałucha 4, Romarowicz 4 oraz Kawa 3, Kuliś 2. Stal: Parus 17, Kaczmarska 14, Gołąbek 12, Czopor 10, Łopion 4 oraz K. Wydra 4, A. Wydra 2, Rutkowska 0, Niemiec 0; UKS Krynica - Gracz 42:77, RMKS Rybnik - Krynica 82:48, MOSM - GTK Gorlice 55:50, MOSiR Mysłowice - Górnik Wieliczka 75:95, Skawina - Żak Nowy Sącz 60:48, Żak - MOSiR 67:62, Górnik - Borek Kraków 115:67, Borek - RMKS 61:70.

1. Żak Nowy Sącz611425:336
2. Pałac Młodzieży Tarnów510466:308
3. CKiS Skawina59375:254
4. Stal Stalowa Wola69434:385
5. MLKS Rzeszów69425:381
6. Górnik Wieliczka48389:276
7. Gracz Starachowice58311:302
8. RMKS Rybnik57360:345
9. MOSM Bytom47220:225
10. Borek Kraków66320:578
11. GTK Gorlice45227:254
12. MOSiR Mysłowice55340:408
13. UKS Krynica55263:501
SIATKÓWKA

DWIE WYGRANE MIELCZANEK. W meczach sparingowych siatkarek: Muszynianka - KPSK Stal Mielec 2:3 (25:22, 23:25, 15:25, 23:25, 15:8) i 2:3 (25:16, 17:25, 18:25, 25:27, 15:9). Skład Stali: Cabajewska, Natanek, Pugaczova, Kicior, Pavelkova, Lis, Kościelna, Żółtańska, Wilk, Ząbek.

Wyniki 1. kolejki II ligi kobiet: Siarka Tarnobrzeg - SMS II Sosnowiec 3:1, MKS Andrzychów - UMKS Łańcut 0:3, MOSiR Mysłowice - Orzeł Kozy 3:2, Tomasovia Tomaszów Lubelski - Armatura Kraków 3:2.

Wyniki 1. kolejki II ligi mężczyzn: Błękitni Ropczyce - MKS Andrychów 3:0, MKS MOS Będzin - Energetyk Jaworzno 1:3, AZS Rafako Racibórz - Cukrownik Lublin 0:3, SMS II Spała - Okocimski Brzesko 2:3.

Wyniki 1. kolejki III ligi mężczyzn: MKPS Mielec - Orkan Nisko 1:3, Czarni Oleszyce - Błękitni II Ropczyce 1:3, MOSiR Jasło - Karpaty AZS Krosno 1:3, San Lesko - AZS UR Rzeszów 0:3, TSV Sanok - Tęcza Sędziszów 3:0.

TENIS STOŁOWY

PIETKIEWICZ NIE ZAWIODŁA. Polska reprezentacja tenisistek stołowych wygrała w Krakowie drugi turniej grupy D eliminacji do mistrzostw Europy 2005 i zakwalifikowała się do następnej fazy kwalifikacyjnej. Polki pokonały Grecję, Turcję i Szwajcarię po 3:0. Swoje dwa pojedynki wygrała zawodniczka KTS Elpe Eltex Tarnobrzeg Monika Pietkiewicz, która pokonała Greczynkę Christinę Fili 3:0 i Szwajcarkę Melanie Eggel 3:0.

Wyniki 2. kolejki I ligi kobiet: Cukrownik Chybie - KKTS Krosno 3:7, Rafaello Kazimierza Wielka - Elta Łódź 6:4, Bronowianka Akropol II Kraków - Wanda Kraków 6:4, MKSTS Polkowice - JKTS Jastrzębie 6:4.

1. Rafaello Kazimierza Wlk.2414:6
2. MKSTS Polkowice2413:7
3. JKTS Jastrzębie2211:9
4. Elta Łódź2210:10
5. Bronowianka II Kraków229:11
KKTS Krosno229:11
7. Cukrownik Chybie207:13
Wanda Kraków207:13
Wyniki 3. kolejki I ligi mężczyzn: Trasko Ostrzeszów - Izolator AZS Politechnika Rzeszów 6:4, Suret Brzostowianka - Górnik Miechowice 1:9, AZS Semex Częstochowa - Kastor Łask 3:7, AZS AE Wrocław - Erjot Oława 4:6, Victoria Wałbrzych - Agra Olesno 7:3. W meczu rozegranym awansem z 23 października: Erjot Oława - Izolator AZS Politechnika Rzeszów 5:5.

