Piłka nożna. Od IV ligi do ligi okręgowej

IV liga

3. kolejka: GLKS Nadarzyn - Polonia II Warszawa 1:0, Korona Góra Kalwaria - Mazur Karczew 0:1, Kasztelan Sierpc - Nadnarwianka Pułtusk 2:5, Olimpia Warszawa - KS Piaseczno 3:3, Żbik Nasielsk - Pogoń Siedlce 2:1, Dolcan Ząbki - Wisła II Płock 7:0, Narew Ostrołęka - Delta Warszawa 1:0, Pilica Białobrzegi - KS Łomianki 2:1, KS Warka - Szydłowianka Szydłowiec 1:0.

1. Dolcan3912-0
2. Nadnarwianka3910-2
3. Warka394-1
4. Piaseczno3713-7
5. Żbik375-3
6. Narew364-3
7. Nadarzyn362-2
8. Pogoń343-3
9. Wisła II345-11
10. Pilica336-7
11. Polonia II333-4
12. Mazur332-3
13. Kasztelan338-10
14. Łomianki334-6
15. Olimpia324-5
16. Szydłowianka301-5
17. Delta300-5
18. Korona301-10
Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I, 2. kolejka: Skra Drobin - Legionovia II 1:3, Ursus Warszawa - Wkra Bieżuń 3:2, MKS Ciechanów - Piast Piastów 6:1, Mazowsze Płock - Naprzód Zielonki 5:1, Tęcza 34 Płońsk - Mazur Gostynin 2:1, Boruta Kuczbork - NTP Wyszków 3:0, Korona Ostrołęka - Makowianka 4:0, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń Grodzisk Mazowiecki przełożony na 8 września.

1. Mazowsze267-1
2. Boruta266-0
3. Ursus265-3
4. Korona245-1
5. Legionovia II245-3
6. Pogoń134-0
7. NTP232-3
MKS232-3
9. Naprzód235-8
10. Tęcza232-5
11. Wkra214-5
12. Mazur212-3
13. Ostrovia100-2
14. Skra201-6
15. Piast202-8
16. Makowianka200-6
Grupa II, 2. kolejka: Powiślanka Lipsko - Broń Radom 2:0, Hutnik Warszawa - Przyszłośc Włochy 1:1, Mirax Bierwce - Zryw Sobolew 3:2, Wicher Kobyłka - Podlasie Sokołów Podlaski 1:2, Mszczonowianka - Mazowsze II Grójec 2:0, Start Otwock - Marcovia 2000 Marki 2:0, Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2, Zwolenianka - Gwardia II Warszawa 6:0.

1. Mszczonowianka266-0
2. Powiślanka264-1
3. Start263-0
4. Hutnik243-1
5. Mirax245-4
6. Podlasie244-3
7. Zwolenianka237-2
8. Mazowsze II237-3
9. Mazovia232-2
10. Broń232-3
11. Gwardia II238-10
12. Przyszłość212-3
13. Zryw102-5
14. Wilga205-10
15. Marcovia200-6
16. Wicher202-9
Liga okręgowa

Grupa I, 2. kolejka: Olimpia II Warszawa - Tur Jaktorów 0:5, Milan Milanówek - Sagita Warszawa 5:1, Błonianka Błonie - LKS Chlebnia 0:3, Jedność Żabieniec - Świt Warszawa 2:0, Sparta Jazgarzew - Naprzód Brwinów 1:1, Żyrardowianka - Skra Obory 1:1, Relax Radziwiłłów - Ożarowianka 0:2, Sarmata Warszawa - KS Raszyn 1:0.

1. Milan268-1
2. Tur266-0
3. Naprzód244-1
4. Skra243-2
5. Sarmata242-1
6. Ożarowianka132-0
7. Chlebnia233-3
8. Jedność232-3
9. Żyrardowianka111-1
10. Raszyn212-3
Sparta212-3
12. Relax212-4
Świt212-4
14. Błonianka212-5
15. Olimpia II211-6
16. Sagita201-6
Grupa II - 2. kolejka: Świt II Nowy Dwór - Huragan Wołomin 0:4, Hutnik II Warszawa - Wkra Pomiechówek 4:0, ZWAR Międzylesie - Sokół Serock 5:4, Józefovia - Victoria Sulejówek 2:1, Advit Wiązowna - Marymont Warszawa 1:3, Mazur Radzymin - Okęcie II Warszawa 5:1, Bóbr Tłuszcz - KS Falenica 6:1, Drukarz Warszawa - Białołęka Warszawa 1:1.

