IV liga piłki nożnej

Liderzy IV-ligowej tabeli nie zawodzą i łatwo wygrali swoje kolejne spotkania. Przegrał za to Pomorzanin - za mocny okazał się ciechociński Zdrój.

Torunianie szybko stracili bramkę po akcji Michała Krzyżanowskiego, ale już po pięciu minutach zdołali wyrównać. Tyle samo minut potrzebowali jednak piłkarze z Ciechocinka, aby znów odzyskać prowadzenie. - Właściwie mecz zakończył się na pierwszej połowie - podsumował trener Zdroju Maciej Bartoszek.

Wynik meczu

Zdrój Ciechocinek - Pomorzanin Toruń 2:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Krzyżanowski (22.), 1:1 Kurasiński (27.), 2:1 Dąbrowski (32.)

Pomorzanin: Stachurski - Gęsicki, Winiarski (50. Kukliński), Wierzchowski, Brzozowski - Antczak (75. Falkowski), Szymański, Marciniak, Wróblewski - Krusiński, Kurasiński

Pozostałe wyniki: Włocłavia - Zawisza Bydgoszcz 4:3 (2:1), bramki: Piotrowski (17., 80.), Wuciński (39.), Bartczak (72.) - Ruczyński (21., 90.), Łuczak (46.); Mień Lipno - Wisła Nowe 0:0, Lech Rypin - Olimpia Grudziądz 3:2 (2:0), bramki: Wilkanowski (15., 25.), Cegłowski (72.) - Kucenko (58.), Gralak (86.), Victoria Koronowo - Pałuczanka Żnin 4:1 (3:0), Wódkiewicz (3.) Górecki (7.), Podolski (13.), Górecki (55.) - Ciesielski (60.), Goplania Inowrocław - Cuiavia Inowrocław 1:2 (0:0) Kretkowski (82.) - Semenowicz (60, 88), Wda Świecie - Legia Chełmża 1:3 (1:1), Biernacki (35.) - Lewandowski (5., 65.), Tuszyński (60.)