1. Erjot Oława4723:17
2. Górnik Miechowice3625:5
3. Kastor Łask3622:8
4. Trasko Ostrzeszów3621:9
5. Politechnika Rzeszów4423:17
6. Victoria Wałbrzych3211:19
7. AZS AE Wrocław3111:19
8. AZS Częstochowa3010:20
9. Brzostowianka308:22
10. Agra Olesno306:24
PIŁKA NOŻNA

Wyniki 5. kolejki II ligi kobiet: Tytan Wisznice - Sokół Kolbuszowa Dolna 0:6 (0:2): Gonzales (4.), Barlewicz (20.), Rżany (60., 75., 80.), Kozłowska (83.). Sokół: Wilk - Kolek (40. E. Wasyłeczko), Błyskał, Prokop, Barlewicz - Rżany, Gonzales, Luberda, Hajduk - Jamróz, Wis (72. Kozłowska); Delfinek Łuków - Michałowo 3:0, AZS Biała Podlaska - Kinga Krasnystaw 12:1, Hetman Zamość - Górnik Łęczna 1:3, Włodawianka - Motor Lublin 3:0.

1. AZS Biała Podlaska51560-6
2. Delfinek Łuków51247-3
3. Górnik Łęczna51216-17
4. Michałowo51017-8
5. Sokół Kolbuszowa5814-6
6. Tytan Wisznice5610-24
7. Włodawianka5610-39
8. Kinga Krasnystaw544-20
9. Hetman Zamość503-26
10. Motor Lublin502-34
Wyniki 12. kolejki IV ligi podkarpackiej: Igloopol Dębica - Wisłoka Dębica 1:0, Izolator Boguchwała - Resovia 1:0, JKS Jarosław - Stal Herb Sanok 0:3, Rafineria Czarni Jasło - MKS Kańczuga 2:0, Sanovia Lesko - Krośnianka 1:1, Błękitni Ropczyce - Siarka Tarnobrzeg 2:0, Zryw Dzikowiec - Strug SZiK Tyczyn 0:1, Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1:0, Żurawianka - Rzemieślnik Pilzno 1:3.

1. Stal Sanok122820-7
2. Wisłoka Dębica122528-11
3. Unia Nowa Sarzyna122516-5
4. Stal Mielec122415-12
5. Rafineria Czarni Jasło122320-12
6. Rzemieślnik Pilzno122220-14
7. Izolator Boguchwała122019-15
8. Strug Tyczyn121917-11
9. Igloopol Dębica121917-12
10. JKS Jarosław121819-17
11. Siarka Tarnobrzeg121514-19
12. Resovia121413-15
13. Żurawianka121216-21
14. Zryw Dzikowiec121110-20
15. Błękitni Ropczyce12914-20
16. MKS Kańczuga12610-24
17. Krośnianka1266-22
18. Sanovia Lesko1256-23
Wyniki 9. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Elektrociepłownia Rzeszów - Korona Załęże 1:2, Grodziszczanka - Górnovia 3:0, Włókniarz Rakszawa - Błażowianka 1:0, Jawor Krzemienica - Sokół Sokołów 2:1, Dynovia - Głogovia 1:3, Stal Łańcut - Jasionka 4:1, Crasnovia - Bratek Bratkowice 5:0, Herman Hermanowa - Piast Nowa Wieś 1:1.

1. Włókniarz Rakszawa92222-7
2. Głogovia92221-8
3. EC Rzeszów91614-11
4. Korona Załęże91611-12
5. Crasnovia91420-11
6. Błażowianka91417-12
7. Bratek Bratkowice91312-17
8. Jawor Krzemienica91211-11
9. Stal Łańcut91112-10
10. Górnovia91114-16
11. Piast Nowa Wieś91011-10
12. Herman Hermanowa9108-12
13. Grodziszczanka999-14
14. Dynovia9810-18
15. Jasionka9711-21
16. Sokół Sokołów946-19
Wyniki 10. kolejki grupy dębickiej klasy okręgowej: Chemik Pustków - Kolbuszowianka 0:8, Czarnovia - Strażak Niwiska 10:0, Lechia Sędziszów - Strzelec Frysztak 1:0, Radomyślanka - Ikarus Tuszów Narodowy 0:1, KP Ropczyce - Team Przecław 4:2, Złotniczanka - Jutrzenka Ławnica 2:1, Brzostowianka - Start Wola Mielecka 4:1, mecz Smoczanka Mielec - Raniżovia został przełożony na 14 listopada.

