Piłka nożna. Niższe ligi

Wyniki i tabele od IV ligi do klasy B
IV liga

14. kolejka: Olimpia Warszawa - Narew Ostrołęka 2:1, Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki 3:2, Mazur Karczew - Pogoń Siedlce 3:2, GLKS Nadarzyn - Wisła II Płock 3:2, Korona Góra Kalwaria - Szydłowianka Szydłowiec 1:4, Żbik Nasielsk - Dolcan Ząbki 0:0, Kasztelan Sierpc - Delta Warszawa 1:4, Polonia II Warszawa - KS Piaseczno 0:0, Pilica Białobrzegi - KS Warka 0:1.



1. Dolcan143338-6
2. Nadnarwianka142927-14
3. Polonia II142628-15
4. Nadarzyn142627-16
5. Piaseczno142628-21
6. Warka142620-14
7. Delta142533-17
8. Mazur142326-20
9. Żbik142323-25
10. Narew142122-18
11. Pogoń141924-26
12. Olimpia141821-26
13. Szydłowianka141418-21
14. Wisła II141319-32
15. Kasztelan141116-34
16. Pilica14814-28
17. Łomianki14611-34
18. Korona14511-38


Mazowiecka Liga Seniorów (V liga)

Grupa I, 13. kolejka: Piast Piastów - Skra Drobin 4:0, Legionovia II - Makowianka Maków 2:1, Ursus - Mazur Gostynin 5:0, MKS Ciechanów - Pogoń Grodzisk 1:1, Mazowsze Płock - NTP Wyszków 3:0, Tęcza Płońsk - Ostrovia 1:0, Wkra Bieżuń - Naprzód Zielonki 2:5. Pauzowała Korona Hit Ostrołęka.

1. Pogoń123254-9
2. Mazowsze122628-7
3. Piast122128-16
4. NTP122027-18
5. Naprzód122037-30
6. Korona121920-9
7. Tęcza131815-26
8. MKS121721-18
9. Ursus121722-23
10. Legionovia II121318-24
11. Makowianka121316-24
12. Ostrovia131114-31
13. Skra12914-37
14. Mazur12813-35
15. Wkra12516-36


Grupa II, 13. kolejka: Hutnik Warszawa - Marcovia Marki 2:0, Przyszłość Włochy - Podlasie Sokołów Podlaski 2:0, Wicher Kobyłka - Gwardia II Warszawa 5:0, Start Otwock - Wilga Garwolin 5:1, Mszczonowianka Mszczonów - Zwolenianka Zwoleń 4:1, Zryw Sobolew - Powiślanka Lipsko 2:3, Mazowsze II Grójec - Broń Radom 2:2, Mirax Bierwce - Mazovia Mińsk Maz. 5:0.

1. Powiślanka133025-13
2. Start132934-14
3. Mszczonowianka132837-12
4. Przyszłość132627-16
5. Podlasie132529-15
6. Broń132327-13
7. Hutnik132024-12
8. Mazowsze II132026-25
9. Zwolenianka131928-16
10. Mirax131726-23
11. Mazovia131414-22
12. Marcovia131224-41
13. Wilga131017-34
14. Zryw13923-36
15. Gwardia II13718-53
16. Wicher13310-45
Liga okręgowa

Grupa I, 13. kolejka: LKS Chlebnia - Olimpia II Warszawa 1:2, Tur Jaktorów - Naprzód Brwinów 2:0, Milan Milanówek - Skra Obory 2:1, Błonianka Błonie - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:1, Jedność Żabieniec - KS Raszyn 0:0, Sparta Jazgarzew - Sarmata Warszawa 4:1, Żyrardowianka Żyrardów - Relax Radziwiłłów 2:2, Sagita Warszawa - Świt Warszawa 0:0.

