Sport.pl

Skarb kibica IV ligi



BAK-POL GOMUNICE

Trener: -. Bramkarze: Zbigniew Miller (66), Kamil Wodecki (86), Mariusz Rozpędek (79). Obrońcy: Jerzy Flaszka (68), Tomasz Gala (85), Piotr Grobel (85), Tomasz Pełka (83), Michał Szczepański (78), Przemysław Ciemniewski (80), Paweł Kępka (84). Pomocnicy i napastnicy: Grzegorz Grobel (86), Damian Łukasiński (86), Szymon Serwa (86), Tomasz Odrzywolski (85), Jarosław Bryl (83), Michał Czarczyński (81), Łukasz Krzynówek (84), Kamil Smyk (80), Marek Woźniak (83), Robert Pyka (84), Marcin Danielski (81).

Przybyli: Ciemniewski, Kępka, Smyk, Woźniak, Pyka (wszyscy RKS Radomsko), Danielski (Czarni Rząśnia). Odeszli: Daniel Jabłecki (Concordia Piotrków), Damian Szczepocki, Daniel Nowaczyk (obaj Ceramika Opoczno), Rafał Kubala, Marcin Kurzawa (obaj Omega Kleszczów), Piotr Kulawiak (szuka klubu), Kamil Ozga, Rafał Ozga (obaj Świt Kamieńsk), Przemysław Jończyk (LZS Mierzyn).

BZURA OZORKÓW

Trener: Sławomir Wojtczak. Bramkarze: Piotr Fortecki (rok urodzenia 1969), Krzysztof Niedomagała (85). Obrońcy: Maciej Ciszewski (81), Marcin Kałuziński (83), Krzysztof Suliński (83), Bartłomiej Kończarek (84), Dariusz Podolski (66), Marcin Szymczak (85). Pomocnicy i napastnicy: Daniel Szpiegowski (75), Rafał Chmielecki (81), Jacek Śludkowski (66), Marcin Koziak (81), Damian Ziemniak (84), Marcin Janeczko (81), Robert Stankiewicz (72), Łukasz Olczyk (83), Marcin Herski (71), Sebastian Karolak (86).

Przybyli: Niedomagała, Szymczak (obaj SMS Łódź). Odeszli: Jacek Rutkowski, Radosław Bulzacki (szukają klubu).

CONCORDIA PIOTRKÓW

Trener: Tomasz Fiszer. Bramkarze: Marcin Banasiak (84), Robert Znojek (80). Obrońcy: Dawid Dawidziak (80), Sławomir Stańczyk (81), Janusz Stolarski (84), Janusz Trzaska (79). Pomocnicy i napastnicy: Rafał Brzost (80), Adrian Chmielewski (80), Mariusz Duchnowski (80), Daniel Jabłecki (84), Marcin Szulc (80), Dariusz Jagiełło (83), Ireneusz Komar (76), Grzegorz Sadło (81), Przemysław Wagner (83), Dariusz Warcholiński (85), Tomasz Dura (83), Hubert Górski (79), Bartłomiej Idzikowski (79), Lech Świstak (83), Gabriel Urbaniak (76).

Przybyli: Pawłowski (LKS Mierzyn), Jabłecki (Bak-Pol Gomunice), Szulc (Victoria Szadek). Odeszli: Jakub Grzegorzewski (Korona Kielce), Paweł Idzikowski, Tomasz Kościukiewicz (Widzew).

EKOLOG WOJSŁAWICE

Trener: Bartłomiej Zalewski. Bramkarze: Jakub Siwierski (84), Łukasz Szturma (80). Obrońcy: Krzysztof Kochelak (75), Mariusz Glinkowski (76), Rafał Pawlicki (75), Mariusz Zdzieszek (80), Maciej Bańkosz (81), Bartłomiej Zalewski (79), Marcin Kaczorowski (77). Pomocnicy i napastnicy: Marcin Matysiak (83), Łukasz Kaczmarek (85), Maciej Przybylski (79), Grzegorz Królewiak (84), Marcin Szewczyk (84), Marcin Janicki (76), Oktawian Maliszewski (86), Konrad Majzner (76), Michał Sikora (86), Przemysław Palma (81), Filip Sysio (86), Damian Dąbrowski (80).

Przybyli: Sysio (Pogoń Łask), Bańkosz (Victoria Szadek), Kaczorowski (Pogoń Zduńska Wola), Kochelak (powrót z USA). Odeszli: Tomasz Ziółkowski, Jarosław Sadowski (obaj LKS Bałucz), Łukasz Pecyna (Sokół Aleksandrów).

