Koszykówka. Skarb kibica Tytana Częstochowa

Terminarz Tytana



Runda Imecz
1. 18.09.2004 (sobota) godz. 16.00KKS Poznań - TYTAN
2. 25.09.2004 (s.) Grono Zielona Góra - TYTAN
3. 29.09.2004 (śr.) godz. 19.00TYTAN ŁKS Łódź
4. 02.10.2004 (s.)Legia Warszawa TYTAN
5. 09.10.2004 (s.) godz. 16.00TYTAN Polpak Świecie
6. 16.10.2004 (s.)Siarka Tarnobrzeg - TYTAN
7. 20.10.2004 (śr.) godz. 19.00TYTAN Basket Kwidzyn
8. 23.10.2004 (s.)Spójnia Stargard Szczeciński - TYTAN
9. 30.10.2004 (s.) 17.00TYTAN Alba Chorzów
10. 06.11.2004 (s.)Sokół Łańcut TYTAN
11. 13.11.2004 (s.)AZS Radom TYTAN
12. 20.11.2004 (s.)Górnik Wałbrzych TYTAN
13. 27.11.2004 (s.) 17.00TYTAN Stal Stalowa Wola
14. 04.12.2004 (s.)Viking Gdynia TYTAN
15. 11.12.2004 (s.) 16.00TYTAN Kotwica Kołobrzeg


Runda IImecz
16. 18.12.2004 (s.) 17.00TYTAN KKS Poznań
17. 09.01.2005 (n.) 17.00TYTAN Grono Zielona Góra
18. 12.01.2005 (śr.)ŁKS Łódź TYTAN
19. 16.01.2005 (n.) 17.00TYTAN Legia Warszawa
20. 22.01.2005 (s.)Polpak Świecie - TYTAN
21. 29.01.2005 (s.) 16.00TYTAN Siarka Tarnobrzeg
22. 02.02.2005 (śr.)Basket Kwidzyn TYTAN
23. 05.02.2005 (s.) 17.00TYTAN Spójnia Stargard Szczeciński
24. 12.02.2005 (s.)Alba Chorzów TYTAN
25. 19.02.2005 (s.) 17.00TYTAN Sokół Łańcut
26. 26.02.2005 (s.) 17.00TYTAN AZS Radom
27. 05.03.2005 (s.) 17.00TYTAN Górnik Wałbrzych
28. 12.03.2005 (s.)Stal Stalowa Wola TYTAN
29. 19.03.2005 (s.) 17.00TYTAN Viking Gdynia
30. 23.03.2005 (śr.)Kotwica Kołobrzeg TYTAN
W drugim etapnie rozgrywek drużyny, które zajmą miejsca 1-8 grać będą systemem play off: 1 z 8, 2 z 7 itd. Zwycięzcy zagrają o miejsca 1-4. Awansują do ekstraklasy dwa zespoły.

Drużyny, które po pierwszym etapie będą na miejscach 9-16 grać będą systemem play out: 9 z 16, 10 z 15 itd.

Dwa ostatnei zespoły spadną, a 13 i 14 drużyny grają baraże z drużynami, które zajęły 2 miejsca w II lidze.

Kadra

Przybyli: Surówka - Kotwica Kołobrzeg, Bąk - Alba Chorzów, Cieśla - powrót do drużyny, Szulc i Łyczba z drużyny juniorów

Ubyli: Sławomir Woldan - prawdopodobnie Nowiny, Tomasz Koczwara Zagłębie Sosnowiec

Trener: Arkadiusz Urbańczyk

II trener: Dariusz Szynkiel

Kapitan: Janusz Sośniak

Imię i nazwiskowiek wzrost pozycja
1. Łukasz Bąk 23 lata208 cmśrodkowy
2. Michał Cieśla23191rozgrywający
3. Adrian Łyczba18180rozgrywający
4. Marcin Miękus26199mały skrzydłowy
5. Przemysław Migała27203środkowy
6. Tomasz Milewski26202 silny skrzydłowy
7. Rafał Motyl29197 rzucający obrońca
8. Tomasz Nogalski25192rzucający obrońca
9. Michał Saran24196mały skrzydłowy
10. Janusz Sośniak33195rzucający obrońca
11. Paweł Surówka25191rozgrywający
12. Rafał Szulc18191rzucający obrońca
13. Dariusz Szynkiel35192rzucający obrońca
14. Piotr Trepka24180rozgrywający