1. Sokół Pniewy - Petrochemia 1:0
(45. Zenon Burzawa)
2. Petrochemia - ŁKS Łódź 2:2
(86. i 90. Rafał Siadaczka - 45.Jarosław Soszyński, 73.Tomasz Wieszczycki)
3. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 0:0
4. Petrochemia - Górnik Zabrze 2:2
(45. Rafał Siadaczka, 90. Bogusław Pachelski - 4. Dariusz Koseła, 53. Andrzej Orzeszek)
5. Lech Poznań - Petrochemia
(58. Jacek Dembiński - 78. Jacek Majchrzak)
W sumie: 0 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażka - 4 pkt.
1. Petrochemia - Raków Częstochowa 0:1
(45. Jan Spychalski)
2. Ruch Chorzów - Petrochemia 4:0
(5. i 70. Krzysztof Bizacki, 51. Mariusz Śrutwa, 85. Robert Stachurski)
3. Petrochemia - Polonia Warszawa 2:2
(19. Wojciech Małocha, 82. Dariusz Podolski - 37. Michał Żewłakow, 81. Arkadiusz Bąk)
4. Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Petrochemia 2:0
(59. Jarosław Araszkiewicz, 88. Grzegorz Więzik)
5. Petrochemia - Pogoń Szczecin 1:0
(82. Paweł Miąszkiewicz)
W sumie: 1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki - 4 punkty
1. Petro - Ruch Chorzów 0:0
2. Wisła Kraków - Petro Płock 3:1
(20. Tomasz Frankowski, 38. Olgierd Moskalewicz, 51. Sekou Drame sam. - 81. Mieczysław Agafon)
3. Petro - ŁKS Łódź 2:0
(20. Paweł Miąszkiewicz, 23. Mariusz Nosal )
4. Górnik Zabrze - Petro 4:1
(1. Michał Probierz, 54. i 87. Adam Kompała, 81. Shingayi Kaondera - 90. Robert Wilk)
5. Petro Płock - Zagłębie 2:1
(43. i 60. Waldemar Adamczyk - Paweł Pasik 52.)
W sumie: 2 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki - 7 punktów
1. Orlen - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:0
(57. Jarosław Maćkiewicz)
2. Widzew Łódź - Orlen 3:2
(47. i 54. Robertas Poskus, 65. Rafał Pawlak - 73. Marek Saganowski, 76. Mariusz Nosal)
3. Orlen - Górnik Zabrze 1:0
(59. Mariusz Nosal)
4. Pogoń Szczecin - Orlen 3:2
(2. Robert Dymkowski, 67. Piotr Mosór, 79. Grzegorz Mielcarski - 23. Mariusz Nosal, 90. Radosław Sobolewski)
5. Orlen - Odra Wodzisław 1:2
(59. Jacek Dąbrowski - 40. Grzegorz Rasiak, 80. Michał Chałbiński)
W sumie: 2 zwycięstwa, 0 remisów, 3 porażki - 6 punktów
1. Wisła - GKS Katowice 1:1
(10. Marcin Janus - 15. Jacek Kowalczyk)
2. Polonia Warszawa - Wisła 3:1
(8. i 62. Arkadiusz Bąk, 84. Marcin Kuś - 38. Sławomir Nazaruk)
3. Wisła - Amica Wronki 0:1
(76. Tomasz Dawidowski)
4. Wisła - Widzew Łódź 3:2
(71. Marcin Janus, 89. Dariusz Romuzga, 90. Jarosław Maćkiewicz - 32. Batata, 50. Piotr Włodarczyk)
5. Lech Poznań - Wisła 2:2
(2. Artur Bugaj, 89. Bartosz Ślusarski - 22. Ireneusz Jeleń, 82. Wojciech Łobodziński)
W sumie: 1 zwycięstwo, 2 remisy, 2 porażki - 5 punktów
1. Górnik Łęczna - Wisła 3:1
(45. Grzegorz Skwara, 81. Mirosław Budka, 90. Krzysztof Kłosiński - 87. Marcin Wasilewski)
2. Wisła - Polonia Warszawa 0:0
3. Lech Poznań - Wisła 4:1
(2. Piotr Reiss, 51. Łukasz Madej, 60. Bartosz Ślusarski, 76. Damian Nawrocik - 17. Raimondas Vileniskis)
4. Wisła - Górnik Polkowice 3:0
(2. Marcin Janus, 52. i 68. Ireneusz Jeleń)
5. Wisła Kraków - Wisła 3:1
(51. Mirosław Szymkowiak, 73. i 85. Maciej Żurawski - 28. Ireneusz Jeleń)
W sumie: 1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki - 4 punkty
1. Wisła - Górnik Zabrze 0:0
2. Lech Poznań - Wisła 4:2
(3. Zbigniew Zakrzewski, 13. Michał Goliński, 56. Łukasz Madej, 86. Damian Nawrocik - 63. Patryk Rachwał, 90. Dariusz Gęsior)
3. Wisła - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:1
(66. Sebastian Mila)
4. Wisła Kraków - Wisła 4:0
(4. Damian Gorawski, 27. Maciej Żurawski, 30. i 32. Tomasz Frankowski)
5. Wisła Płock - Polonia Warszawa?
Na razie: 0 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki - 1 pkt