Sport w skrócie

PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 3. kolejki grupy B I ligi mężczyzn: Vive II Kielce - BRW Stal Mielec 34:36 (15:20). Vive II: Brzdak, Kuczyński - Mróz 2, Kubiec 8, Gawęcki 9, Podsiadło 8, Trojanowski 4, Nikulenkow 1, Terlecki 1, Budkowski 1, Pawłowski. Stal: Lipka, Banaś - Wilk 4, Pawluś 10, Basiak 7, Szczerba 2, Wach 2, D. Kubisztal 7, M. Kubisztal 1, W. Surowiec 2, Szwaja 1, Maćkowski, A. Krupa, Rybak. Kary: Vive II - 4 min., Stal - 6 min.; Viret Zawiercie - Wisła Sandomierz 28:23, AZS AWF Podlaska - Pabiks Pabianice 34:31, BKS Bochnia - Wisła Puławy 26:28, KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 38:28, ASPR Zawadzkie - AZS Politechnika Radom 38:27.

1. KSSPR Końskie36108-75
2. ASPR Zawadzkie3695-74
3. Wisła Puławy3692-72
4. Viret Zawiercie3488-76
5. MTS Chrzanów3494-85
6. Stal Mielec3496-98
7. AZS Biała Podlaska3482-93
8. Vive II Kielce3284-98
9. Wisła Sandomierz3070-77
10. BKS Bochnia3078-87
11. Pabiks Pabianice3078-103
12. AZS Radom3074-101
Wyniki 2. kolejki grupy IV II ligi mężczyzn: OSiR Komprachcice - Big Star Siemianowice 31:28, Unia Tarnów - AZS Katowice 37:33. Mecz Kusy Kraków - AZS UR Rzeszów został przełożony. Pauzował Orlik Brzeg.

1. OSiR Komprachcice2466-57
2. AZS Katowice2278-61
3. Unia Tarnów1237-33
4. Kusy Kraków1029-35
5. Big Star Siemianowice2052-76
6. AZS UR Rzeszów---
Orlik Brzeg---
KOSZYKÓWKA

Wyniki 3. i 4. kolejki o wejście do I ligi kobiet: Stal Stalowa Wola - Borek Kraków 109:59. Kwarty: 36:14, 24:11, 20:19, 29:15. Stal: Czopor 21 (4), Parus 21 (1), A. Wydra 12 (2), Gołąbek 8, Łopion 6 oraz Kaczmarska 18, Niemiec 11, Darłak 4, Rutkowska 4, K. Wydra 4, Sampolska 0. Borek: Kozioł 22 (2), Bałys 21, Słapak 12, Florczyk 4, Korzelska 0; MOSiR Mysłowice - Stal 74:75. Kwarty: 21:14, 21:20, 19:18, 13:23. MOSiR: Błachut 2, Jurasz 18 (1), Jagiełka 13 (1), Tłuszczyk 10, Świtała 13 oraz Gadomska 1, Kościelny 12, A. Balsam 5, M. Balsam 0. Stal: Czopor 14 (1), Łopion 4, Parus 17 (1), A. Wydra 0, Gołąbek 2 oraz Rutkowska 2, K. Wydra 2, Niemiec 8, Kaczmarska 26; RMKS Rybnik - MLKS Rzeszów 64:93. Kwarty: 15:27, 12:15, 19:25,18:26. RMKS: Karolina Kozak 22 (2), Czajkowska 21 (2), Droździel 7, Nalach 10, Bogdanowicz 0 oraz Katarzyna Kozak 2, Kuczera 2, Szydłowska 0, Beer 0, Androsz 0, Kwiatek 0, Kosmal 0. MLKS: Cudo 17 (2), Moskwa 16, Buszta 15, Guzara 13, Węklar 10 oraz Pałys 10, Ludwiniak 9 (1), Topolska 2, Szelewa 1, Uchman 0; Górnik Wieliczka - MLKS 77:67. Kwarty: 17:17, 18:23, 27:12, 15:15. Górnik: Chmiel 18 (2), Skowron 6, Konopka 8 (1), Owca 28, Grzywacz 8 oraz Ksprzycka 8, Kaczmarek 0, Sikora 0, Szybowska 0, Krzyżek 0. MLKS: Buszta 9, Cudo 13 (2), Guzara 15, Moskwa 14, Węklar 0 oraz Ludwiniak 6, Pałys 6, Uchman 4, Topolska 0, Szelewa 0; Pałac Młodzieży Tarnów - MOSiR Mysłowice 92:73, Żak Nowy Sącz - UKS Krynica 99:51, GTK Gorlice - RMKS Rybnik 97:54, Gracz Starachowice - MOSM Bytom 42:46, GTK Gorlice - Gracz Starachowice 77:42, UKS Krynica - Górnik Wieliczka 67:102, Borek Kraków - Żak Nowy Sącz 53:82, CKiS Skawina - Pałac Młodzieży Tarnów 65:71.

