III liga grupa I

ZESPOŁY: Ceramika Paradyż, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Gwardia Warszawa, Legia II Warszawa, Legionovia Legionowo, ŁKS Łomża, Mazowsze Grójec, MZKS Kozienice, Okęcie Warszawa, OKS 1945 Olsztyn, Pelikan Łowicz, Ruch Wysokie Mazowieckie, Stal Głowno, Unia Skierniewice, Warmia Grajewo, Znicz Pruszków



PIERWSZA KOLEJKA*

Legionovia Legionowo - Stal Głowno

OKS 1945 Olsztyn - Warmia Grajewo (godz. 16)

Okęcie Warszawa - Znicz Pruszków

Mazowsze Grójec - Pelikan Łowicz

Gwardia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie

Ceramika Paradyż - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (godz. 16)

ŁKS Łomża - Unia Skierniewice

Legia II Warszawa - MZKS Kozienice

*wszystkie mecze odbędą się w sobotę



OKS 1945 OLSZTYN



TRENER: Andrzej Biedrzycki

BRAMKARZE: Piotr Skiba (1982), Marek Maleszewski (1977)

OBROŃCY: Łukasz Jarząbek (1983), Michał Łachacz (1975), Marcin Przybyliński (1980), Tomasz Zega (1975), Grzegorz Żytkiewicz (1982), Grzegorz Kulpaka (1983)

POMOCNICY: Jacek Gabrusiewicz (1982), Kamil Graczyk (1987), Andrzej Kluczkowski (1981), Mariusz Kukuć (1981), Grzegorz Lech (1983), Robert Miękus (1979), Grzegorz Misiura (1981)

NAPASTNICY: Krzysztof Wierzba (1985), Daniel Madej (1982), Dariusz Radziszewski (1984), Tomasz Zahorski (1984), Tomasz Osenkowski (1980), Tomasz Łaskowski (1986), Maciej Paszkiewicz (1978)



PRZYBYLI: Maciej Paszkiewicz (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Krzysztof Wierzba (Ewingi Zalewo), Tomasz Zahorski (Pisa Barczewo), Tomasz Laskowski (Warmia Olsztyn)

UBYLI: Grzegorz Pysera (Huragan Morąg), Kamil Zimowski (Sokół Ostróda), Szymon Niestatek (Sokół Ostróda)



SPARINGI

4 zwycięstwa, 3 porażki, 1 remis

OKS z Chemikiem Zawiszą Bydgoszcz 2:0, Amiką II Wronki 3:1, Mieszkiem Gniezno 0:1, ŁKS-em Łomża 0:0, Arką Gdynia 2:1, Mrągowią Mrągowo 1:0, Lechią Gdańsk 2:4,

DKS-em Dobre Miasto 0:2



CENY BILETÓW

10 zł - normalny

5 zł - ulgowy (uczniowie szkół podstawowych)

70 zł - karnet



Finishparkiet Drwęca

Nowe Miasto Lubawskie

TRENER: Tomasz Arteniuk

BRAMKARZE: Piotr Dmuchowski (1986), Norbert Witkowski (1982), Ariel Zawadzki (1984)

OBROŃCY: Jacek Elgert (1978), Ernest Matusewicz (1985), Michał Gruszczyński (1982), Łukasz Morawski (1983), Rafał Rogalski (1976), Rafał Różycki (1984), Sławomir Święcki (1975), Marcin Wróbel (1980), Tomasz Zakierski (1981)

POMOCNICY: Maciej Zezula (1983), Grzegorz Domżalski (1983), Janusz Godziszewski (1982)

Łukasz Lubieniecki (1980), Łukasz Paulewicz (1983), Piotr Rybkiewicz (1983), Tomasz Włodarczyk (1974), Bartosz Wolski (1987)

NAPASTNICY: Grzegorz Bała (1971), Piotr Boratyński (1983), Piotr Piceluk (1986)



PRZYBYLI: Piotr Dmuchowski, Łukasz Morawski, Łukasz Paulewicz (wszyscy Siarka Tarnobrzeg), Norbert Witkowski (KSZO Ostrowiec), Grzegorz Bała (KSZO Ostrowiec), Radosław Kozłowski (TKP Toruń), Piotr Boratyński (Polonia II Warszawa)

Rafał Różycki (Stal Rzeszów), Tomasz Zakierski (Ewingi Zalewo), Maciej Zezula (Pontiacos - Grecja), Ernest Matusewicz (Kotwica Kołobrzeg)



UBYLI: Jarek Talik (Zamek Kurzętnik), Tomasz Gierko (Jeziorak Iława), Łukasz Kościuczuk (zakończył karierę), Arkadiusz Moszczyński (Jeziorak Iława), Paweł Pasik (Jeziorak Iława), Tomasz Radziwon (Szczakowianka Jaworzno), Mariusz Stubecki, Przemysław Natkowski (obaj Zamek Kurzętnik), Maciej Dołęga (Narew Ostrołęka), Marek Rybkiewicz (Polonia Przemyśl),

Piotr Żurawel (Huragan Morąg)

SPARINGI: 2 zwycięstwa, 1 porażka, 3 remisy

Drwęca z Lechem Zielona Góra 1:1 oraz Miedzią Lipno 4:0, Arką Gdynia 1:1, Heko Czermno 0:2, Sokołem Ostróda 2:2 i Błękitnymi Raciąż 5:0



BILETY

8 zł - normalne

4 zł - ulgowe