1. Tur133640-5
2. Raszyn133133-14
3. Jedność133126-16
4. Sparta132226-17
5. Milan132222-19
6. Ożarowianka132022-34
7. Chlebnia131923-20
8. Świt131923-20
9. Skra131820-18
10. Sarmata131513-25
11. Żyrardowianka131419-28
12. Olimpia II131319-31
13. Naprzód131314-26
14. Sagita131116-24
15. Błonianka131111-29
16. Relax131017-28


Grupa II, 13. kolejka: Wkra Pomiechówek - Victoria Sulejówek 1:3, Advit Wiązowna - Drukarz Warszawa 0:3, Hutnik II Warszawa - Okęcie II Warszawa 2:2, Huragan Wołomin - Marymont Warszawa 5:0, Józefovia - Białołęka 8:3, Mazur Radzymin - Bóbr Tłuszcz 3:1, Sokół Serock - Świt II Nowy Dwór 2:0, Zwar Międzylesie - KS Falenica 4:3. Mecz Drukarz - Białołęka zweryfikowano jako walkower dla Drukarza 3:0 (na boisku było 1:1).

1. Huragan133534-6
2. Drukarz133447-11
3. ZWAR132844-23
4. Sokół132631-25
5. Okęcie II132225-26
6. Bóbr131928-22
7. Świt II131922-22
8. Mazur131823-13
9. Falenica131629-27
10. Białołęka131620-30
11. Józefovia131526-33
12. Hutnik II131217-22
13. Marymont131115-36
14. Victoria13921-31
15. Advit13810-34
16. Wkra13817-43


Klasa A

Grupa I, 13. kolejka: Anprel Nowa Wieś - Wrzos Międzyborów 6:3, Żyrardowianka II Żyrardów - Promyk Nowa Sucha 0:0, CWKS Legia - Przyszłość II Włochy 1:2, Znicz II Pruszków - Naprzód II Zielonki 2:1, Utrata Pawłowice - Ryś Laski 1:1, Piast II Piastów - Sorento Kamion 4:1, MKS Żabia Wola - Błękitni Korytów 2:1, Partyzant Leszno - GLKS Nadarzyn II 0:3 (walkower, gospodarze nie wyszli na boisko).



1. Przyszłość II132836-5
2. Nadarzyn II132748-22
3. Naprzód II132538-15
4. CWKS132428-12
5. Znicz II132335-21
6. Ryś132330-20
7. Utrata132327-19
8. Wrzos131820-27
9. Piast II131528-37
10. Anprel131529-41
11. Partyzant131422-31
12. Sorento131326-45
13. Żyrardowianka II131220-35
14. Błękitni131113-22
15. Promyk131120-31
16. Żabia Wola13720-57


Grupa II, 13. kolejka: Laura Chylice - UKS Łady 1:3, AZS Absolwent UW - Orzeł Baniocha 3:2, CKS Celestynów - AON Rembertów 1:4, Energetyk Warszawa - Piaseczno II 1:3, KS Glinianka - Perła Złotokłos 1:6, PKS Radość - KS Olesin-Halinów 3:1, Mazur II Karczew - Victoria Dacpol Głosków 1:2, Vistula Nadbrzeż - Victoria Zerzeń 1:1.

1. Victoria Dacpol133440-14
2. Piaseczno II133343-16
3. Perła122742-13
4. Orzeł132438-24
5. Łady132425-16
6. AZS132317-17
7. Laura132031-25
8. Mazur II131625-32
9. Radość131521-21
10. AON141521-34
11. Energetyk131415-19
12. Glinianka131417-33
13. Zerzeń131117-33
14. Olesin-Halinów131023-32
15. Vistula121019-34
16. Celestynów13812-43
Grupa III, 12. kolejka: Wisła Zakroczym - Dolcan II Ząbki 2:5, Amigos Warszawa - Rządza Załubice 1:0, FC Stars - Mazur II Radzymin 2:0, NTP II Wyszków - Marymont II Warszawa 3:2, Nadnarwianka II Pułtusk - Huragan II Wołomin 4:4, KS Łomianki II - Legion Warszawa 1:1, Rotavia Nieporęt - PUG II Bielany 0:2. Pauzowała Marcovia II Marki.

