Sport.pl

Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA

Wyniki 3. kolejki II ligi kobiet: Sokół Kolbuszowa Dolna - KS Michałowo 2:2 (2:1): Warunek (10.), Wis (28.) - Gorbacewicz (37, 72.). Sokół: Rżany - Błyskal, Kolek, Hajduk (46. Nosal), Tendera, Prokop, Luberda, Żak, Jamróz, Warunek, Wis (66. M. Wasyłeczko). Michałowo: Jankiewicz - Hareniuk, Kalinowska, Łuksza, Nazarko, Konończuk (46. Dawidziak), Kondratowicz, Bogdanowicz, Kalisz, Kazberuk, Gorbacewicz; Tytan Wisznice - Delfinek Łuków 0:8, Włodawianka Włodawa - Hetman Energetyk Zamość 4:1, Motor Lublin - AZS KU PWSZ Biała Podlaska 0:14, Górnik Łęczna - Kinga Krasnystaw 3:1.

1. Górnik Łęczna3910-4
2. Michałowo3713-5
3. Delfinek Łuków3622-3
4. AZS Biała Podlaska3628-10
5. Tytan Wisznice3611-10
6. Kinga Krasnystaw344-5
7. Włodawianka337-17
8. Sokół Kolbuszowa323-6
9. Hetman Zamość302-18
10. Motor Lublin303-25
Wyniki 6. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Głogovia - Crasnovia 1:0, Dynovia - Elektrociepłownia Rzeszów 0:1, Bratek Bratkowice - Korona Załęże 4:0, Piast Nowa Wieś - Stal Łańcut 2:2, Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 0:2, Sokół Sokołów - Grodziszczanka 0:0, Jasionka - Błażowianka 2:4, Górnovia - Włókniarz Rakaszawa 0:3.

1. Głogovia61514-5
2. Włókniarz Rakszawa61315-6
3. Elektrociepłownia Rzeszów6139-5
4. Crasnovia61115-6
5. Błażowianka61113-9
6. Bratek Bratkowice61011-8
7. Korona Załęże6108-10
8. Stal Łańcut674-4
9. Górnovia677-9
10. Dynovia676-11
11. Jawor Krzemienica667-6
12. Herman Hermanowa666-9
13. Grodziszczanka654-9
14. Jasionka648-15
15. Piast635-9
16. Sokół Sokołów633-14
Wyniki 7. kolejki grupy dębickiej klasy okręgowej: Kolbuszowianka - Radomyślanka 11:0, Jutrzenka Ławnica - Czarnovia 1:0, Brzostowianka - Lechia Sędziszów 2:2, Smoczanka Mielec - Złotniczanka 3:1, Raniżovia - Chemik Pustków 1:2, Start Wola Mielecka - KP Ropczyce 2:0, Team Przecław - Strzelec Frysztak 1:2, Strażak Niwiska - Ikarus Tuszów Narodowy 1:5. W meczu rozegranym awansem: Lechia Sędziszów - Ikarus Tuszów Narodowy 3:0.

1. Kolbuszowianka71630-8
2. Lechia Sędziszów81520-7
3. Brzostowianka71413-5
4. Czarnovia71412-4
5. Strzelec Frysztak71314-12
6. Start Wola Mielecka71312-11
7. Chemik Pustków7127-6
8. Team Przecław71122-12
9. Raniżovia7910-9
10. Smoczanka Mielec789-6
11. Jutrzenka Ławnica788-12
12. Ikarus Tuszów Narodowy8711-13
13. KP Ropczyce773-6
14. Radomyślanka745-20
15. Złotniczanka734-11
16. Strażak Niwiska704-39
Wyniki 7. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sokół Nisko - Iskra Sobów 1:0, Budo-Instal Turbia - Łętownia 1:0, Bukowa Jastkowice - Sarzynianka/Unia II Nowa Sarzyna 2:2, Czarni Lipa - Orzeł Rudnik 1:0, Sanna Zaklików - Tarnogóra 4:1, Sokół Kamień - Tłoki II Gorzyce 1:0, Stal Nowa Dęba - KP Zarzecze 2:0, Wisła Baranów Sandomierski - Sparta Jeżowe 1:0.

