Motor Lublin - Pogoń Leżajsk 2:1 (1:1)

PIŁKA NOŻNA. III liga. Mimo niezłej gry i prowadzenia już od 9. minuty podopiecznym Ryszarda Kuźmy nie udało się wywieźć z Lublina chociaż jednego punktu.

Ku zaskoczeniu lubelskich piłkarzy i kibiców od pierwszych minut meczu do ataków ruszyli gracze Pogoni. Już w 10. minucie jedna z ich akcji przyniosła im prowadzenie. Na lewej stronie boiska Janusz Iwanicki ograł Piotra Jaroszyńskiego, dograł do Pawła Kowalczyka, który z kilku metrów pokonał bramkarza gospodarzy. Radość ekipy z Leżajska nie trwała długo, bo pięć minut później Robert Chmura przelobował Baranowskiego i było 1:1.

W kolejnych minutach dobrych sytuacji nie wykorzystali Daniel Koczon i Jakub Ławecki z Motoru, a także Tomasz Walat i Bogusław Sierżęga z Pogoni.

Zwycięskiego gola miejscowi zdobyli niedługo po przerwie. Po podaniu Marcina Syroki Koczon strzałem głową ustalił wynik meczu.