1. PUG122533-13
2. Dolcan II122331-14
3. FC Stars122126-15
4. Huragan II122121-18
5. Legion122028-17
6. Marcovia II121926-25
7. Rotavia121920-23
8. Zakroczym121821-18
9. NTP II121726-22
10. Mazur II121623-24
11. Rządza121621-22
12. Nadnarwianka II131423-42
13. Łomianki II121312-18
14. Amigos131013-28
15. Marymont II12415-41
Wisła Jabłonna wycofała się z rozgrywek. Jej wyniki zostały anulowane.

Klasa B

11. kolejka

GRUPA I: Amator Jesionka - Guzovia Guzów 1:5, Zaborowianka Zaborów - Orion Cegłów 1:1, Tajfun Brochów - Tur II Jaktorów 1:1, ULKS Borzęcin - Piast Feliksów 7:5, FC Płochocin - Pogoń Wiskitki 11:0, Mszczonowianka II Mszczonów - Orzeł Kampinos 3:3. Pauzował Osuchów.

1. Płochocin 11 25 45-9
2. Zaborowianka 10 23 31-11
3. Orzeł 10 23 22-12
4. Borzęcin 10 20 41-17
5. Osuchów 10 16 33-26
6. Guzovia 914 23-24
7. Orion 10 13 26-18
8. Tajfun 10 11 22-16
9. Mszczonowianka II 9 11 24-26
10. Tur II 9 8 24-26
11. Amator 9 6 13-47
12. Pogoń 10 6 9-58
13. Piast 10 4 15-39
Relax II Radziwiłłów wycofał się z rozgrywek. Jego wyniki zostały anulowane.



Grupa II: Ambra Ołtarzew - Pro Futuro Warszawa 1:1, Victoria Błonie - Omega Warszawa 1:4, Tarpan Tarczyn - Jedność II Żabieniec 6:0, Walka Kosów - Orzeł Suchostruga 3:2, Laura II Chylice - Sparta II Jazgarzew 0:1, Mirków Konstancin - Legion Otrębusy 3:1, Dwójka Brwinów - Victoria II Dacpol Głosków 3:2.

1. Sparta II112845-11
2. Pro Futuro112746-17
3. Walka 112739-14
4. Ambra 112523-10
5. Tarpan 112238-10
6. Omega 112245-26
7. Dwójka 101430-32
8 Jedność II111318-31
9. Legion 111116-23
10. Laura II 11 916-41
11. Błonie 10 813-36
12. Głosków II11 619-33
13. Orzeł 11 415-44
14. Mirków 11 315-50


GRUPA III: PKS II Radość - GLM Warszawa 0:0, Wisła Dziecinów - Victoria II Sulejówek 5:2, Dąb Wieliszew - PUG II Bielany 3:0 (walkower, goście nie przyjechali na mecz), WKS Puznów - PKS Siennica 3:3, MLKS II Wesoła - Bór Regut 2:3, Korona Jadów - Watra Mrozy 3:4, KS II Falenica - Salos Legionowo 1:1.

1. Dąb 112941-8
2. Wisła 112637-15
3. Siennica112434-19
4. Victoria II 101937-27
5. Watra 111926-21
6. Radość II 101719-14
7. Bór 101522-27
8. GLM 111431-27
9. Puznów111336-31
10. PUG II 111022-31
11. Korona 11 926-56
12. Falenica II11 819-29
13. Salos 11 815-39
14. Wesoła II11 618-39
GRUPA IV: Dąb II Wieliszew - Salos Warszawa 5:1, Junak Warszawa - Mewa Krubin 3:0 (walkower, goście nie przyjechali na mecz), Płomień Nuna - Huragan Grochale 2:2, Eskimo Chrzęsne - Impet Łajski 2:1, KS Wólka Radzymińska - Wisła II Zakroczym 5:1. Pauzował KP Bielany.

1. Bielany81926-8
2. Junak 91925-13
3. Impet 81829-10
4. Eskimo 81626-14
5. Płomień 91418-19
6. Wólka 9 1123-23
7. Salos 91024-26
8. Dąb II 8 1013-23
9. Wisła II6 710-15
10. Mewa 9 315-40
11. Huragan7 29-27