1. Sokół Nisko71923-6
2. Budo-Instal Turbia71820-4
3. Stal Nowa Dęba71510-10
4. Iskra Sobów71410-5
5. Orzeł Rudnik71317-4
6. Sokół Kamień7127-6
7. Tłoki II Gorzyce7816-13
8. Sanna Zaklików7814-12
9. Bukowa Jastkowice7810-12
10. KP Zarzecze788-12
11. Łętownia787-15
12. Sarzynianka/Unia II7711-19
13. Sparta Jeżowe775-13
14. Wisła Baranów766-14
15. Czarni Lipa758-15
16. Tarnogóra716-18
Wyniki 7. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Nafta Jedlicze - Orzeł Bażanówka 0:0, Aspol Jasiołka Świerzowa - Tempo Nienaszów 0:2, Rafineria/Czarni II Jasło - Zamczysko Odrzykoń 1:1, Galicja Cisna - Brzozovia 2:2, Górnik Strachocina - Piast Miejsce Piastowe 1:3, Iwonka Iwonicz - Start Rymanów 2:3, Chłodnie Zarszyn - Leśnik Baligród 0:1, Szarotka Nowosielce - Górnik Grabownica 8:2.

1. Nafta Jedlicze71920-7
2. Szarotka Nowosielce71826-12
3. Chłodnie Zarszyn71616-7
4. Rafineria II/Czarni71613-8
5. Brzozovia71414-10
6. Galicja Cisna71319-11
7. Leśnik Baligród71012-12
8. Zamczysko Odrzykoń788-10
9. Tempo Nienaszów7811-15
10. Jasiołka Świerzowa778-9
11. Piast Miejsce Piastowe7713-15
12. Orzeł Bażanówka7710-13
13. Górnik Strachocina7710-16
14. Start Rymanów7510-13
15. Górnik Grabownica739-24
16. Iwonka Iwonicz7110-27
Wyniki 8. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Start Pruchnik - Orzeł Przeworsk 1:1, Polonia II Przemyśl - Budowlani Szówsko 3:1, Sokół Sieniawa - Granica Stubno 3:3, Roztocze Narol - Czuwaj Przemyśl 1:0, Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 4:1, Zdrój Horyniec - Golbalux Wiązownica 2:1, Błękitni Grzęska - MKS Radymno 2:0, Babiś-Syrenka Roźwienica - Łęk Ostrów 1:0.

1. Syrenka Roźwienica82117-5
2. Piast Tuczempy81821-5
3. Sokół Sieniawa81620-13
4. Orzeł Przeworsk81516-10
5. MKS Radymno81312-10
6. Roztocze Narol81216-18
7. Start Pruchnik81113-11
8. LKS Skołoszów81110-12
9. Czuwaj Przemyśl81010-8
10. Błękitni Grzęska81013-16
11. Granica Stubno81010-16
12. Golbalux Wiązownica897-12
13. Łęk Ostrów8810-14
14. Budowlani Szówsko8611-15
15. Polonia II Przemyśl857-14
16. Zdrój Horyniec847-22
PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 1. kolejki I ligi mężczyzn: Viret Zawiercie - BRW Stal Mielec 36:26 (17:12). Viret: Droździk, Surzyn - Przybylski 4, Burliński 5, R. Matyjasik 1, M. Matyjasik 6, Cabaj 1, Adamuszek 4, Nowiński 3, Wróbel 8, Fudali, Kapusta, Giebel 4, Prudło. Stal: Lipka, Zieliński, Banaś - A. Krupa, Wilk, Szwaja, Maćkowski, W. Surowiec 1, D. Kubisztal 1, Szczerba 1, Pawluś 2, M. Kubisztal 4, Basiak 5, Wach 12. Kary: Viret - 18 min., Stal - 4 min. Czerwona kartka: Adamuszek. ASPR Zawadzkie - Wisła Sandomierz 23:22, KSS PR Końskie - Pabiks Pabianice 35:22, AZS Politechnika Radom - MTS Chrzanów 22:28, BKS Bochnia - Vive II Kielce 24:25, AZS Biała Podlaska - Wisła-Azoty Puławy 22:37.

TENIS STOŁOWY

Wyniki 2. kolejki I ligi mężczyzn: Izolator AZS Politechnika Rzeszów - AZS AE Wrocław 5:5, Kastor Łask - Suret Brzostowianka 7:3, Erjot Oława - AZS AJD Semex Częstochowa 6:4, Trasko Ostrzeszów - Victoria Rada Sponsorów Wałbrzych 8:2, Górnik Miechowice - Agra Olesno 8:2.

1. Górnik Miechowice2416:4
2. Kastor Łask2415:5
Trasko Ostrzeszów2415:5
4. Erjot Oława2412:8
5. AZS Politechnika Rzeszów2314:6
6. AZS AE Wrocław217:13
7. Brzostowianka207:13
AZS Częstochowa207:13
9. Victoria Wałbrzych204:16
10. Agra Olesno203:17