Sport.pl

Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA

Wyniki 7. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Włókniarz Rakszawa - Bratek Bratkowice 4:0, Grodziszczanka - Głogovia 2:2, Crasnovia - Piast Nowa Wieś 0:2, Jasionka - Korona Załęże 1:0, Dynovia - Jawor Krzemienica 1:2, Stal Łańcut 0 Górnovia 4:4, Błażowianka - Elektrociepłownia Rzeszów 4:1, Herman Hermanowa - TG Sokół Sokołów 1:0.

1. Włókniarz Rakszawa71619-6
2. Głogovia71616-7
3. Błażowianka71417-10
4. EC Rzeszów71310-9
5. Crasnovia71115-8
6. Bratek Bratkowice71011-12
7. Korona Załęże7108-11
8. Jawor Krzemienica799-7
9. Herman Hermanowa797-9
10. Stal Łańcut788-8
11. Górnovia7811-13
12. Jasionka779-15
13. Dynovia777-13
14. Piast Nowa Wieś767-9
15. Grodziszczanka766-11
16. Sokół Sokołów733-15
Wyniki 9. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Czuwaj Przemyśl - Piast Tuczempy 1:0, Radymno - Roztocze Narol 2:0, Granica Stubno - Syrenka Roźwienica 2:3, Golbalux Wiązownica - Sokół Sieniawa 1:2, Budowlani Szówsko - Start Pruchnik 0:0, Skołoszów - Polonia II Przemyśl 4:1, Łęk Ostrów - Błękitni Grzęska 1:0, Orzeł Przeworsk - Zdrój Horyniec 2:0.

1. Syrenka Roźwienica92420-7
2. Sokół Sieniawa91922-14
3. Piast Tuczempy91821-6
4. Orzeł Przeworsk91818-10
5. Radymno91614-10
6. Skołoszów91414-13
7. Czuwaj Przemyśl91311-8
8. Start Pruchnik91213-11
9. Roztocze Narol91216-20
10. Łęk Ostrów91111-14
11. Błękitni Grzęska91013-17
12. Granica Stubno91012-19
13. Golbalux Wiązownica998-14
14. Budowlani Szówsko9711-15
15. Polonia II Przemyśl958-18
16. Zdrój Horyniec947-23
Wyniki 8. kolejki grupy dębickiej klasy okręgowej: Czarnovia - Kolbuszowianka 2:2, Chemik Pustków - Start Wola Mielecka 3:0, Strzelec Frysztak - Strażak Niwiska 8:1, Radomyślanka - Team Przecław 2:1, KP Ropczyce - Jutrzenka Ławnica 0:1, Złotniczanka - Raniżovia 2:0, Brzostowianka - Smoczanka Mielec 2:1, Lechia Sędziszów - Ikarus Tuszów Narodowy 3:0.

1. Kolbuszowianka81732-10
2. Brzostowianka81715-6
3. Strzelec Frysztak81622-13
4. Lechia Sędziszów81520-7
5. Czarnovia81514-6
6. Chemik Pustków81510-6
7. Start Wola Mielecka81312-14
8. Team Przecław81123-14
9. Jutrzenka Ławnica8119-12
10. Raniżovia8910-11
11. Smoczanka Mielec8810-8
12. Ikarus Tuszów Nar.8711-13
13. KP Ropczyce873-7
14. Radomyślanka877-21
15. Złotniczanka866-11
16. Strażak Niwiska805-47
Wyniki 8. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sparta Jeżowe - Sokół Kamień 1:0, Tłoki II Gorzyce - Bukowa Jastkowice 1:2, Iskra Sobów - Stal Nowa Dęba 1:0, Łętownia - Czarni Lipa 0:2, Orzeł Rudnik - Wisła Baranów Sandomierski 3:0, Sarzynianka/Unia II Nowa Sarzyna - Sokół Nisko 2:4, Tarnogóra - Budo-Instal Turbia 1:7, KP Zarzecze - Sanna Zaklików 4:0.

1. Sokół Nisko82227-8
2. Budo-Instal Turbia82127-5
3. Iskra Sobów81711-5
4. Orzeł Rudnik81620-4
5. Stal Nowa Dęba81510-11
6. Sokół Kamień8127-7
7. KP Zarzecze81112-12
8. Bukowa Jastkowice81112-13
9. Sparta Jeżowe8106-13
10. Tłoki II Gorzyce8817-15
11. Sanna Zaklików8814-16
12. Łętownia887-17
13. Sarzynianka/Unia II8713-23
14. Wisła Baranów866-17
15. Czarni Lipa859-15
16. Tarnogóra817-25
Wyniki 8. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Brzozovia - Nafta Jedlicze 2:3, Tempo Nienaszów - Szarotka Nowosielce 3:3, Orzeł Bażanówka - Rafineria/Czarni II Jasło 5:1, Leśnik Baligród - Galicja Cisna 0:0, Piast Miejsce Piastowe - Iwonka Iwopol Iwonicz 6:0, Start Rymanów - Chłodnie Zarszyn 1:0, Górnik Grabownica - Górnik Strachocina 1:3. Mecz Zamczysko Odrzykoń - Aspol Jasiołka Świerzowa nie odbył się.

1. Nafta Jedlicze82223-9
2. Szarotka Nowosielce81929-15
3. Chłodnie Zarszyn81616-8
4. Rafineria/Czarni II81614-13
5. Galicja Cisna81419-11
6. Brzozovia81416-13
7. Piast Miejsce Piastowe81019-15
8. Orzeł Bażanówka81015-14
9. Leśnik Baligród81012-12
10. Górnik Strachocina81013-17
11. Tempo Nienaszów8914-18
12. Start Rymanów8811-13
13. Zamczysko Odrzykoń788-10
14. Jasiołka Świerzowa778-9
15. Górnik Grabownica8310-27
16. Iwonka Iwonicz8110-33