Sportowy weekend

KOLARSTWO GÓRSKIE

MISTRZOSTWA POLSKI: stok Telegraf w Kielcach, piątek godz. 13, sobota i niedziela godz. 10.



PIŁKA NOŻNA

II LIGA: Kolporter Korona Kielce - Piast Gliwice, stadion przy ul. Szczepaniaka, niedziela godz. 15.30.

III LIGA: Heko Czermno - Hetman Zamość, stadion przy ul. Osnowa, sobota godz. 17, Pogoń Staszów - Górnik Wieliczka, stadion przy ul. Koszarowej, niedziela godz. 16.

IV LIGA: Nowiny - Wicher Miedziana Góra, Granat Skarżysko - Łysica Bodzentyn - mecze w sobotę o godz. 16, Orlęta Kielce - AKS Busko, Naprzód Jędrzejów - Hetman Włoszczowa, Piast Chęciny - Alit Ożarów, Czarni Połaniec - Orlicz Suchedniów, Ponidzie-Nida Pińczów - Wisła Sandomierz - mecze w niedzielę o godz. 16, Spartakus Daleszyce - Piaskowianka, niedziela godz. 17.

FINAŁ TURNIEJU O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZRZESZENIA LZS: OSiR w Łopusznie, niedziela godz. 13.

TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ O PUCHAR LATA: basen MOSiR przy ul. Szczecińskiej, sobota godz. 10.



PIŁKA RĘCZNA

PÓŁFINAŁOWY TURNIEJ NADZIEJ OLIMPIJSKICH: hala przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota i niedziela godz. 9.30.



BADMINTON

VI MEMORIAŁ MARKA CIOSKA I ROMANA KUTWINA: hala ZS przy ul. Sportowej w Suchedniowie, sobota i niedziela godz. 9.



KOSZYKÓWKA

TOWARZYSKI MECZ: UMKS Kielce - AZS Politechnika Radom, hala przy ul. Żytniej, piątek godz. 17.



TENIS

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ AMATORÓW O PUCHAR PREZESA KOLPORTERA: korty przy ul. Ściegiennego, sobota godz. 9 i 16 (finały).



TENIS STOŁOWY

WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY KADETÓW, MŁODZIKÓW I ŻAKÓW: hala KOS przy ul. Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej, sobota godz. 9.

WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY JUNIORÓW I SENIORÓW: hala KOS przy ul. Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej, niedziela godz. 9.



BILARD

GRAND PRIX POLSKI "WiK POL-TOUR 2004" - MISTRZOSTWA KIELC 14/1: Kielecki Ośrodek Szkolenia Bilardowego przy ul. Manifestu Lipcowego, sobota i niedziela godz. 9.30.



PŁYWANIE

NOCNY FESTYN PŁYWACKI: basen Rawszczyzna w Ostrowcu, sobota godz. 21.30.



WINDSURFING

VIII AMATORSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE REGATY O PUCHAR WOPR: zalew w Chańczy, sobota godz. 11.



SPORTY SAMOCHODOWE

KRYTERIUM TORU KIELCE "SUPER OS": tor Kielce w Miedzianej Górze, sobota godz. 10.



SPORTY EKSTREMALNE

IV mBANK EXTREME: OSiR w Sielpi, piątek godz. 19, sobota godz. 7.