Wyniki piłkarskiej klasy A

BIELSKO-BIAŁA

9. kolejka: Wilkowice - Wapienica 6:2, Pisarzowice - Bujaków 3:2, Międzybrodzie Bialskie - Landek 4:2, Jaworze - Kaniów 1:3, Grodziec Śl. - Jasienica 5:1, Hecznarowice - Buczkowice 0:0, Bestwinka - Kozy 0:3.

Prowadzą Pisarzowice (24 pkt.) przed Buczkowicami i Międzybrodziem Bialskim (po 17).

BYTOM

9. kolejka: Bobrowniki Śl. - Bobrek Karb II Bytom 0:1, Koty - Ożarowice 1:1, Miedary - Tworóg 2:0, Orzeł II Nakło Śl. - Kozłowa Góra 4:1, Polonia II Bytom - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 4:1, Sucha Góra - Świerklaniec 0:0, Miechowice - Dąbrówka Wielka 2:3, Rozbark II Bytom - Brzeziny Śl. 0:2.

Prowadzi Polonia II Bytom przed Tarnowiczanką Stare Tarnowice (po 22) i Dąbrówką Wielką (16).

KATOWICE

7. kolejka: Wawel II Wirek - MKS II Siemianowice Śl. 0:2, Wyzwolenie Chorzów - MK Górnik II Katowice 6:1, Sparta Katowice - AKS II Mikołów 3:1, Rozwój II Katowice - Podlesianka II Katowice 4:1, Naprzód Lipiny - Górnik 09 Mysłowice 0:3, Strażak Mikołów - Hetman 22 Katowice 1:4.

Prowadzi Górnik 09 Mysłowice przed AKS II Mikołów i Rozwojem II Katowice (po 16).

RACIBÓRZ

9. kolejka: Gaszowice - Lyski 6:1, Przyszłość II Rogów - Tworków 4:1, Adamowice - Krzyżkowice 1:2, Turza Śl. - Rafako Racibórz 2:2, Pstrążna - Górki Śl. 0:2, Kornowac - Chałupki 3:0, Unia II Racibórz - Samborowice 0:1, Rudy Wielkie - Nędza 1:2.

Prowadzi Rafako Racibórz (18) przed Kornowacem i Górkami Śl. (po 17).

RYBNIK

10. kolejka: Przegędza - Świerklany 2:1, Grabownia - Żory 0:3, Palowice - Polonia II Marklowice 1:1, Orzepowice - Baranowice 9:1, Ochojec - Zawada 0:1, Łaziska Rybnickie - Chwałowice 0:1, Skrbeńsko - Radziejów 1:5, Szczejkowice - Stanowice 5:1.

Prowadzą Żory (25) przed Szczejkowicami (23) i Łaziskami Rybnickimi (20).

SKOCZÓW

10. kolejka: Ochaby - Górki Wielkie 1:3, Kończyce Małe - Wisła 4:0, Trójwieś Istebna - Strumień 5:2, Drogomyśl - Puńców 4:1, Zabłocie - Simoradz 1:4, Kończyce Wielkie - Nierodzim 3:1, Brenna - Beskid II Skoczów 1:4.

Prowadzą Kończyce Małe (20) przed Górkami Wielkimi (19) i Simoradzem (18).

SOSNOWIEC

10. kolejka: Piaski - Byczyna 3:1, Rogoźnik - Tucznawa 4:1, Kazimierz - Błędów 1:1, Zagłębie II Sosnowiec - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0:2, Mierzęcice - Niegowonice 3:0, Ciężkowianka Jaworzno - Wysoka 5:0, MKS II Sławków - Podłęże 1:3, Źródło II Kromołów - Siewierz 1:1.

Prowadzi Zagłębiak Dąbrowa Górnicza (26) przed Mierzęcicami (23) i Ciężkowianką Jaworzno (22).

TYCHY

10. kolejka: ZET Tychy - GTS II Bojszowy 2:0, Bieruń Nowy - Miedźna 1:0, Polonia II Łaziska - Orzesze 2:1, GKS 71 II Tychy - Chełm Śl. 1:1, Radostowice - Rudołtowice-Ćwiklice 0:3, Jaroszowice - Jankowice 3:2, Wola - Piasek 4:2, Studzionka - Goczałkowice 4:1. Zweryfikowano wynik meczu poprzedniej kolejki: Studzionka - ZET Tychy 3:0 (walkower, na boisku 1:2).

Prowadzi Wola przed Bieruniem Nowym (po 25) i Polonią II Łaziska (19).

ZABRZE

11. kolejka: Rudno - Carbo II Gliwice 1:0, Żernica - Chudów 5:1, Pilchowice - Toszek 1:7, Łany Wielkie - Paniówki 0:3, Pyskowice - Przyszowice 0:0, Społem Zabrze - Stanica 4:1, Rachowice - Rudziniec 2:1. Mecz Walka II Makoszowy - Wielowieś został przełożony na 14.11.

Prowadzą Paniówki (30) przed Społem Zabrze (24), Walką II Makoszowy i Toszkiem (po 22).

ŻYWIEC

9. kolejka: Błękitni Żywiec - Węgierska Górka 0:2, Cięcina - Wieprz 2:1, Milówka - Delphi Jeleśnia 2:4, Leśna - Radziechowy 1:2, Lipowa - Rajcza 0:1, Łękawica - Zarzecze 2:1, Przyborów - LKS Jeleśnia 0:2.

Prowadzi Delphi Jeleśnia (20) przed Rajczą, LKS Jeleśnia i Węgierską Górką (po 18).