Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 3:1 (1:1)

PIŁKA NOŻNA. III liga. Piłkarzom Stali nie udało się wywieźć z Lublina nawet punktu. Jeszcze do przerwy remisowali z Motorem, ale później stracili dwie bramki i ponieśli drugą porażkę w sezonie.

Gospodarze uzyskali prowadzenie już w 4. minucie. Konrad Nowak przedarł się lewą stroną boiska, podał po ziemi, a Marcin Syroka strzałem z 15 metrów ulokował piłkę w bramce Stali. Po chwili Nowak mógł podwyższyć rezultat, ale po strzale głową piłka poszybowała nad poprzeczką . W 27. minucie napastnik Motoru stanął przed kolejną szansą na zdobycie gola, ale też zabrakło mu skuteczności.

Nie spudłował natomiast Stanisław Bednarz, który kwadrans przed przerwą zdobył wyrównującą bramkę. Napastnik Stali wykorzystał błąd Piotra Jaroszyńskiego, który podał piłkę zawodnikowi gości Łukaszowi Stręciwilkowi, a ten błyskawicznie zagrał do Bednarza.

Po przerwie Motor był już skuteczniejszy. W 49. minucie Piotr Wójcik popisał się znakomitym uderzeniem z 16 metrów, po którym piłka trafiła w samo okienko i było 2:1. Chwilę później sędzia z powodu zamieszek musiał przerwać spotkanie. Niedługo po wznowieniu gry Wójcik strzałem z 30 metrów ponownie pokonał wysuniętego bramkarza Stali. Pomocnik Motoru mógł popisać się klasycznym hat trickiem, ale nie wykorzystał rzutu karnego.