Piłka nożna. Niższe ligi

Wyniki i tabele od IV ligi do klasy A
IV liga

7. kolejka: Kasztelan Sierpc - Polonia II Warszawa 1:3, Olimpia Warszawa - Korona Góra Kalwaria 3:2, Pilica Białobrzegi - GLKS Nadarzyn 0:3, Żbik Nasielsk - Mazur Karczew 0:0, Dolcan Ząbki - Nadnarwianka Pułtusk 3:1, KS Warka - KS Piaseczno 1:2, Narew Ostrołęka - KS Łomianki 1:1, Delta Warszawa - Pogoń Siedlce 7:1, Szydłowianka - Wisła II Płock 1:1.

Mecz zaległy: Korona - Kasztelan 0:2.

1. Dolcan71921-2
2. Piaseczno71721-12
3. Nadnarwianka71517-7
4. Nadarzyn71513-4
5. Warka71512-7
6. Żbik71412-8
7. Polonia II71311-8
8. Narew71211-8
9. Delta71015-9
10. Mazur71011-8
11. Kasztelan7912-17
12. Olimpia7812-16
13. Wisła II7810-19
14. Pogoń757-13
15. Łomianki747-16
16. Pilica738-17
17. Szydłowianka726-14
18. Korona703-20
Mazowiecka Liga Seniorów (V liga)

Grupa I, 6. kolejka: Skra Drobin - MKS Ciechanów 2:2, Mazowsze Płock - Ursus Warszawa 4:0, Korona Ostrołęka - Legionovia II 0:0, Tęcza 34 Płońsk - Wkra Bieżuń 3:1, Ostrovia - Piast Piastów 1:3, Boruta Kuczbork - Naprzód Zielonki 0:0, NTP Wyszków - Makowianka 1:1, Pogoń Grodzisk - Mazur Gostynin 13:1.

Mecze zaległe: Piast - Tęcza 5:1, Ostrovia - Pogoń 0:6.

1. Pogoń61636-3
2. Mazowsze61417-4
3. MKS61318-10
4. Boruta61313-6
5. Naprzód61014-13
6. Legionovia II6911-9
7. NTP698-8
8. Tęcza6910-15
9. Piast6812-12
10. Ursus679-14
11. Korona557-5
12. Wkra656-10
13. Makowianka656-12
14. Skra657-19
15. Ostrovia645-18
16. Mazur616-25
Grupa II, 6. kolejka: Powiślanka Lipsko - Mirax Bierwce 2:0, Wicher Kobyłka - Hutnik Warszawa 0:2, Mszczonowianka - Broń Radom 2:0, Start Otwock - Przyszłość Włochy 4:0, Wilga Garwolin - Zryw Sobolew 0:2, Zwolenianka - Podlasie Sokołów Podlaski 1:1, Gwardia II Warszawa - Mazowsze II Grójec 2:3, Mazovia Mińsk Maz. - Marcovia 2000 Marki 2:1.

Mecz zaległy: Gwardia II - Powiślanka 3:2.

1. Start61616-3
2. Mszczonowianka61519-4
3. Powiślanka61411-6
4. Zwolenianka61116-5
5. Broń61012-8
6. Mazowsze II61014-11
7. Podlasie5109-9
8. Mazovia696-5
9. Hutnik686-4
10. Gwardia II6717-18
11. Przyszłość677-12
12. Mirax6610-12
13. Zryw669-15
14. Marcovia6611-18
15. Wilga609-20
16. Wicher603-23
Liga Okręgowa

Grupa I, 6. kolejka: Olimpia II Warszawa - Błonianka Błonie 4:0, Jedność Żabieniec - Milan Milanówek 3:2, Sparta Jazgarzew - Tur Jaktorów 0:2, Żyrardowianka - Sagita Warszawa 3:4, Relax Radziwiłłów - LKS Chlebnia 1:1, Sarmata Warszawa - Świt Warszawa 1:1, KS Raszyn - Naprzód Brwinów 6:2, Ożarowianka - Skra Obory 3:1.