1. Kolbuszowianka102342-11
2. Brzostowianka102321-8
3. Lechia Sędziszów102123-7
4. Czarnovia102125-6
5. Strzelec Frysztak101624-17
6. Chemik Pustków101510-17
7. Jutrzenka Ławnica101413-14
8. Ikarus Tuszów Nar.101315-15
9. Start Wola Mielecka101313-19
10. Złotniczanka10129-12
11. Team Przecław101125-19
12. Radomyślanka10109-9
13. KP Ropczyce10109-13
14. Raniżovia9911-13
15. Smoczanka Mielec9810-10
16. Strażak Niwiska1005-59
Wyniki 10. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sarzynianka Unia II - KP Zarzecze 3:0, Budo-Instal Turbia - Czarni Lipa 3:1, Iskra Sobów - Sanna Zaklików 3:1, Łętownia - Sokół Kamień 0:2, Orzeł Rudnik - Bukowa Jastkowice 1:0, Sparta Jeżowe - Sokół Nisko 0:4, Tarnogóra - Wisła Baranów Sandomierski 2:0, Tłoki II Gorzyce - Stal Nowa Dęba 3:1.

1. Sokół Nisko102833-8
2. Budo-Instal Turbia102430-8
3. Iskra Sobów102115-7
4. Orzeł Rudnik102021-4
5. Stal Nowa Dęba101813-15
6. Sokół Kamień10169-7
7. Bukowa Jastkowice101416-14
8. KP Zarzecze101213-16
9. Tłoki II Gorzyce101120-18
10. Sanna Zaklików101117-19
11. Sarzynianka/Unia II101017-25
12. Sparta Jeżowe10106-21
13. Wisła Baranów1099-20
14. Łętownia1088-22
15. Czarni Lipa10612-20
16. Tarnogóra10511-27
Wyniki 11. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Czuwaj Przemyśl - Start Pruchnik 4:1, Piast Tuczempy - Polonia II Przemyśl 7:0, Skołoszów - Zdrój Horyniec 7:3, Golbalux Wiązownica - Błękitni Grzęska 0:0, Granica Stubno - Radymno 3:3, Orzeł Przeworsk - Babiś-Syrenka Roźwienica 2:2, Budowlani Szówsko - Sokół Sieniawa 1:2, Łęk Ostrów - Roztocze Narol 1:7.

1. Syrenka Roźwienica112623-10
2. Orzeł Przeworsk112223-13
3. Sokół Sieniawa112225-18
4. Piast Tuczempy112128-9
5. Skołoszów112023-16
6. Radymno112019-13
7. Czuwaj Przemyśl111918-10
8. Roztocze Narol111826-21
9. Start Pruchnik111214-17
10. Błękitni Grzęska111214-18
11. Granica Stubno111216-23
12. Golbalux Wiązownica11119-15
13. Łęk Ostrów111112-23
14. Budowlani Szówsko11713-20
15. Zdrój Horyniec11713-31
16. Polonia II Przemyśl1159-28
Wyniki 10. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Zamczysko Odrzykoń - Górnik Strachocina 3:1, Tempo Nienaszów - Iwonka Iwonicz 2:0, Orzeł Bażanówka - Szarotka Nowosielce 1:1, Brzozovia - Jasiołka Świerzowa 2:2, Nafta Jedlicze - Rafineria Czarni II Jasło 0:0, Start Rymanów - Galicja Cisna 1:0, Piast Miejsce Piastowe - Leśnik Baligród 0:1, Górnik Grabownica - Chłodnie Zarszyn 1:1.

1. Nafta Jedlicze102626-9
2. Szarotka Nowosielce102333-16
3. Chłodnie Zarszyn102019-10
4. Brzozovia101823-17
5. Rafineria Czarni II101716-18
6. Leśnik Baligród101617-12
7. Tempo Nienaszów101520-20
8. Galicja Cisna101419-15
9. Orzeł Bażanówka101418-16
10. Zamczysko Odrzykoń91114-11
11. Start Rymanów101112-17
12. Piast Miejsce Piastowe101020-18
13. Górnik Strachocina101016-24
14. Jasiołka Świerzowa9811-13
15. Górnik Grabownica10713-29
16. Iwonka Iwonicz10111-37