Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 9. kolejki: Olimpia Warszawa - Polonia II Warszawa 2:0, Pilica Białobrzegi - Kasztelan Sierpc 2:0, Żbik Nasielsk - Korona Góra Kalwaria 3:2, Dolcan Ząbki - GLKS Nadarzyn 1:1, KS Warka - Mazur Karczew 1:1, Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 2:0, Delta Warszawa - KS Piaseczno 0:1, Szydłowianka Szydłowiec - KS Łomianki 3:0, Wisła II Płock - Pogoń Siedlce 1:1.

1. Piaseczno92324-13
2. Dolcan92023-5
3. Nadarzyn91920-7
4. Nadnarwianka91818-9
5. Żbik91717-16
6. Polonia II91614-10
7. Warka91613-9
8. Narew91514-10
9. Mazur91414-10
10.Delta91316-10
11.Olimpia91214-16
12.Kasztelan91012-19
13.Pogoń9911-19
14.Wisła II9911-23
15.Pilica9710-17
16.Szydłowianka9510-17
17.Łomianki947-20
18.Korona915-23
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 8. kolejki: Skra Drobin - Mazowsze Płock 1:1, Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów 2:0, Tęcza 34 Płońsk - RKS Ursus Warszawa 1:1, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Legionovia II Legionowo 3:2, Boruta Kuczbork - Wkra Bieżuń 0:0, NTP Wyszków - Piast Piastów 1:1, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Naprzód Zielonki 6:1, Mazur Gostynin - Makowianka Maków Mazowiecki 2:2.

1. Pogoń82245-6
2. Boruta81716-6
3. Mazowsze81618-5
4. Ciechanów81418-12
5. Tęcza 3481111-16
6. Ursus81111-15
7. Naprzód81117-21
8. Wyszków81010-10
9. Ostrovia81011-21
10.Legionovia II81013-12
11.Korona899-6
12.Piast8913-16
13.Skra899-20
14.Makowianka8610-17
15.Wkra858-16
16.Mazur828-28
Klasa okręgowa

Wyniki 6. kolejki: Luszynianka Luszyn - KS Białkowo 4:1, ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 6:3, Błękitni Gąbin - Orzeł Goleszyn 3:2, Orkan Sochaczew - Bzura Chodaków 2:1, Stoczniowiec Płock - Masovia Płock 1:2, Zryw Bielsk - Wisła Duninów 1:4, Wicher Cieszewo - Orkan Lelice 2:1.

1. Wisła61315-5
2. Orkan6138-4
3. Masovia 6 12 8-7

4. Luszynianka 6 12 12-12

5. Ciółkowo 6 10 15-12

6. Bzura61012-8
7. Błękitni6912-8
8. Orzeł6817-10
9. Stoczniowiec6813-11
10.Wicher6718-13
11.Orkan6710-11
12.Zryw649-20
13.Świt6312-23
14.Białkowo637-24
Klasa A

Wyniki 6. kolejki: Kormoran Łąck - Błękitni Gójsk 7:2, Sparta Mochowo - Stegny Wyszogród 2:4, Skrwa Brudzeń - Limit Rybno 1:3, Lwówianka Lwówek - Unia Iłów 2:3, Olimpia Gozdowo - Amator Maszewo 1:3, Skrwa Łukomie - Zorza Szczawin Kościelny 3:1, Błyskawica Lucień - Huragan Bodzanów 6:2.

1. Kormoran61518-8
2. Limit61527-8
3. Unia61524-10
4. Amator61527-10
5. Skrwa Ł 6 13 18-11

6. Zorza61311-7
7. Stegny6916-19
8. Huragan6713-26
9. Błyskawica6512-15
10.Olimpia649-13
11.Lwówianka 6 3 6-10

12.Skrwa B 6 3 12-24

13.Błękitni6311-26
14.Sparta617-24
Klasa B

grupa I

Wyniki 4. kolejki: Polonia Radzanowo - SKS 70 Płock 2:3, Bobry Cierszewo - Mazowia Słubice 1:4, Relax Miszewo Murowane - Unia Czermno 1:3, LZS Miszewko Strzałkowskie - Wisła Kępa Polska 2:1.

1. Mazowia41210-3
2. Polonia4918-6
3. SKS 704711-8
4. Miszewko 4 5 5-8

5. Unia458-7
6. Bobry335-7
7. Wisła314-6
8. Relax314-8
9. Victoria313-15
grupa II

Wyniki 4. kolejki: Kasztelan Białe Błoto - Sparta Rościszewo 3:3, Amator II Maszewo - Wisła Głowina-Sobowo 0:1, Iskra Kozłowo - Start Proboszczewice 0:16, Czarni Rempin - Victoria Cekanowo-Zągoty 4:0.

1. Wisła396-0
2. Start4720-3
3. Czarni379-4
4. Pogoń366-3
5. Sparta245-3
6. Amator II445-8
7. Iskra435-21
8. Kasztelan324-7
9. Victoria403-14