Wygrany sparing szczypiornistów Wisły Sandomierz

Piłkarze ręczni Wisły Sandomierz wygrali we własnej hali kontrolny mecz z UMCS Lublin 38:31 (24:13). - W pierwszej połowie wystawiłem najmocniejszy nasz skład z Adamem Węgrzynowskim, który wrócił z pracy w Irlandii. Wygrywaliśmy gładko, więc po przerwie dałem pograć zmiennikom i tę część przegraliśmy - opowiadał Stanisław Kubala, trener Wisły. Gospodarze zagrali bez trzech zawodników z podstawowej siódemki. Marcin Marzec był chory, a Łukasz Krupa i Marcin Gach mieli zajęcia na uczelni.

W sobotę sandomierzanie zainaugurują pierwszoligowy sezon meczem z ASPR Zawadzkie.

Wisła: Stolarski, Dziedzic, Włoch - Ćwik 7, Ogrodnik 7, Rędzio 6, Węgrzynowski 5, Kutek 5, Kuroś 4, Przykuta 2, Cupryś 1, Dusak 1, Dzieciuch, Kamys, Syta