Piłkarski Puchar Polski: Lech Poznań - Stasiak KSZO Celsa Ostrowiec 2:0

Od porażki Stasiak KSZO Celsa rozpoczął rywalizację w grupie 6 Pucharu Polski. Wczoraj piłkarze z Ostrowca przegrali w Poznaniu z Lechem 0:2 (0:1). Gospodarze objęli prowadzenie już w 6. minucie - obrońcy gości nie upilnowali Piotra Reissa, który wykończył ładną akcję. Mecz był ciekawszy po przerwie, gospodarze grali lepiej, kilka akcji stworzyli goście. Drugiego gola Lech zdobył w 57. min - po akcji Pawła Sasina piłkę odegrał Krzysztof Gajtkowski, a Adam Majewski pokonał Tomasza Dymanowskiego.

LECH POZNAŃ - STASIAK KSZO CELSA OSTROWIEC 2:0 (1:0). Bramki: Reiss (6. po podaniu Kaczorowskiego), Majewski (57. podaniu Gajtkowskiego). Sędziował: Robert Werder (Warszawa). Widzów ok. 700. Składy: Lech: Piątek - Kaczorowski Ż (71. Pontus), Mowlik, Wojtala, Topolski (59. Mirosław Goliński) - Madej Ż, Majewski, Michał Goliński Ż, Sasin - Reiss Ż, Gajtkowski (80. Wójcik). Stasiak KSZO Celsa: Dymanowski - Niedbała Ż, Gostyński, Solarz Ż, Boguś - Mężyk (46. Sojka), Wróbel Ż, Miklosik, Podstawek, Łatkowski (52. Kaczmarek) - Mooc (81. Stasiak).