Składy trzecioligowców z województwa łódzkiego

CERAMIKA PARADYŻ

Trener: Piotr Czaplarski.

Bramkarze: Dariusz Sowiński (rok urodzenia 1983), Maciej Humerski (85).

Obrońcy: Marcin Lusek (74), Antoni Olszewski (82), Marcin Skrydalewicz (82), Piotr Słyścio (82), Grzegorz Walentynowicz (84), Marcin Wolski (79).

Pomocnicy: Michał Czaplarski (84), Sławomir Dudziec (83), Artur Łęgowiak (77), Grzegorz Łopata (66), Michał Osiński (78), Michał Pietrzak (85), Igor Sobalczyk (82).

Napastnicy: Łukasz Banasiak (83), Szczepan Bartosik (83), Łukasz Łabędzki (79), Rafał Kindrat (85), Mariusz Koćmin (82), Rafał Krzysztofik (85).

Przybyli: Humerski (Widzew), Osiński (Pelikan Łowicz), Pietrzak (ChKS Łódź), Czaplarski (Sokół Aleksandrów), Skrydalewicz, Słyścio (obaj Stal Głowno), Walentynowicz (Widzew), Kindrat (SMS Łódź), Krzysztofik (WOY Opoczno).

Ubyli: Krzysztof Szczukocki, Marcin Niemiec (obaj Skalnik Sulejów), Marcin Wrzesiński (wyjazd do USA), Piotr Klimek, Maciej Szamburski (szukają klubu), Marek Sadziński (Górnik Łęczyca), Kamil Pawlak (Stal Niewiadów).

STAL GŁOWNO

Trener: Andrzej Kretek.

Bramkarze: Mariusz Bardelski (83), Mariusz Jabłoński (69).

Obrońcy: Krzysztof Brodecki (81), Bartłomiej Gajewski (81), Piotr Golański (79), Piotr Jóźwik (85), Maciej Kranc (85), Robert Łakomy (82), Robert Malinowski (85), Tomasz Szcześniak (74).

Pomocnicy: Michał Adamkiewicz (85), Ireneusz Grącki (79), Marcin Komorowski (84), Tomasz Lenart (81), Michał Łochowski (77), Łukasz Sałuda (85), Adam Smakowski (77), Kamil Stopczyk (85), Christian Luke Uzoma (82), Zbigniew Wyciszkiewicz (69).

Napastnicy: Grzegorz Kaleta (83), Tomasz Kazimierowicz (79), Cezary Kubicki (85), Rafał Mostowski (84).

Przybyli: Uzoma (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sałuda, Jóźwik (ŁKS), Brodecki (Widzew), Malinowski, Stopczyk, Kranc, Kubicki (wszyscy Łodzianka).

Ubyli: Piotr Słyścio, Marcin Skrydalewicz (obaj Ceramika Paradyż), Krzysztof Pakulski (koniec kariery), Bartosz Sobkowicz (Tłoki Gorzyce), Sebastian Pluta (Heko Czermno), Piotr Rossowski (Górnik Łęczyca), Adrian Klepczyński (Widzew).

PELIKAN ŁOWICZ

Trener: Paweł Kowalski.

Bramkarze: Rafał Gospoś (82), Maciej Sowiński (80).

Obrońcy: Krzysztof Durka (72), Piotr Gawlik (81), Waldemar Kruk (79), Marcin Połeć (84), Robert Rzeczycki (69), Artur Serocki (71), Tomasz Styszko (74), Szymon Wójcik (85), Łukasz Znyk (81).

Pomocnicy: Andrzej Grzegorek (85), Marcin Kaźmierczak (77), Michał Plichta (83), Tomasz Rembowski (82), Jarosław Tafliński (82), Jarosław Walczak (79), Robert Wilk (69), Sebastian Zwierz (84).

Napastnicy: Michał Kociński (84), Michał Rozkwitalski (84), Marcin Salamon (81), Krzysztof Skowroński (81).

Przybyli: Kruk (Aluminium Konin), Rzeczycki (Pogoń Zduńska Wola), Serocki (Arka Gdynia), Kaźmierczak, Rozkwitalski (obaj Korona Kielce), Kociński (ŁKS).

Ubyli: Piotr Bazler (Unia Janikowo), Grzegorz Cipiński, Rafał Kubiak, Sylwester Płacheta (wszyscy Unia Skierniewice), Grzegorz Durka (koniec kariery), Michał Osiński (Ceramika Paradyż), Tomasz Staniszewski (ŁKS), Sebastian Wrzesiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

UNIA SKIERNIEWICE

Trener: Piotr Kupka.

Bramkarze: Radosław Hołubiec (85), Robert Nowogórski (78), Marcin Stolarek (86), Witold Surlit (75).

Obrońcy: Piotr Gdak (76), Tomasz Gręda (79), Dariusz Lipiński (84), Rafał Michalski (78), Mariusz Sobolewski (80), Krzysztof Zawadzki (81).

Pomocnicy: Marcin Adamczyk (81), Michał Adamczyk (79), Wojciech Borowiec (86), Damian Bronner (80), Konrad Cichosz (84), Rafał Kubiak (77), Arkadiusz Żaglewski (78).

