Piłka nożna: Od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 6. kolejki: Polonia II Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 3:2, Wisła II Płock - Delta Warszawa 1:3, Pogoń Siedlce - Narew Ostrołęka 2:2, KS Łomianki - KS Warka 1:3, KS Piaseczno - Dolcan Ząbki 0:0, Nadnarwianka Pułtusk - Żbik Nasielsk 1:2, Mazur Karczew - Pilica Białobrzegi 2:1, GLKS Nadarzyn - Olimpia Warszawa 4:1, Korona Góra Kalwaria - Kasztelan Sierpc (7 września, godz. 16.30).

1. Dolcan61618-1
2. Nadnarwianka61516-4
3. Warka61511-5
4. Piaseczno61419-11
5. Żbik61312-8
6. Nadarzyn61210-4
7. Narew61110-7
8. Polonia II6108-7
9. Mazur6911-8
10.Delta678-8
11.Wisła II679-18
12.Kasztelan569-14
13.Pogoń656-10
14.Olimpia659-14
15.Pilica638-14
16.Łomianki636-15
17.Szydłowianka615-13
18.Korona501-15
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 5. kolejki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Skra Drobin 9:1, Mazur Gostynin - NTP Wyszków 1:3, Makowianka Maków Mazowiecki - Boruta Kuczbork 2:3, Naprzód Zielonki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5:1, Piast Piastów - Tęcza 34 Płońsk (8 września), Wkra Bieżuń - Korona Ostrołęka 1:0, Legionovia II Legionowo - Mazowsze Płock 2:2, RKS Ursus Warszawa - MKS Ciechanów 1:2.

1. Ciechanów51216-8
2. Boruta51213-6
3. Mazowsze51113-4
4. Pogoń41017-2
5. Naprzód5914-13
6. Legionovia II5811-9
7. Wyszków576-6
8. Ursus579-10
9. Tęcza 34466-9
10.Korona557-5
11.Ostrovia444-9
12.Makowianka545-11
13.Wkra546-10
14.Skra545-17
15.Piast424-10
16.Mazur515-12
Klasa okręgowa

Wyniki 3. kolejki: KS Białkowo - Zryw Bielsk 2:2, Wicher Cieszewo - Stoczniowiec Płock 2:2, Orkan Lelice - Orkan Sochaczew 0:2, Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 2:0, Masovia Płock - ULKS Ciółkowo 0:1, Bzura Chodaków - Luszynianka Luszyn 5:0, Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby 8:0.

1. Orkan394-0
2. Bzura379-2
3. Wisła366-3
4. Masovia 3 6 4-2

5. Orzeł3512-4
6. Stoczniowiec359-4
7. Ciółkowo 3 4 4-6

8. Orkan344-5
9. Błękitni336-5
10.Białkowo336-6
11.Luszynianka 3 3 2-7

12.Wicher313-8
13.Zryw313-9
14.Świt302-13
Klasa A

Wyniki 3. kolejki: Błękitni Gójsk - Olimpia Gozdowo 2:1, Skrwa Łukomie - Huragan Bodzanów 6:2, Zorza Szczawin Kościelny - Lwówianka Lwówek 1:0, Amator Maszewo - Skrwa Brudzeń 6:2, Błyskawica Lucień - Sparta Mochowo 1:1, Unia Iłów - Kormoran Łąck 3:1, Limit Rybno - Stegny Wyszogród 6:1.

1. Limit3917-4
2. Zorza395-1
3. Skrwa Ł 3 7 11-6

4. Unia3610-6
5. Kormoran366-4
6. Huragan368-10
7. Amator3613-7
8. Stegny337-13
9. Błękitni336-12
10.Lwówianka 3 2 2-3

11.Błyskawica313-7
12.Sparta313-10
13.Olimpia314-6
14.Skrwa B 3 0 6-12

Klasa B

grupa I

Wyniki 1. kolejki: Victoria Wykowo - Miszewko Strzałkowskie 1:1, Polonia Radzanowo - Bobry Cierszewo 1:0, SKS 70 Płock - Relax Miszewo Murowane 2:2, Mazowia Słubice - Unia Czermno 2:1.

1. Mazowia132-1
2. Polonia131-0
3-4.Relax112-2
SKS 70112-2
5-6.Miszewko 1 1 1-1

Victoria111-1
7. Unia101-2
8. Bobry100-1
9. Wisła-----
grupa II

Wyniki 1. kolejki: Sparta Rościszewo - Iskra Kozłowo 2:0, Czarni Rempin - Amator II Maszewo 3:3, Victoria Cekanowo - Pogoń Słupia 1:4, Start Proboszczewice - Kasztelan Białe Błoto 1:1.

1. Pogoń134-1
2. Sparta132-0
3-4.Amator II113-3
Czarni113-3
5-6.Kasztelan111-1
Start111-1
7. Iskra100-2
8. Victoria101-4
9. Wisła-----