CO, GDZIE, KIEDY

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

III liga:

Motor Lublin - Heko Czermno, sobota, godz. 17, stadion MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie;

Hetman Zamość - Hutnik Kraków, sobota, godz. 17, stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi.

IV liga: Górnik II Łęczna - Podlasie Biała Podlaska, sobota, 11; CHKS Chełmianka - Czarni Dęblin, sobota, 17; Wisła Puławy - Janowianka Janów Lub., sobota, 11; Avia Świdnik - Granica Lubycza Królewska, sobota, 17; Orlęta Spomlek Radzyń - Hetman II Zamość, sobota, 17; Victoria Parczew - Stal Kraśnik, niedziela, 17; Orlęta Łuków - Lublinianka, niedziela, 17; Tomasovia Tomaszów Lub. - Łada Biłgoraj, niedziela, 17.

V liga lubelska: Opolanin Opole - Orion Niedrzwica, sobota, 17; Sygnał Lublin - Legion Tomaszowice, sobota, 11; Granit Bychawa - Cisy Nałęczów, niedziela, 16; Orzeł Urzędów - Piaskovia Piaski, niedziela, 15; Tajfun Ostrów Lub. - Polesie Kock, niedziela, 15; Tęcza Kraśnik - POM Iskra Piotrowice, niedziela, 15; BKS Unia Bełżyce - Orły Kazimierz, niedziela, 15; Hetman Gołąb - Stal Poniatowa, niedziela, 14.

V liga zamojska: Spartakus Tomaszów Lub. - Sparta Wożuczyn, sobota, 16; Płomień Spartan Nieledew - Relax Radecznica, sobota, 15; Omega Stary Zamość - Unia Hrubieszów, sobota, 17; Victoria Łukowa Chmielek - Korona Łaszczów, niedziela, 17; Nord 98 Wysokie - Sokół Zwierzyniec, niedziela, 17; Orzeł Tereszpol - Grom Różaniec, niedziela, 17; Echo Zawada - Kryształ Werbkowice, niedziela, 17; Roztocze Szczebrzeszyn - Ostoja Skierbieszów przełożony na inny termin.

Puchar Polski - I runda okręg Lublin: Roztocze Batorz - Stok Zakrzówek, Bobry Karczmiska - Cisy II Nałęczów, Ciecierzyn - Motor II Lublin, Serniki - Lewart II Lubartów, Jantar Kazimierz - Sygnał Lublin, Tur Milejów - Trawniki, Huragan Siostrzytów - Wierzchowiska, Koziołek Lublin - Sokół Konopnica, Kamionka - Niedźwiada, Potok Wielki - Gościeradów, Spartakus Szastarka - Dąbrowica, Wisła Annopol - Struża, Avenir Jabłonna - POM Iskra II Piotrowice, Mazowsze Stężyca - Ruch Ryki, Zawisza Garbów - Żyrzyniak Żyrzyn, Serokomla Janowiec - Auto Mróz Ryki, Powiślak Końskowola - Garbarnia Kurów. Wszystkie mecze - niedziela, godz. 17.

Turniej o puchar wójta gminy Krzczonów z udziałem Piotrcovii Piotrków, Roztoczanina Chrzanów, Krzczonovii i miejscowych oldboyów, niedziela, godz. 11, boisko w Krzczonowie.

KOLARSTWO

Ostatni, szósty etap ogólnopolskiego wyścigu Po Ziemi Lubartowskiej sobota, start - godz. 12, meta - 15.30 w Kocku. Trasa wyścigu po pętli: Kock - Tarkawica - Ostrówek - Cegielnia - Czemierniki - Tarkawica - Kock. Zbiórka zawodników - godz. 10.30 przy Domu Kultury w Kocku.

Czwarty etap wyścigu o Puchar Marszałka, niedziela, start - godz. 11, przed GOK we Frampolu - zbiórka uczestników od 8 do 10. Trasa wyścigu po pętli: Frampol - Zastawie - Kondraty - Albinów - Teodorówka - Stara Wieś - Frampol.

ŁUCZNICTWO

Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, sobota, godz. 10.30 (otwarcie od 10.15) oraz godz. 16 - zawody drużynowe, niedziela, 10, stadion Startu przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie.

SZACHY

Trzeci turniej otwartych międzynarodowych mistrzostw Lublina o Puchar Prezydenta, niedziela, godz. 10, pawilon Startu przy al. Piłsudskiego.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Czwarty turniej mikstów o Grand Prix Lubelszczyzny, sobota, godz. 10, zapisy od 9.30, boiska ośrodka Graf-Marina nad Zalewem Zemborzyckim.

Ósmy turniej Grand Prix Lubelszczyzny, niedziela, godz. 10, zapisy od 9.30, boiska ośrodka Graf-Marina nad Zalewem Zemborzyckim.

KARATE

Gasshuku junior-cup - turniej dziecięcy w formie dwuboju, niedziela, godz. 12; od godz. 17 - Family Cup - turniej rodzinny przy minimum dwóch osobach startujących w zespole. Wszystko na Rynku w Zamościu.

TENIS

Ogólnopolski turniej Seniorów o Puchar Nibco w kategoriach do 40 lat i powyżej 40 lat, sobota, niedziela, godz. 9, korty KT Return przy ul. Studziennej w Zamościu.

Ogólnopolski turniej skrzatów z cyklu Bank Pocztowy-Cup z "Rakietą do Europy", piątek, sobota, niedziela, godz. 9, korty Budowlanych przy ul. Krasińskiego w Lublinie.