Piłka nożna. Niższe ligi

Wyniki i tabele od IV ligi do klasy A
IV liga

Wyniki 5. kolejki: Korona Góra Kalwaria - Polonia II Warszawa 0:1, Kasztelan Sierpc - GLKS Nadarzyn 1:0, Olimpia Warszawa - Mazur Karczew 4:3, Pilica Białobrzegi - Nadnarwianka Pułtusk 0:3, Żbik Nasielsk - KS Piaseczno 3:4, Dolcan Ząbki - KS Łomianki 4:1, KS Warka - Pogoń Siedlce 3:1, Narew Ostrołęka - Wisła II Płock 3:1, Delta Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 4:1.

1. Dolcan51518-1
2. Nadnarwianka51515-2
3. Piaseczno51319-11
4. Warka5128-4
5. Żbik51010-7
6. Narew5108-5
7. Nadarzyn596-3
8. Polonia II575-5
9. Wisła II578-15
10. Mazur569-7
11. Kasztelan569-14
12. Olimpia558-10
13. Delta545-7
14. Pogoń544-8
15. Pilica537-12
16. Łomianki535-12
17. Szydłowianka513-10
18. Korona501-15
Mazowiecka Liga Seniorów (V liga)

Grupa I. Wyniki 4. kolejki: Skra Drobin - Ursus 2:2, MKS Ciechanów - Legionovia II 3:1, Mazowsze Płock - Wkra Bieżuń 3:0, Korona Ostrołęka - Piast Piastów 1:1, Ostrovia Ostrów Wlkp. - Makowianka Maków Maz. 1:1, Boruta Kuczbork - Mazur Gostynin 4:1, Naprzód Zielonki - Tęcza Płońsk 2:3. NTP Wyszków - Pogoń Grodzisk Wlkp. przełożony na 31 sierpnia.



1. Mazowsze41011-2
2. Boruta4910-4
3. Legionovia II479-7
4. Ursus478-8
5. Pogoń267-0
6. MKS465-7
7. Naprzód469-12
8. Tęcza466-9
9. Korona457-4
10. NTP332-4
11. Ostrovia343-4
12. Skra444-8
13. Makowianka443-8
14. Piast424-10
15. Wkra415-11
16. Mazur414-9
Grupa II. Wyniki 4. kolejki: Powiślanka Lipsko - Hutnik Warszawa 1:0, Mirax Bierwce - Broń Radom 3:3, Wicher Kobyłka - Przyszłość Włochy 0:1, Mszczonowianka Mszczonów - Zryw Sobolew 7:0, Start Otwock - Podlasie Sokołów Podlaski 5:1, Wilga Garwolin - Mazowsze II Grójec 1:2, Zwolenianka Zwoleń - Marcovia Marki 5:2, Gwardia II Warszawa - Mazovia Mińsk Maz. 1:1.

1. Start41010-3
2. Mszczonowianka4913-2
3. Powiślanka395-1
4. Zwolenianka4712-3
5. Mazowsze II4711-6
6. Podlasie477-7
7. Broń476-6
8. Przyszłość474-5
9. Mirax459-9
10. Mazovia453-3
11. Hutnik443-3
12. Gwardia II349-11
13. Zryw437-13
14. Marcovia436-13
15. Wilga408-16
16. Wicher403-15
Grupa I. Wyniki 3. kolejki: KS Raszyn - Olimpia II Warszawa 6:1, Sarmata - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:2, Skra Obory - Relax Radziwiłłów 2:3, Naprzód Brwinów - Żyrardowianka Żyrardów 1:2, Świt Warszawa - Sparta Jazgarzew 1:3, LKS Chlebnia - Jedność Żabieniec 1:2, Sagita Warszawa - Błonianka Błonie 1:1. Tur Jaktorów - Milan Milanówek mecz przełożony

1. Milan268-1
2. Tur266-0
3. Jedność364-4
4. Sarmata354-3
5. Raszyn348-4
6. Naprzód345-3
7. Ożarowianka244-2
8. Żyrardowianka243-2
9. Sparta345-4
10. Skra345-5
11. Relax345-6
12. Chlebnia334-5
13. Błonianka323-6
14. Świt314-7
15. Olimpia II312-12
16. Sagita312-7


