Sport.pl

Klasa B - 8. kolejka

Klasa B - 8. kolejka

GRUPA I:

Guzovia Guzów - Zaborowianka Zaborów 1:4

LKS Osuchów - ULKS Borzęcin 1:3

Orion Cegłów - Mszczonowianka II Mszczonów mecz przełożony na 11 listopada

FC Płochocin - Tajfun Brochów 4:0

Piast Feliksów - Amator Jesionka 1:2

Orzeł Kampinos - Tur II Jaktorów 3:1

Pauzowała Pogoń-Oremus Wiskitki.

1. Płochocin82131-4
2. Zaborowianka82128-8
3. Orzeł71815-7
4. Borzęcin71328-9
5. Osuchów81221-22
6. Guzovia81118-23
7. Orion7920-13
8. Tur II7722-21
9. Mszczonowianka II6719-20
10. Tajfun7617-14
11. Oremus766-32
12. Amator638-37
13. Piast717-28
Relax II Radziwiłłów wycofał się z rozgrywek. Jego wyniki zostały anulowane.



Grupa II: Pro-Futuro Warszawa - Laura II Chylice 7:1, Legion Otrębusy - Tarpan Tarczyn 0:1, Sparta II Jazgarzew - Victoria Błonie 6:0, Orzeł Suchostruga - Dwójka Brwinów 3:4, Omega Warszawa - Victoria II Głosków 4:2, Mirków Konstancin - Walka Kosów 0:4, Jedność II Żabieniec - Ambra Ołtarzew 2:3.

1. Sparta II82139-8
2. Pro Futuro82034-13
3. Walka82029-10
4. Omega81636-20
5. Tarpan81623-7
7. Ambra61210-7
8. Legion81113-14
6. Jedność II81014-22
9. Victoria Błonie7710-21
12. Dwójka7821-26
10. Głosków II8616-21
11. Laura II7612-32
13. Orzeł8311-31
14. Mirków707-36


GRUPA III:

Watra Mrozy - WKS Puznów 1:0

Victoria II Sulejówek - PKS II Radość 5:1

PKS Siennica - GLM Warszawa 1:1

Dąb Wieliszew - Korona Jadów 3:0 (walkower, goście nie przyjechali)

KS II Falenica - Wisła Dziecinów 3:4

Salos Legionowo - MLKS II Wesoła 1:4

Bór Regut - PUG II Bielany 5:1

1. Dąb82234-7
2. Siennica81728-15
3. Wisła81724-12
4. Radość II81619-13
5. Victoria II71321-17
6. Watra81315-15
7. PUG II81018-21
8. Puznów8926-20
9. GLM8925-23
10. Bór8916-24
11. Falenica II8716-21
12. Salos7711-22
13. Wesoła II8614-23
14. Korona8315-49


GRUPA IV: KP Bielany - Płomień Nuna 3:1, Wisła II Zakroczym - Eskimo Chrzęsne 1:2, Mewa Krubin - Dąb II Wieliszew 3:4, Huragan Grochale - KS Wólka Radzymińska 3:3. Pauzowały Impet Łajski, Junak Warszawa, Salos Warszawa.

1. Bielany61623-6
2. Impet41217-1
3. Eskimo61023-12
4. Płomień51012-9
5. Junak51013-8
6. Salos6920-16
7. Wólka7515-21
8. Dąb II545-17
9. Mewa6311-30
10. Huragan515-22