1. Pałac Młodzieży48397:245
2. Żak Nowy Sącz48310:214
3. Stal Stalowa Wola47325:240
4. MLKS Rzeszów46274:262
5. CKiS Skawina35239:160
6. GTK Gorlice35220:154
7. Górnik Wieliczka24179:134
8. MOSM Bytom24124:98
9. Gracz Starachowice34162:184
10. RMKS Rybnik44231:340
11. Borek Kraków44202:393
12. UKS Krynica44225:419
13. MOSiR Mysłowice33203:246
PIŁKA NOŻNA

Wyniki 4. kolejki II ligi kobiet: Sokół Kolbuszowa Dolna - Hetman Zamość 5:0 (1:0): Prokop (7.), Jamróz (60., 68.), Rżany (65.), Gonzales (70.). Sokół: Wilk - Błyskał, Kolek (84. Maj), Nosal (50. E. Wasyłeczko), Prokop (65. Wis) - Żak, Gonzales, Rżany, Luberda (80. Tendela) - Warunek (75. Kozłowska), Jamróz. Hetman: Szopa - Domina (80. Młynarska), Tomczak (60. Paszkiewicz), Lepa, Majewska, Antoszek - Cecora (46. Dąbek), Kawala (85. Cieplak), Robak (65. Piskor) - Magryta, Przepiurka; Włodawianka Włodawa - Delfinek Łuków 0:22, Motor Lublin - Tytan Wisznice 0:7, Górnik Łęczna - AZS PWSZ Biała Podlaska 3:12, Kinga Krasnystaw - Michałowo 0:4.

1. AZS Biała Podlaska41248-5
2. Michałowo41017-5
3. Delfinek Łuków4944-3
4. Górnik Łęczna4913-16
5. Tytan Wisznice4610-18
6. Sokół Kolbuszowa458-6
7. Kinga Krasnystaw443-8
8. Włodawianka437-39
9. Hetman Zamość402-23
10. Motor Lublin402-31
Wyniki 8. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Głogovia - Herman Hermanowa 2:0, Jawor Krzemienica - Elektrociepłowna Rzeszów 0:3, Górnovia - Crasnovia 3:0, Piast Nowa Wieś - Grodziszczanka 3:0, Sokół Sokołów - Dynovia 2:2, Błażowianka - Korona Załęże 0:1, Bratek Bratkowice - Stal Łańcut 1:0, Jasionka - Włókniarz Rakszawa 1:2.

1. Włókniarz Rakszawa81921-7
2. Głogovia81918-7
3. EC Rzeszów81613-9
4. Błażowianka81417-11
5. Bratek Bratkowice81312-12
6. Korona Załęże8139-11
7. Crasnovia81115-11
8. Górnovia81114-13
9. Piast Nowa Wieś8910-9
10. Jawor Krzemienica899-10
11. Herman Hermanowa897-11
12. Stal Łańcut888-9
13. Dynovia889-15
14. Jasionka8710-17
15. Grodziszczanka866-14
16. Sokół Sokołów845-17
Wyniki 10. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Polonia II Przemyśl - Czuwaj Przemyśl 1:3, Radymno - Łęk Ostrów 2:0, Start Pruchnik - Skołoszów 0:2, Sokół Sieniawa - Orzeł Przeworsk 1:3, Błękitni Grzęska - Granica Stubno 1:1, Roztocze Narol - Piast Tuczempy 3:0, Zdrój Horyniec - Budowlani Szówsko 3:1, Syrenka-Babiś Roźwienica - Golbalux Wiązownica 1:1.

1. Syrenka Roźwienica102521-8
2. Orzeł Przeworsk102121-11
3. Sokół Sieniawa101923-17
4. Radymno101916-10
5. Piast Tuczempy101821-9
6. Skołoszów101716-13
7. Czuwaj Przemyśl101614-9
8. Roztocze Narol101519-20
9. Start Pruchnik101213-13
10. Błękitni Grzęska101114-18
11. Łęk Ostrów101111-16
12. Granica Stubno101113-20
13. Golbalux Wiązownica10109-15
14. Budowlani Szówsko10712-18
15. Zdrój Horyniec10710-26
16. Polonia II Przemyśl1059-21
Wyniki 9. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Jasiołka Świerzowa - Orzeł Bażanówka 1:2, Górnik Strachocina - Tempo Nienaszów 2:4, Szarotka Nowosielce - Zamczysko Odrzykoń 3:0, Rafineria Czarni II Jasło - Brzozovia 2:5, Galicja Cisna - Nafta Jedlicze 0:3, Iwonka Iwonicz - Górnik Grabownica 1:2, Chłodnie Zarszyn - Piast Miejsce Piastowe 2:1, Leśnik Baligród - Start Rymanów 4:0.

1. Nafta Jedlicze92526-9
2. Szarotka Nowosielce92232-15
3. Chłodnie Zarszyn91918-9
4. Brzozovia91721-15
5. Rafineria Czarni II91616-18
6. Galicja Cisna91419-14
7. Leśnik Baligród91316-12
8. Orzeł Bażanówka91317-15
9. Tempo Nienaszów91218-20
10. Piast Miejsce Piastowe91020-17
11. Górnik Strachocina91015-21
12. Zamczysko Odrzykoń8811-10
13. Start Rymanów9811-17
14. Jasiołka Świerzowa879-11
15. Górnik Grabownica9612-28
16. Iwonka Iwonicz9111-35