IV liga piłki nożnej

Nie popisały się wczoraj drużyny z Radomskiego. KS Warka i Pilica Białobrzegi uległy rywalom, a Szydłowianka Szydłowiec zaledwie zremisowała

Zespół z Szydłowca był bardzo blisko zwycięstwa. Podopieczni Ryszarda Ochodka dominowali przez całą pierwszą połowę, ale pudłowali niemiłosiernie. - Mówiąc o tych, którzy zaprzepaścili szanse na zdobycie gola, musiałbym wymienić chyba wszystkich graczy bez pola - denerwował się wiceprezes "niebieskich" Marek Kopacz. Kiedy wreszcie po przerwie Mariusz Sasal pokonał bramkarza rywali, Szydłowianka nie zdołała "dowieźć" wygranej do końca. Narew wyrównała po problematycznym rzucie karnym.

KS Warka i Pilica musiały uznać wyższość przeciwników, grając na ich boiskach. W obu przypadkach można było pokusić się co najmniej o remisy, ale zabrakło nieco szczęścia.

WISŁA II PŁOCK - KS WARKA 2:1 (0:0): Jończyk (80.) - dla Warki.

SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - NAREW OSTROŁĘKA 1:1 (0:0): Sasal (65.) - dla Szydłowianki.

KS PIASECZNO - PILICA BIAŁOBRZEGI 2:1 (2:1): Kopczyński (13. - karny), Dudek (21.) - Klimkowski (39.).

Pozostałe wyniki 4. kolejki: Polonia II Warszawa - Delta Warszawa 1:1 (0:1), Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki 0:2 (0:0), KS Łomianki - Żbik Nasielsk 0:1 (0:1), Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Warszawa 2:0 (0:0), Mazur Karczew - Kasztelan Sierpc 4:0 (0:0), GLKS Nadarzyn - Korona Góra Kalwaria 4:0 (3:0).