1. Huragan269-0
2. Bóbr268-1
3. Drukarz244-1
4. Marymont243-1
5. Józefovia242-1
6. Mazur236-3
7. Sokół237-5
8. ZWAR135-4
9. Hutnik II234-3
10. Okęcie II234-6
11. Falenica233-7
12. Białołęka211-3
13. Victoria101-2
14. Advit202-6
15. Świt II200-7
16. Wkra200-9
Klasa A

Grupa I, 1. kolejka: Wrzos Międzyborów - CWKS Legia Warszawa 0:0, Sorento Kamion - Błękitni Korytów 1:2, Ryś Laski - MKS Żabia Wola 2:1, Naprzód II Zielonki - Anprel Nowa Wieś 3:3, Przyszłość II Włochy - Znicz II Pruszków 4:0, Partyzant Leszno - Żyrardowianka II 2:1, Promyk Nowa Sucha - Piast II Piastów 3:2, GLKS Nadarzyn II - Utrata Pawłowice 0:1.

2. kolejka: CWKS Legia - Żyrardowianka II 0:0, Znicz II - Partyzant Leszno 2:3, Utrata Pawłowice - Przyszłość II 1:1, Piast II - GLKS II 5:5, Anprel - Promyk 4:2, Żabia Wola - Naprzód II 1:10, Błękitni - Ryś 1:1, Wrzos - Sorento 1:0.

1. Partyzant265-3
2. Naprzód II2413-4
3. Przyszłość II245-1
4. Anprel247-5
5. Błękitni243-2
Ryś243-2
7. Utrata242-1
8. Wrzos241-0
9. Promyk235-6
10. CWKS220-0
11. Piast II217-8
12. Nadnarwianka II215-6
13. Żyrardowianka II211-2
14. Sorento201-3
15. Znicz II202-7
16. Żabia Wola202-12
Grupa II, 1. kolejka: Mazur II Karczew - Orzeł Baniocha 0:6, KS Olesin-Halinów - KS Piaseczno II 1:2, Perła Złotokłos - Energetyk Warszawa 1:1, AON Rembertów - Victoria Zerzeń 0:2, Victoria Dacpol Głosków - PKS Radość 3:0, UKS Łady - KS Glinianka 1:0, AZS Absolwent Warszawa - CKS Celestynów 1:0, Laura Chylice - Vistula Nadbrzeż 1:4.

2. kolejka: Orzeł - Vistula 7:2, Celestynów - Laura 3:3, Glinianka - AZS 0:3, Radość - Łady 1:3, Zerzeń - Głosków 0:6, Energetyk - AON 2:1, Piaseczno II - Perła 3:4, Mazur II - Olesin-Halinów (wynik podamy za tydzień).

1. Orzeł2613-2
2. Głosków269-0
3. AZS264-0
4. Łady264-1
5. Perła245-4
6. Energetyk243-2
7. Piaseczno235-5
8. Vistula236-8
9. Zerzeń232-6
10. Celestynów213-4
11. Laura214-7
12. Olesin-Halinów101-2
13. AON201-4
14. Glinianka200-4
15. Radość201-6
16. Mazur II200-6
Grupa III, 1. kolejka: Dolcan II Ząbki - Mazur II Radzymin 2:2, PUG Bielany - Legion Warszawa 1:1, Huragan II Wołomin - KS Łomianki II 1:0, Rządza Załubice - Wisła Zakroczym 3:2, Wisła Jabłonna - Rotavia Nieporęt nie odbył się, Marymont II Warszawa - Nadnarwianka II Pułtusk 1:2, FC Stars Warszawa - Amigos Warszawa 6:0, NTP II Wyszków - Marcovia II Marki 4:1.

2. kolejka: Mazur II - Marcovia II 3:1, Amigos - NTP II 2:0, , Rotavia - Marymont II 3:1, Zakroczym - Jabłonna 9:2, Łomianki II - Rządza 2:1, Legion - Wicher 0:0, Dolcan II - PUG 0:3, Nadnarwianka II - FC Stars.

1. PUG244-1
2. Mazur245-3
3. Huragan II241-0
4. Zakroczym2311-5
5. FC Stars136-0
6. Rotavia133-1
7. NTP II234-3
8. Rządza234-4
9. Łomianki II232-2
10. Amigos232-6
11. Legion221-1
12. Dolcan II212-5
13. Nadnarwianka II102-4
14. Marymont II202-5
15. Marcovia II202-7
16. Jabłonna202-9