Napastnicy: Nemanja Babović (78), Piotr Bajdziak (84), Chimeza Chioma (79), Milosz Krstić (86), Grzegorz Cipiński (86), Sylwester Płacheta (82), Radosław Koźlik (77).

Przybyli: Hołubiec (Sokół Ostróda), Babović, Gdak (obaj Kujawiak Włocławek), Adamczyk (WKS Wieluń), Koźlik (MKP Zgierz), Bajdziak (Unia Janikowo), Kubiak, Cipiński, Płacheta (wszyscy Pelikan Łowicz).

Ubyli: Paweł Miąszkiewicz (ŁKS Łomża), Andrzej Pawłowski (Warta Działoszyn), Grzegorz Ura (MZKS Kozienice), Grzegorz Sykuła, Mariusz Solecki (obaj Mazowsze Grójec), James Oamen (Odra Wodzisław), Grzegorz Gorący (Prosna Kalisz).

Terminarz III ligi

1 kolejka: 14- 15 sierpnia

Legionovia - Stal Głowno, Warmia i Mazury Olsztyn - Warmia Grajewo, Okęcie Warszawa - Znicz Pruszków, Mazowsze Grójec - Pelikan Łowicz, Gwardia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie, Ceramika Paradyż - Nowe Miasto Lubawskie, ŁKS Łomża - Unia Skierniewice, Legia II Warszawa - MZKS Kozienice.

2 kolejka: 21-22.08

Stal - MZKS, Unia - Legia II, Drwęca - ŁKS, Ruch - Ceramika, Pelikan - Gwardia, Znicz - Mazowsze, Warmia - Okęcie, Legionovia - Warmia i Mazury

3 kolejka: 25-26.08

Warmia i Mazury - Stal, Okęcie - Legionovia, Mazowsze - Warmia, Gwardia - Znicz, Ceramika - Pelikan, ŁKS - Ruch, Legia II - Drwęca, MZKS - Unia

4 kolejka: 28-29.08

Stal - Unia, Drwęca - MZKS, Ruch - Legia II, Pelikan - ŁKS, Znicz - Ceramika, Warmia - Gwardia, Legionovia - Mazowsze, Warmia i Mazury - Okęcie.

5 kolejka: 4-5.09

Okęcie - Stal, Mazowsze - Warmia i Mazury, Gwardia - Legionovia, Ceramika - Warmia, ŁKS - Znicz, Legia II - Pelikan, MZKS - Ruch, Unia - Drwęca.

6 kolejka: 11-12.09

Stal - Drwęca, Ruch - Unia, Pelikan - MZKS, Znicz - Legia II, Warmia - ŁKS, Legionovia - Ceramika, Warmia i Mazury - Gwardia, Okęcie - Mazowsze.

7 kolejka: 18-19.09

Mazowsze - Stal, Gwardia - Okęcie, Ceramika - Warmia i Mazury, ŁKS - Legionovia, Legia II - Warmia, MZKS - Znicz, Unia - Pelikan, Drwęca - Ruch.

8 kolejka: 25-26.09

Stal - Ruch, Pelikan - Drwęca, Znicz - Unia, Warmia - MZKS, Legionovia - Legia II, Warmia i Mazury - ŁKS, Okęcie - Ceramika, Mazowsze - Gwardia.

9 kolejka: 2-3.10

Gwardia - Stal, Ceramika - Mazowsze, ŁKS - Okęcie, Legia II - Warmia i Mazury, MZKS - Legionovia, Unia - Warmia, Drwęca - Znicz, Ruch - Pelikan.

10 kolejka: 9-10.10

Stal - Pelikan, Znicz - Ruch, Warmia - Drwęca, Legionovia - Unia, Warmia i Mazury - MZKS, Okęcie - Legia II, Mazowsze - ŁKS, Gwardia - Ceramika.

11 kolejka: 16-17.10

Ceramika - Stal, ŁKS - Gwardia, Legia II - Mazowsze, MZKS - Okęcie, Unia - Warmia i Mazury, Drwęca - Legionovia, Ruch - Warmia, Pelikan - Znicz.

12 kolejka: 23-24.10

Stal - Znicz, Warmia - Pelikan, Legionovia - Ruch, Warmia i Mazury - Drwęca, Okęcie - Unia, Mazowsze - MKS, Gwardia - Legia II, Ceramika - ŁKS.

13 kolejka: 30-31.10

ŁKS - Stal, Legia II - Ceramika, MZKS - Gwardia, Unia - Mazowsze, Drwęca - Okęcie, Ruch - Warmia i Mazury, Pelikan - Legionovia, Znicz - Warmia.

14 kolejka: 6-7.11

Stal - Warmia, Legionovia - Znicz, Warmia i Mazury - Pelikan, Okęcie - Ruch, Mazowsze - Drwęca, Gwardia - Unia, Ceramika - MZKS, ŁKS - Legia II.

15 kolejka: 13-14.11

Legia II - Stal, MZKS - Łomża, Unia - Ceramika, Drwęca - Gwardia, Ruch - Mazowsze, Pelikan - Okęcie, Znicz - Warmia i Mazury, Warmia - Legionovia.