Piłka nożna: Od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 7. kolejki: Kasztelan Sierpc - Polonia II Warszawa 1:3, Olimpia Warszawa - Korona Góra Kalwaria 3:2, Pilica Białobrzegi - GLKS Nadarzyn 0:3, Żbik Nasielsk - Mazur Karczew 0:0, Dolcan Ząbki - Nadnarwianka Pułtusk 3:1, KS Warka - KS Piaseczno 1:2, Narew Ostrołęka - KS Łomianki 1:1, Delta Warszawa - Pogoń Siedlce 7:1, Szydłowianka Szydłowiec - Wisła II Płock 1:1.

1. Dolcan71921-2
2. Piaseczno71721-12
3. Nadnarwianka71517-7
4. Warka71512-7
5. Nadarzyn71513-4
6. Żbik71412-8
7. Polonia II71311-8
8. Narew71211-8
9. Delta71015-9
10. Mazur71011-8
11. Kasztelan7912-17
12. Olimpia7812-16
13. Wisła II7810-19
14. Pogoń757-17
15. Łomianki747-16
16. Pilica738-17
17. Szydłowianka726-14
18. Korona703-20
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 6. kolejki: Skra Drobin - MKS Ciechanów 2:2, Mazowsze Płock - RKS Ursus Warszawa 4:0, Korona Ostrołęka - Legionovia II Legionowo 0:0, Tęcza 34 Płońsk - Wkra Bieżuń 3:1, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Piast Piastów 1:3, Boruta Kuczbork - Naprzód Zielonki 0:0, NTP Wyszków - Makowianka Maków Mazowiecki 1:1, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazur Gostynin 13:1.

1. Pogoń61636-3
2. Mazowsze61417-4
3. Ciechanów61318-10
4. Boruta61313-6
5. Naprzód61014-13
6. Legionovia II6911-9
7. Tęcza 346910-15
8. Piast6812-12
9. Wyszków687-7
10. Ursus679-14
11. Korona667-5
12. Makowianka656-12
13. Skra657-19
14.Wkra647-13
15. Ostrovia645-18
16. Mazur616-25
Klasa okręgowa

Wyniki 4. kolejki: Świt Staroźreby - KS Białkowo 4:0, Luszynianka Luszyn - Orzeł Goleszyn 2:1, ULKS Ciółkowo - Bzura Chodaków 4:1, Błękitni Gąbin - Masovia Płock 3:0, Orkan Sochaczew - Wisła Duninów 1:1, Stoczniowiec Płock - Orkan Lelice 3:1, Zryw Bielsk - Wicher Cieszewo 4:3.

1. Orkan4105-1
2. Stoczniowiec4812-5
3. Wisła477-4
4. Ciółkowo 4 7 8-7

5. Bzura4710-6
6. Błękitni469-5
7. Masovia 4 6 4-5

8. Luszynianka 4 6 4-8

9. Orzeł4513-6
10. Orkan445-8
11. Zryw447-12
12. Świt436-13
13. Białkowo436-10
14. Wicher416-12
Klasa A

Wyniki 4. kolejki: Stegny Wyszogród - Błękitni Gójsk 4:2, Kormoran Łąck - Limit Rybno 3:1, Sparta Mochowo - Unia Iłów 2:4, Skrwa Brudzeń - Błyskawica Lucień 5:2, Lwówianka Lwówek - Amator Maszewo 1:3, Olimpia Gozdowo - Skrwa Łukomie 3:1, Zorza Szczawin Kościelny - Huragan Bodzanów 2:2.

1. Zorza4107-3
2. Kormoran499-5
3. Limit4918-7
4. Unia4914-8
5. Amator4916-8
6. Skrwa Ł 4 7 12-9

7. Huragan4710-12
8. Stegny4611-15
9. Olimpia447-7
10. Skrwa B 4 3 11-14

11. Błękitni438-16
12. Lwówianka 4 2 3-6

13. Sparta415-14
14. Błyskawica415-12
Klasa B

grupa I

Wyniki 2. kolejki: Unia Czermno - LZS Miszewko Strzałkowskie 1:1, Bobry Cierszewo - SKS 70 Płock 4:2, Victoria Wykowo - Polonia Radzanowo 2:10, Mazowia Słubice - Wisła Kępa Polska 1:0.

1. Polonia2611-2
2. Mazowia263-1
3. Bobry234-3
4. Miszewko 2 2 2-2

5. Relax112-2
6. SKS 70214-6
7. Unia212-3
8. Victoria213-11
9. Wisła100-1
grupa II

Wyniki 2. kolejki: Kasztelan Białe Błoto - Sparta Rościszewo 0:3, Pogoń Słupia - Start Proboszczewice 2:0, Amator II Maszewo - Cekanowo-Zągoty 2:1, Iskra Kozłowo - Czarni Rempin 1:2.

1. Pogoń266-1
2. Sparta265-0
3. Amator II245-4
4. Czarni245-4
5. Kasztelan211-4
6. Start211-3
7. Iskra201-4
8. Cekanowo-Zągoty 2 0 2-6