1. Tur51516-2
2. Raszyn61324-6
3. Sarmata61210-6
4. Jedność61210-12
5. Chlebnia61010-7
6. Ożarowianka51011-11
7. Milan5915-7
8. Relax688-10
9. Sparta6711-8
10. Żyrardowianka5710-11
11. Olimpia II6710-16
12. Świt658-11
13. Naprzód649-13
14. Skra647-14
15. Sagita648-17
16. Błonianka624-17
Grupa II, 6. kolejka: Świt II Nowy Dwór - ZWAR Międzylesie, Józefovia - Hutnik II Warszawa 2:3, Advit Wiązowna - Huragan Wołomin 0:2, Mazur Radzymin - Wkra Pomiechówek 9:0, Bóbr Tłuszcz - Sokół Serock 2:3, Drukarz Warszawa - Victoria Sulejówek 2:1, Białołęka Warszawa - Marymont Warszawa 3:1, KS Falenica - Okęcie II Warszawa.

Mecz zaległy: ZWAR - Victoria 5:2.

1. Huragan61820-4
2. Drukarz61623-5
3. Sokół61320-12
4. ZWAR51218-9
5. Białołęka61011-8
6. Mazur6918-10
7. Bóbr6917-12
8. Okęcie II5911-12
9. Hutnik II679-11
10. Victoria6611-12
11. Advit668-15
12. Józefovia659-13
13. Marymont645-16
14. Świt II544-15
15. Falenica536-15
16. Wkra634-25


Klasa A

Grupa I, 6. kolejka: CWKS Legia Warszawa - Utrata Pawłowice 3:0, Piast II Piastów - Znicz II Pruszków 1:4, Anprel Nowa Wieś - Żyrardowianka II 3:2, MKS Żabia Wola - Partyzant Leszno 7:1, Błękitni Korytów - Przyszłość II Włochy 0:0, Wrzos Międzyborów - GLKS Nadarzyn II 1:5, Sorento Kamion - Promyk Nowa Sucha 6:0, Ryś Laski - Naprzód II Zielonki 1:1.

1. Przyszłość II61420-1
2. Nadarzyn II61323-9
3. Ryś61114-6
4. CWKS6118-4
5. Utrata61011-10
6. Partyzant61016-17
7. Wrzos6106-12
8. Naprzód II6919-8
9. Znicz II6912-11
10. Błękitni674-6
11. Promyk6711-15
12. Anprel6714-21
13. Sorento6612-13
14. Żyrardowianka II6410-15
15. Żabia Wola639-32
16. Piast II6212-21
Grupa II, 6. kolejka: Orzeł Baniocha - KS Glinianka 1:2, PKS Radość - CKS Celestynów 4:0, Victoria Zerzeń - Vistula Nadbrzeż 2:3, Energetyk Warszawa - Laura Chylice 1:2, KS Piaseczno II - AZS Absolwent Warszawa 3:0, Mazur II Karczew - UKS Łady 3:0, KS Olesin-Halinów - Victoria Dacpol Głosków 0:1, Perła Złotokłos - AON Rembertów 7:2.

1. Orzeł61524-11
2. Głosków61520-7
3. Perła61320-7
4. Piaseczno II61216-12
5. Vistula61214-13
6. AZS6128-7
7. Laura51018-7
8. Łady6108-6
9. Radość6910-10
10. Mazur II6910-15
11. Zerzeń667-19
12. Energetyk657-9
13. Glinianka643-12
14. Olesin-Halinów639-17
15. AON637-17
16. Celestynów627-18
Grupa III, 6. kolejka: Mazur II Radzymin - Nadnarwianka II Pułtusk 3:3, Rotavia Nieporęt - Amigos Warszawa 3:1, Wisła Zakroczym - Marcovia II Marki 4:0, Legion Warszawa - FC Stars Warszawa 1:3, Dolcan II Ząbki - Marymont II Warszawa 10:0, PUG Bielany - Wisła Jabłonna 2:1, Huragan II Wołomin - Rządza Załubice 2:1, KS Łomianki II - NTP II.

1. Dolcan II61320-5
2. FC Stars61318-7
3. PUG61313-5
4. Rotavia61216-11
5. Zakroczym61018-8
6. Nadnarwianka II61012-15
7. NTP II5913-7
8. Legion6912-8
9. Huragan II684-5
10. Łomianki II578-9
11. Rządza679-12
12. Marcovia II6611-16
13. Amigos669-15
14. Mazur II6512-17
15. Marymont II637-23
16. Jabłonna613-23