GÓRNIK ŁĘCZYCA

Trener: Andrzej Antos. Bramkarze: Szymon Gąsiński (83), Marcin Wieczorek (85), Piotr Rossowski (82). Obrońcy: Paweł Chabasiński (85), Arkadiusz Nowaczyk (85), Krzysztof Janicki (81), Kamil Bartczak (81), Mariusz Czekalski (79), Dariusz Karasiński (69), Piotr Milczarek (83), Marek Sadziński (71). Pomocnicy i napastnicy: Tomasz Czajkowski (84), Robert Czekalski (82), Grzegorz Kaczkowski (75), Kamil Pęgowski (85), Tomasz Voss (77), Krzysztof Voss (79), Łukasz Laskowski (81), Tomasz Milczarek (75), Wiktor Napióra (55), Michał Rosiak (79), Sebastian Mrówczyński (85), Daniel Banasik (71).

Przybyli: Rossowski (Stal Głowno), Janicki (Stasiak Ostrowiec), Chabasiński, Nowaczyk, Wieczorek, Mrówczyński (wszyscy ŁKS). Odeszli: Wojciech Skalski (Orzeł Parzęczew), Paweł Dębowski, Marcin Wiktorski (szukają klubu), Tomasz Pęcherzewski, Grzegorz Bernardziak, Krzysztof Dzierbicki, Tomasz Krajewski, Krzysztof Wolski (wszyscy Victoria Grabów).

ŁKS II

Trener: Wiesław Nabiałek. Bramkarze: Rafał Spychalski (83), Adrian Stępniak (84). Obrońcy: Łukasz Kwaśniak (84), Łukasz Patora (84), Michał Seta (85). Pomocnicy i napastnicy: Tomasz Grawiec (84), Bartosz Kluge (84), Michał Łopiński (87), Łukasz Makarewicz (84), Łukasz Sikorski (85), Dawid Ambroż (84), Arkadiusz Gosa (85), Tomasz Ostalczyk (87). W zespole mogą występować zawodnicy z kadry drużyny drugoligowej.

Przybyli: Łopiński (SMS Łódź). Odeszli: Marcin Wieczorek, Paweł Chabasiński, Arkadiusz Nowaczyk, Sebastian Mrówczyński (wszyscy Górnik Łęczyca), Paweł Jóźwik, Łukasz Sałuda (Stal Głowno), Michał Maciąg, Maciej Niwiński (obaj Tur Turek), Michał Kociński (Pelikan Łowicz), Damian Król (Włókniarz Pabianice).

MKP ZGIERZ

Trener: Piotr Adamczewski. Bramkarze: Jacek Janowski (80), Mariusz Walczak (75), Łukasz Zalewski (84), Łukasz Rynkiewicz (78). Obrońcy: Piotr Kaźmierczak (82), Przemysław Snita (83), Łukasz Stajuda (83), Łukasz Nojek (87), Przemysław Łapiński (86). Pomocnicy i napastnicy: Rafał Kałużny (83), Rafał Kołodziejski (76), Piotr Lewandowski (83), Marcin Rosiecki (78), Paweł Sadłecki (85), Andrzej Waliszewski (73), Szymon Smerdel (85), Marcin Gunia (84), Dariusz Matusiak (63), Szymon Pińkowski (80).

Przybyli: Nojek, Łapiński (obaj SMS Łódź). Odeszli: Jacek Kozłowski, Grzegorz Krysiak (obaj Włókniarz Zgierz), Arkadiusz Warchoń (Start Brzeziny), Kamil Bartczak (szuka klubu), Tomasz Bogdański (powrót do Widzewa), Radosław Koźlik (Unia Skierniewice), Marcin Nowacki (LZS Rosanów).

OMEGA KLESZCZÓW

Trener: Robert Rogan. Bramkarze: Tomasz Tomczyszyn (75), Adrian Zieliński (84), Jarosław Krawczyk (85). Obrońcy: Rafał Błasiński (85), Krzysztof Ciszewski (83), Wojciech Robaszek (78), Robert Rogan (69), Wojciech Sidek (83), Marcin Piórkowski (85), Michał Ślęzak (85), Rafał Kubala (81). Pomocnicy i napastnicy: Łukasz Gołębiowski (85), Michał Pawlikowski (81), Marcin Kurzawa (75), Adrian Dzwonek (85), Piotr Jabłoński (79), Przemysław Karpiński (83), Szymon Nowakowski (81), Michał Peroński (87), Łukasz Walewacz (83), Bartłomiej Bujacz (87), Witold Sowała (75), Maciej Wiśniewski (76), Krzysztof Wróblewski (75).

