Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 10. kolejki: Polonia II Warszawa - Pogoń Siedlce 1:3, KS Łomianki - Wisła II Płock 1:1, KS Piaseczno - Szydłowianka Szydłowiec 0:0, Nadnarwianka Pułtusk - Delta Warszawa 2:1, Mazur Karczew - Narew Ostrołęka 3:1, GLKS Nadarzyn - KS Warka 2:1, Korona Góra Kalwaria - Dolcan Ząbki 0:3, Kasztelan Sierpc - Żbik Nasielsk 1:1, Olimpia Warszawa - Pilica Białobrzegi 2:1.

1. Piaseczno102424-13
2. Dolcan102326-5
3. Nadarzyn102222-8
4. Nadnarwianka102120-10
5. Żbik101818-17
6. Mazur101717-11
7. Warka101614-11
8. Polonia II101615-13
9. Narew101515-13
10.Olimpia101516-16
11.Delta101317-12
12.Pogoń101214-20
13.Kasztelan101113-20
14.Wisła II101012-24
15.Pilica10710-19
16.Szydłowianka10610-17
17.Łomianki1058-21
18.Korona1015-26
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 9. kolejki: Makowianka Maków Mazowiecki - Skra Drobin 1:0, Naprzód Zielonki - Mazur Gostynin 2:0, Piast Piastów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:2, Wkra Bieżuń - NTP Wyszków 5:5, Legionovia II Legionowo - Boruta Kuczbork 4:1, RKS Ursus Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:1, MKS Ciechanów - Tęcza 34 Płońsk 1:1, Mazowsze Płock - Korona Ostrołęka 1:1.

1. Pogoń92547-6
2. Mazowsze91719-6
3. Boruta91718-11
4. Ciechanów91519-13
5. Naprzód91419-21
6. Ursus91414-16
7. Legionovia II91317-13
8. Tęcza 3491212-17
9. Wyszków91115-15
10.Korona91010-7
11.Ostrovia91012-24
12.Makowianka9911-17
13.Piast9913-18
14.Skra999-21
15.Wkra9614-22
16.Mazur928-30
Klasa okręgowa

Wyniki 7. kolejki: KS Białkowo - Orkan Lelice 0:5, Wisła Duninów - Wicher Cieszewo 5:1, Masovia Płock - Zryw Bielsk 9:0, Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock 6:2, Orzeł Goleszyn - Orkan Sochaczew 0:2, Świt Staroźreby - Błękitni Gąbin 2:3, Luszynianka Luszyn - ULKS Ciółkowo 3:2.

1. Wisła71620-6
2. Orkan71610-4
3. Masovia 7 15 17-7

4. Luszynianka 7 15 15-14

5. Bzura71318-10
6. Błękitni71215-10
7. Ciółkowo 7 10 17-15

8. Orkan71015-11
9. Orzeł7817-12
10.Stoczniowiec7815-17
11.Wicher7719-18
12.Zryw749-29
13.Świt7314-26
14.Białkowo737-29
Klasa A

Wyniki 7. kolejki: Błękitni Gójsk - Zorza Szczawin Kościelny 3:2, Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 4:1, Błyskawica Lucień - Olimpia Gozdowo 4:2, Unia Iłów - Huragan Bodzanów 7:2, Limit Rybno - Lwówianka Lwówek 9:1, Stegny Wyszogród - Skrwa Brudzeń 2:3, Kormoran Łąck - Sparta Mochowo 4:1.

1. Kormoran71822-9
2. Limit71836-9
3. Unia71831-12
4. Amator71831-11
5. Skrwa Ł 7 13 19-15

6. Zorza71313-10
7. Stegny7918-22
8. Błyskawica7816-17
9. Huragan7715-33
10.Skrwa B 7 6 15-26

11.Błękitni7614-28
12.Olimpia7411-17
13.Lwówianka 7 3 7-19

14.Sparta718-28
Klasa B

grupa I

Wyniki 5. kolejki: LZS Miszewko Strzałkowskie - SKS 70 Płock 0:0, Unia Czermno - Bobry Cierszewo 2:1, Mazowia Słubice - Victoria Wykowo 3:3, Relax Miszewo Murowane - Wisła Kępa Polska 2:2.

1. Mazowia51313-6
2. Polonia4918-6
3. SKS 705811-8
4. Unia5810-8
5. Miszewko 5 6 5-8

6. Bobry436-9
7. Wisła426-8
8. Relax426-10
9. Victoria426-18
grupa II

Wyniki 5. kolejki: Sparta Rościszewo - Victoria Cekanowo-Zągoty 2:0, Start Proboszczewice - Czarni Rempin 6:1, Wisła Główina-Sobowo - Iskra Kozłowo 2:0, Kasztelan Białe Błoto - Pogoń Słupia 1:1.

1. Wisła4128-0
2. Start51026-4
3. Czarni51013-10
4. Pogoń477-4
5. Sparta477-6
6. Amator II445-8
7. Kasztelan435-8
8. Iskra535-23
9. Victoria503-16