WIOŚLARSTWO
czwórka bez sternika (Smoliński, Rozalski, Godek) - eliminacje (10.50)
KOLARSTWO
wyścig szosowy mężczyzn (Brożyna) - (11.45)
debel mężczyzn (Matkowski) - I runda (od 9)
WIOŚLARSTWO
czwórka podwójna (Korol) - eliminacje (9.30)
ósemka (Nowak) - eliminacje (10.20)
ŻEGLARSTWO
Mistral (Miarczyński)
Laser (Grabowski)
WIOŚLARSTWO
czwórka bez sternika (Smoliński, Rozalski, Godek) - repasaże (10.10)
ŻEGLARSTWO
Laser (Grabowski)
49er (Kierkowski, Czajkowski)
TENIS
debel mężczyzn (Matkowski) - II runda (od 9)
WIOŚLARSTWO
czwórka podwójna (Korol) - repasaże (9)
ósemka (Nowak) - repasaże (9.20)
ŻEGLARSTWO
Mistral (Miarczyński)
Laser (Grabowski)
JUDO
kategoria 70 kg (Dadci) - eliminacje (od 9.30), walki o 3. miejsce (15.30), finał (15.40)
floret indywidualny kobiet (Gruchała) - eliminacje (9), półfinały (17.30), o 3. miejsce (18.30), finał (18.55)
TENIS
debel mężczyzn (Matkowski) - ćwierćfinały (od 16)
WIOŚLARSTWO
czwórka bez sternika (Smoliński, Rozalski, Godek) - półfinały (9)
ŻEGLARSTWO
49er (Kierkowski, Czajkowski)
TENIS
debel mężczyzn (Matkowski) - półfinały (od 16)
WIOŚLARSTWO
czwórka podwójna (Korol) - półfinały (8.30)
czwórka bez sternika (Smoliński, Rozalski, Godek) - finał B (10.10)
ŻEGLARSTWO
Mistral (Miarczyński)
Laser (Grabowski)
LEKKOATLETYKA
siedmiobój (Szczepańska) - 100 m ppł (8.30), skok wzwyż (9.40), pchnięcie kulą (18.30), 200 m (19.45)
TENIS
debel mężczyzn (Matkowski) - o 3. miejsce (16)
ŻEGLARSTWO
Laser (Grabowski)
49er (Kierkowski, Czajkowski)
LEKKOATLETYKA
siedmiobój (Szczepańska) - skok w dal (8.10), rzut oszczepem (17.30 i 18.45), 800 m (20.30)
400 m kobiet (Prokopek) - I runda (9.05)
tyczka kobiet (Rogowska) - eliminacje (17.35)
100 m mężczyzn (Chyła) - I runda (10.00), II runda (18.40)
3000 m z przeszkodami (Czaja) - eliminacje (21.10)TENIS
debel mężczyzn (Matkowski) - finał (16)
WIOŚLARSTWO
czwórka bez sternika (Smoliński, Rozalski, Godek) - finał A (9.30)
czwórka podwójna (Korol) - finał B (10.50)
ósemka (Nowak) - finał B (11)
ŻEGLARSTWO
Mistral (Miarczyński)
LEKKOATLETYKA
100 m mężczyzn (Chyła) - półfinały (19.35), finał (22.10)400 m kobiet (Prokopek) - półfinały (21)
WIOŚLARSTWO
czwórka podwójna (Korol) - finał A (8.50)
ósemka (Nowak) - finał A (9.30)
ŻEGLARSTWO
Laser (Grabowski) - zakończenie
49er (Kierkowski, Czajkowski)
ŻEGLARSTWO
Mistral (Miarczyński)
LEKKOATLETYKA
tyczka kobiet (Rogowska) - finał (19.05)
3000 m z przeszkodami (Czaja) - finał (20.30)
400 m kobiet (Prokopek) - finał (21.35)
ŻEGLARSTWO
49er (Kierkowski, Czajkowski)
LEKKOATLETYKA
oszczep kobiet (Madejczyk) - eliminacje (18.30 i 19.50)
tyczka mężczyzn (Kolasa) - eliminacje (18.45)
ŻEGLARSTWO
Mistral (Miarczyński) - zakończenie
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
wielobój drużynowy - eliminacje (18.30)
ŻEGLARSTWO
Klasa 49er (Kierkowski, Czajkowski) - zakończenie
LEKKOATLETYKA
chód na 50 km (Magdziarczyk) - finał (6)
tyczka mężczyzn (Kolasa) - finał (18.30)
4x100 m mężczyzn (Chyła) - I runda (19)
4x400 m kobiet (Prokopek) - I runda (19.20)
oszczep (Madejczyk) - finał (20)
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
wielobój drużynowy - finał (15.30)
LEKKOATLETYKA
4x100 m mężczyzn (Chyła) - finał (20.40)
4x400 m kobiet (Prokopek) - finał (21)
zakończenie