Piłka nożna. A-klasa

Częstochowa, grupa I: Unia Rędziny - Pogoń Kłomnice 5:0, Błękitni Libidza - Liswarta Popów 3:2, Płomień Czarny Las - Alkas Aleksandria 3:2, Sokół Wręczyca - Grom Miedźno 3:1, Naprzód Ostrowy - Pogoń Kamyk 1:3, Oksza Łobodno - Sokół Parzymiechy 8:1, Liswarta Krzepice - Polonia Unia Widzów 4:1.

1. Unia Rędziny71824:4
2. Liswarta Popów71825:10
3. Błękitni Libidza71825:11
4. Oksza Łobodno71721:5
5. Naprzód Ostrowy71526:8
6. Sokół Wręczyca W.71313:10
7. Pogoń Kamyk71118:16
8. Liswarta Krzepice71017:10
9. Pogoń Kłomnice7612:20
10. Płomień Czarny L.768:16
11. Polonia Widzów7410:28
12. Grom Miedźno747:25
13. Alkas Aleksandria738:26
14. Sokół Parzymiechy702:27


Częstochowa, grupa II: Błękitni Aniołów - Sokół Olsztyn 1:8, Skra - Piast Przyrów 2:1, Orkan Gnaszyn - Olimpia Huta Stara 3:0, Częstochówka - Płomień Kuźnica Marianowa 3:3, Kamienica Polska - Warta Callida Myszków 4:0, Warta Zawada - Polonia Poraj 1:1, Orkan Rzerzęczyce - Sparta Szczekociny 4:3.

1. Sparta Szczekociny71619:11
2. Polonia Poraj71612:6
3. Kamienica Polska71515:5
4. Płomień Kuźnica M.71418:11
5. Orkan Rzerzęczyce71212:11
6. Orkan Gnaszyn71117:6
7. Olimpia Huta S.71120:12
8. Skra Częstochowa71020:10
9. Sokół Olsztyn71013:7
10. Częstochówka71015:18
11. Piast Przyrów778:11
12. Warta Zawada748:13
13. Warta Myszków715:28
14. Błękitni Aniołów705:386


Lubliniec: Żwirex Hadra - Sparta II Lubliniec 0:5, Małapanew Kuczów - Dragon Rusinowice 8:1, Pokój Sadów - Huragan Jezioro 1:4, Rybak Ciasna - LKS Sieraków 2:1, Mechanik Kochcice - Promień Glinica 1:0, Liswarta Lisów - Orzeł Pawonków 2:5, Rozwój Olszyna - Śląsk Koszęcin 0:1.

1. Małapanew Kuczów 8 21 25:4
2. Sparta II 8 21 22:9
3. Mechanik 8 20 16:6
4. Rybak Ciasna 8 15 16:11
5. Huragan Jezioro 8 15 14:12
6. Śląsk Koszęcin 8 13 11:8
7. Rozwój Olszyna 8 10 12:17
8. Pokój Sadów 8 9 13:15
9. Dragon Rusinowice 8 9 13:22
10. Promień Glinica 8 7 12:15
11. Żwirex Hadra 8 7 11:22
12. Orzeł Pawonków 8 6 11:16
13. Liswarta Lisów 8 6 9:18
14. Sieraków Śląski 8 5 9:21