Przybyli: Wróblewski, Rogan, Gołębiowski, Ciszewski (wszyscy Warta Działoszyn), Michał Ślęzak (Start Lgota Wielka), Michał Pawlikowski (Chrzanowice), Marcin Piórkowski, Adrian Dzwonek (obaj GKS Bełchatów), Marcin Kurzawa, Rafał Kubala (obaj Bak-Pol Gomunice). Odeszli: Mariusz Jaśkowski (Szczerbiec Wolbórz), Tomasz Fidala (Stal Kraśnik), Michał Szczepocki (szuka klubu), Paweł Wiśniewski (GKS Bełchatów), Ireneusz Słupecki, Piotr Suski, Krystian Pietryka (wszyscy Włókniarz Zelów), Krzysztof Błaszczyk (LZS Wola Krzysztoporska).

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA

Trener: Wiesław Majkowski. Bramkarze: Michał Smolnik (85), Szymon Komorek (87). Obrońcy: Leszek Szymczak (85), Damian Marzuchowski (87), Przemysław Sosnowski (87), Mateusz Matusiak (87), Łukasz Michałowski (84), Radosław Utecht (80). Pomocnicy i napastnicy: Artur Górzawski (82), Tomasz Obrębski (83), Marek Kaczmarek (84), Piotr Skiba (87), Rafał Porada (87), Radomir Kaniewski (87), Dariusz Sobczak (87), Michał Stolarski (84), Roman Czerczyński (88), Filip Pietrzak (87).

Przybyli: Smolnik, Utecht (obaj Jutrzenka Warta), Kaczmarek, Michałowski, Szymczak (wszyscy Olimpia Zduńska Wola). Odeszli: Konrad Kulma, Jacek Banach (obaj PMOS Zduńska Wola), Daniel Fabich (Widzew), Tadeusz Kieruzel (szuka klubu), Krzysztof Szewczyk, Marcin Kulawiecki (obaj Olimpia Zduńska Wola), Dawid Felczerek (Warta Sieradz), Marcin Kaczorowski (Ekolog Wojsławice).

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW

Trener: Witold Obarek. Bramkarze: Bartłomiej Grąbkowski (84), Piotr Kosmalski (83), Arkadiusz Sima (79). Obrońcy: Tomasz Kaczmarek (75), Andrzej Krysztofiak (74), Bogusław Saganowski (77), Marcin Zawadzak (83), Michał Łanowy (78). Pomocnicy i napastnicy: Michał Buchowicz (77), Dawid Hoderko (80), Jakub Owczarek (78), Łukasz Wijata (85), Łukasz Pecyna (80), Arkadiusz Świętosławski (79), Cezary Ratajczyk (84), Grzegorz Walczak (77), Łukasz Wojtczyk (85).

Przybyli: Łanowy, Kosmalski (obaj Włókniarz Konstantynów), Pecyna (Ekolog Wojsławice). Odeszli: Rafał Bernaciak (KKS Kalisz), Michał Bistuła (Orzeł Parzęczew), Piotr Nawrocki (szuka klubu), Michał Czaplarski (Ceramika Paradyż), Michał Wiśniewski (Włókniarz Konstantynów), Maciej Szpak (koniec kariery).

UNIA II SKIERNIEWICE

Trener: Kamil Socha. Bramkarz: Marcin Stolarek (86). Obrońcy: Kamil Zys (85), Karol Skrzydło (86), Rafał Okruch (84), Mariusz Sobolewski (80). Pomocnicy i napastnicy: Łukasz Korwek (82), Łukasz Michalski (86), Piotr Karchier (82), Wojciech Borowiec (86), Dariusz Lipiński (84), Daniel Paprocki (87), Marcin Maciejak (77), Miłosz Krstić (86), Mariusz Adamiec (86), Jacek Krulik (77), Jarosław Medwid (87), Grzegorz Cipiński (86), Sylwester Płacheta (82). W zespole mogą także grać piłkarze z drużyny trzecioligowej.

Przybyli: Cipiński, Płacheta (obaj Pelikan Łowicz). Odeszli: Daniel Michalski (Jutrzenka Mokra Prawa), Marcin Pyziak (szuka klubu).

WARTA DZIAŁOSZYN

Trener: Edward Przybylski. Bramkarze: Marcin Patryarcha (75), Tomasz Pietrucha (86). Obrońcy: Dominik Andrzejczak (80), Andrzej Pawłowski (68), Dawid Kipigroch (84), Adam Zielonka (81), Piotr Kurpiewski (84), Robert Brzeziński (80), Michał Frańczak (84). Pomocnicy i napastnicy: Siergiej Rogowskoj (84), Paweł Krawczyk (75), Arkadiusz Szymanek (80), Marcin Kołaczyk (80), Rafał Krężel (85), Paweł Pęciak (88), Adam Bociąga (85), Michał Bociąga (86), Piotr Bociąga (85), Łukasz Pilarz (84), Tomasz Chyra (81), Marek Jędrysiak (84), Adrian Kapłaniak (85), Tomasz Szafer (86), Adam Wrzosik (75).