Grupa II. Wyniki 3. kolejki: Białołęka Warszawa - Świt II Nowy Dwór Maz. 6:1, KS Falenica Warszawa - Drukarz Warszawa 1:4, Okęcie II Warszawa - Bóbr Tłuszcz 3:1, Marymont Warszawa - Mazur Radzymin 1:2, Victoria Sulejówek - Advit Wiązowna 1:2, Sokół Serock - Józefovia Józefów 2:2, Wkra Pomiechówek - Zwar Międzylesie 0:4, Huragan Wołomin - Hutnik II Warszawa 3:1.



1. Huragan3912-1
2. Drukarz378-2
3. Bóbr369-4
4. ZWAR269-4
5. Mazur368-4
6. Okęcie II367-7
7. Józefovia353-2
8. Marymont344-3
9. Białołęka347-4
10. Sokół349-7
11. Hutnik II335-6
12. Advit334-7
13. Falenica334-11
14. Victoria202-4
15. Świt II301-13
16. Wkra300-13


Klasa A

Wyniki 3. kolejki: Sorento Kamion - CWKS Legia Warszawa 3:2, Ryś Laski - Wrzos Międzyborów 5:0, Naprzód II Zielonki - Błękitni Korytów 1:1, Promyk Nowa Sucha - MKS Żabia Wola 4:0, GLKS II Nadarzyn - Anprel Nowa Wieś 5:2, Przyszłość II Włochy - Piast II Piastów 2:0, Partyzant Leszno - Utrata Pawłowice 2:3, Żyrardowianka II Żyrardów - Znicz II Pruszków 1:3.

1. Przyszłość II377-1
2. Ryś378-2
3. Utrata375-3
4. Promyk369-6
5. Partyzant367-6
6. Naprzód II3514-5
7. Błękitni354-3
8. Nadarzyn II3410-8
9. Anprel349-10
10. Wrzos341-5
11. Sorento334-5
12. Znicz II335-8
13. CWKS322-3
14. Piast II317-10
15. Żyrardowianka II312-5
16. Żabia Wola302-16


Grupa II

Wyniki 3. kolejki: Orzeł Baniocha - KS Olesin-Halinów 5:4, Victoria Głosków - Energetyk Warszawa 2:1, AZS Absolwent UW Warszawa - PKS Radość 0:2, Laura Chylice - KS Glinianka 5:0, Vistula Nadbrzeż - CKS Celestynów 6:1. Mecz Perła Złotokłos - Mazur II Karczew 3:0 (walkower, goście nie przyjechali na mecz).

1. Orzeł3918-6
2. Głosków3911-1
3. Perła378-4
4. Vistula3612-9
5. AZS364-2
6. Łady264-1
7. Laura349-7
8. Energetyk344-4
9. Piaseczno235-5
10. Zerzeń232-6
11. Radość333-6
12. Celestynów314-10
13. Olesin-Halinów205-7
14. AON201-4
15. Glinianka300-9
16. Mazur II200-9


Grupa III. Wyniki 3. kolejki: PUG Bielany - Mazur II Radzymin 4:1, Huragan II Wołomin - Dolcan II Ząbki 0:1, Rządza Załubice - Legion Warszawa 2:2, Wisła Jabłonna - KS II Łomianki 0:0, Marymont II Warszawa - Wisła Zakroczym 2:0, FC Stars Warszawa - Rotavia Nieporęt 1:4, NTP II Wyszków - Nadnarwianka II Pułtusk 7:1, Marcovia II Marki - Amigos Warszawa 2:0.

1. Rotavia3910-2
2. PUG378-2
3. NTP II3611-4
4. FC Stars368-4
5. Rządza346-6
6. Łomianki II342-2
7. Huragan II341-1
8. Mazur II346-7
9. Dolcan II343-5
10. Zakroczym3311-7
11. Legion333-3
12. Nadnarwianka II333-9
13. Marymont II334-5
14. Marcovia II334-7
15. Amigos332-8
16. Jabłonna312-9