Piłka nożna: Od IV ligi do A klasy

IV liga

Wyniki 4. i 5. kolejki: Polonia II Warszawa - Delta Warszawa 1:1, Szydłowianka Szydłowiec - Narew Ostrołęka 1:1, Wisła II Płock - KS Warka 2:1, Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki 0:2, KS Łomianki - Żbik Nasielsk 0:2, KS Piaseczno - Pilica Białobrzegi 2:1, Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Warszawa 2:0, Mazur Karczew - Kasztelan Sierpc 4:0, GLKS Nadarzyn - Korona Góra Kalwaria 4:0;

Korona - Polonia II 0:1, Kasztelan - Nadarzyn 1:0, Olimpia - Mazur 4:3, Pilica Białobrzegi - Nadnarwianka 0:3, Żbik - KS Piaseczno 3:4, Dolcan - Łomianki 4:1, Warka - Pogoń 3:1, Narew - Wisła II 3:1, Delta - Szydłowianka 4:1.

1. Dolcan51518-1
2. Nadnarwianka51515-2
3. Piaseczno51319-11
4. Warka5128-4
5. Żbik51010-7
6. Narew5108-5
7. Nadarzyn596-3
8. Polonia II575-5
9. Wisła II578-15
10.Mazur569-7
11.Kasztelan569-14
12.Olimpia Warszawa558-10
13.Delta545-7
14.Pogoń544-8
15.Pilica537-12
16.Łomianki535-12
17.Szydłowianka513-10
18.Korona501-15
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 3. i 4. kolejki: NTP Wyszków - Skra Drobin 0:1, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Boruta Kuczbork 3:0, Mazur Gostynin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2, Makowianka Maków Mazowiecki - Tęcza 34 Płońsk 2:1, Naprzód Zielonki - Korona Ostrołęka 2:1, Piast Piastów - Mazowsze Płock 1:1, Wkra Bieżuń - MKS Ciechanów 1:2, Legionovia II Legionowo - RKS Ursus Warszawa 3:1;

S

kra - Ursus 2:2, Ciechanów - Legionovia II 3:1, Mazowsze - Wkra 3:0, Korona - Piast 1:1, Ostrovia - Makowianka 1:1, Boruta - Mazur 4:1, Wyszków - Pogoń (31 sierpnia), Naprzód - Tęcza 34 2:3.

1. Mazowsze41011-2
2. Ciechanów4914-7
3. Boruta4910-4
4. Legionovia II479-7
5. Ursus478-8
6. Pogoń267-0
7. Tęcza 34466-9
8. Naprzód469-12
9. Korona457-4
10.Ostrovia343-4
11.Makowianka443-8
12.Skra444-8
13.Wyszków332-4
14.Piast424-10
15.Wkra415-10
16.Mazur414-9
Klasa okręgowa

Wyniki 2. kolejki: Orzeł Goleszyn - KS Białkowo 3:3, Świt Staroźreby - Bzura Chodaków 1:3, Luszynianka Luszyn - Masovia Płock 0:2, ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów 1:4, Błękitni Gąbin - Orkan Lelice 1:2, Orkan Sochaczew - Wicher Cieszewo 1:0, Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 6:1.

1. Masovia 2 6 4-1

2. Orkan262-0
3. Stoczniowiec247-2
4. Bzura244-2
5. Orkan244-3
6. Luszynianka 2 3 2-2

7. Błękitni236-3
8. Wisła234-3
9. Białkowo224-4
10.Orzeł224-4
11.Ciółkowo 2 1 3-6

12.Świt202-5
13.Wicher201-6
14.Zryw201-7
Klasa A

Wyniki 2. kolejki: Limit Rybno - Błękitni Gójsk 8:2, Stegny Wyszogród - Unia Iłów 2:6, Kormoran Łąck - Błyskawica Lucień 2:1, Sparta Mochowo - Amator Maszewo 2:7, Skrwa Brudzeń - Zorza Szczawin Kościelny 1:2, Lwówianka Lwówek - Skrwa Łukomie 1:1, Huragan Bodzanów - Olimpia Gozdowo 3:2.

1. Limit2611-3
2. Kormoran265-1
3. Zorza264-1
4. Huragan266-4
5. Skrwa Ł. 2 4 5-4

6. Unia237-5
7. Amator237-5
8. Stegny236-7
9. Lwówianka 2 2 2-2

10.Olimpia213-4
11.Skrwa B. 2 0 4-6

12.Błyskawica202-6
13.Błękitni204-11
14.Sparta202-9