Sport.pl

Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA

Wyniki 3. kolejki grupy dębickiej klasy okręgowej: Chemik Pustków - Lechia Sędziszów Młp. 2:1, Jutrzenka Ławnica - Strażak Niwiska 3:1, Raniżovia - Strzelec Frysztak 3:4, Smoczanka Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wielki 1:3, Start Wola Mielecka - Ikarus Tuszów Narodowy 3:1, Złotniczanka - KP Ropczyce 0:0, Brzostowianka - Czarnovia 0:1, Kolbuszowianka - Team Przecław 4:1.

1. Start Wola Mielecka377-3
2. Czarnovia374-1
3. Kolbuszowianka369-4
4. Brzostowianka364-1
5. Strzelec Frysztak366-6
6. Chemik Pustków353-2
7. Raniżovia347-6
8. Radomyślanka344-4
9. Lechia Sędziszów343-3
10. Team Przecław346-7
11. KP Ropczyce330-0
12. Jutrzenka Ławnica336-9
13. Ikarus Tuszów Narodowy322-4
14. Złotniczanka321-3
15. Smoczanka Mielec312-5
16. Strażak Niwiska303-9
Wyniki 4. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Zdrój Horyniec - Błękitni Grzęska 0:4, Czuwaj Przemyśl - Golbalux Wiązownica 2:0, Skołoszów - Orzeł Przeworsk 2:4, Sokół Sieniawa - Babiś Syrenka Roźwienica 0:2, Roztocze Narol - Budowlani Szówsko 4:4, Polonia II Przemyśl - Łęk Ostrów 1:1, Start Pruchnik - MKS Radymno 0:0, mecz Piast Tuczempy - Granica Stubno został odwołany z powodu zalania boiska w Tuczempach.

1. Syrenka Roźwienica41210-2
2. Sokół Sieniawa499-5
3. Skołoszów498-5
4. Piast Tuczempy379-4
5. MKS Radymno478-5
6. Orzeł Przeworsk479-7
7. Czuwaj Przemyśl467-3
8. Golbalux Wiązownica464-4
9. Start Pruchnik446-5
10. Budowlani Szówsko447-8
11. Błękitni Grzęska445-9
12. Roztocze Narol439-13
13. Granica Stubno332-6
14. Łęk Ostrów422-7
Polonia II Przemyśl422-7
16. Zdrój Horyniec414-11
Wyniki 2. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Głogovia - Błażowianka 4:1, Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Elektrociepłownia Rzeszów 1:2, Jawor Krzemienica - Włókniarz Rakszawa 2:2, Piast Nowa Wieś - Jasionka 1:1, Górnovia - Bratek Bratkowice 2:1, Sokół Sokołów Małopolski - Korona Załęże 0:0, Dynovia - Stal Łańcut 0:0, Herman Hermanowa - Crasnovia 1:4. Wynik meczu 1. kolejki Włókniarz - Dynovia przerwanego w 59. minucie przy stanie 4:1 został zweryfikowany jako walkower 4:0.

1. Elektrociepłownia Rzeszów264-1
2. Włókniarz Rakszawa246-2
3. Crasnovia245-2
4. Stal Łańcut242-0
5. Jasionka243-2
6. Korona Załęże242-1
7. Głogovia235-3
8. Bratek Bratkowice233-2
9. Błażowianka234-5
10. Górnovia232-3
11. Jawor Krzemienica213-4
12. Grodziszczanka212-3
13. Sokół Sokołów211-3
14. Piast Nowa Wieś211-3
15. Dynovia210-4
16. Herman Hermanowa201-6
Wyniki 3. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Nafta Jedlicze - Piast Miejsce Piastowe 3:1, Brzozovia - Górnik Grabownica 2:0, Galicja Cisna - Zamczysko Odrzykoń 3:1, Górnik Strachocina - Iwonka Iwonicz 4:0, Jasiołka Świerzowa - Leśnik Baligród 0:1, Orzeł Bażanówka - Tempo Nienaszów 2:3, Rafineria/Czarni II Jasło - Start Rymanów 1:0, Szarotka Nowosielce - Chłodnie Zarszyn 1:3.

1. Nafta Jedlicze399-4
2. Chłodnie Zarszyn397-3
3. Galicja Cisna3710-4
4. Brzozovia376-3
5. Szarotka Nowosielce368-4
6. Rafineria/Czarni II365-4
7. Tempo Nienaszów356-5
8. Orzeł Bażanówka237-8
9. Jasiołka Świerzowa332-3
10. Zamczysko Odrzykoń332-3
11. Górnik Grabownica334-6
12. Leśnik Baligród333-5
13. Górnik Strachocina336-9
14. Piast Miejsce Piastowe314-7
15. Start Rymanów303-6
16. Iwonka Iwonicz301-9
Wyniki 3. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sanna Zaklików - Orzeł Rudnik 0:0, Budo Instal Turbia - Unia II Nowa Sarzyna 7:1, Czarni Lipa - Iskra Sobów 1:1, Wisła Baranów Sandomierski - KP Zarzecze 0:1, Sokół Kamień - Stal Nowa Dęba 2:0, Bukowa Jastkowice - Sokół Nisko 1:4, Tarnogóra - Tłoki II Gorzyce 4:4, mecz Łętownia - Sparta Jeżowe został odwołany z powodu zalania boiska w Łętowni.

1. Sokół Nisko3910-1
2. Orzeł Rudnik377-1
3. Iskra Sobów375-2
4. Budo Instal Turbia3611-4
5. Stal Nowa Dęba365-4
6. KP Zarzecze365-5
7. Tłoki II Gorzyce3410-8
8. Sanna Zaklików344-2
9. Bukowa Jastkowice344-5
10. Sokół Kamień343-5
11. Łętownia234-6
12. Unia II Nowa Sarzyna333-10
13. Tarnogóra315-7
14. Czarni Lipa314-6
15. Wisła Baranów301-6
16. Sparta Jeżowe201-8