Przybyli: Pietrucha, Krężel (obaj Czarni Rząśnia), Zielonka (Znicz Kłobuck), Brzeziński (Stradom Częstochowa), Szymanek (Lot Konopiska), Chyra (Liswarta Popów). Odeszli: Robert Rogan, Krzysztof Ciszewski, Łukasz Gołębiowski, Krzysztof Wróblewski (wszyscy Omega Kleszczów), Rafał Marczykowski (MKS Kluczbork), Konrad Bielawski (koniec kariery).

WARTA SIERADZ

Trener: Romuald Solarek. Bramkarze: Daniel Bakowicz (76), Paweł Jędrysiak (86), Szymon Lewandowski (87). Obrońcy: Robert Tworek (79), Sebastian Graczykowski (81), Marcin Krupczyński (75), Witold Skalski (78), Łukasz Markiewicz (77), Michał Majewski (74), Piotr Będkowski (77). Pomocnicy i napastnicy: Mikołaj Kałuda (87), Tomasz Chrzanowski (82), Dawid Felczerek (77), Piotr Kobierski (87), Arsen Asatrian-Fijałkowski (73), Mariusz Wróbel (79), Mariusz Graczykowski (80), Dawid Grzelak (87), Łukasz Palma (84), Przemysław Graczykowski (85), Tomasz Sośnicki (82), Marcin Kobierski (84), Łukasz Mitek (88), Grzegorz Będkowski (72), Bogumił Włodarczyk (84), Mariusz Bednarek (75), Michał Bińkowski (86), Błażej Jóźwiak (87), Bogusław Janiszewski (82).

Przybyli: Kałuda (SMS Łódź), Lewandowski, Mitek, Grzelak, Jóźwiak (wszyscy Salos Sieradz), Chrzanowski (LGKS Charłupia Mała), Będkowski (Piast Błaszki), Felczerek (Pogoń Zduńska Wola). Odeszli: Mirosław Szulc (Olimpia Zduńska Wola), Tomasz Kielek (Charłupia Mała).

WIDZEW II

Trener: Zbigniew Tąder. Bramkarze: Artur Melon (86), Adam Fedzin (85). Obrońcy: Piotr Ogrodowicz (85), Michał Szczodrowski (85), Marcin Błachnio (83), Adam Szczepaniak (86), Krystian Pajor (86), Przemysław Ziółkowski (86), Łukasz Jankowski (87). Pomocnicy i napastnicy: Łukasz Sołtys (84), Piotr Polak (84), Paweł Miłaczewski (85), Piotr Kuklis (86), Michał Wawrzko (86), Krzysztof Nowakowski (86), Rafał Kwiatkowski (86), Tomasz Cytrowski (86), Bartłomiej Kuśmierczyk (86), Tomasz Stachowski (86), Michał Grzywacz (86), Rafał Poznański (86), Tomasz Bogdański (86). W drużynie mogą grać piłkarze z kadry zespołu drugoligowego.

Przybył: Bogdański (powrót z MKP Zgierz). Odeszli: Łukasz Matusiak, Paweł Czekaj (wszyscy Tur Turek), Grzegorz Walentynowicz (Ceramika Paradyż), Michał Żak, Piotr Ogiński, Piotr Frasunek (szukają klubu), Rafał Ramięga (kontuzja), Marcin Rachubiński (do pierwszego zespołu).

WKS WIELUŃ

Trener: Wiesław Bańkosz. Bramkarze: Łukasz Komar (86), Krystian Krzywda (81), Robert Preś (83). Obrońcy: Tomasz Zając (78), Paweł Dubiel (82), Łukasz Rybak (85), Szymon Lach (76), Robert Lichosik (73), Błażej Karasiak (85), Krzysztof Gruszczyński (79), Sebastian Banaś (82). Pomocnicy i napastnicy: Daniel Misiek (75), Marcin Majtyka (85), Tomasz Napieraj (79), Emil Wojtczak (84), Michał Surma (82), Karol Ciszewski (84), Marcin Nowak (83), Tomasz Fornalczyk (85), Łukasz Koper (84), Łukasz Śmiałek (82).

Nikt nie przybył. Odeszli: Adam Paluszek (wyjazd na Wyspy Owcze), Marcin Matyja (kontuzja), Marcin Adamczyk (Unia Skierniewice).

WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW

Trener: Marek Dziuba. Bramkarz: Marcin Jakiel (75). Obrońcy: Radosław Bienias (76), Artur Dziuba (78), Tomasz Osiński (71), Marcin Zieliński (79). Pomocnicy i napastnicy: Kacper Derczyński (80), Adam Firych (80), Łukasz Marciniak (84), Tomasz Smakowski (74), Piotr Sajda (81), Michał Wiśniewski (84), Mariusz Gajek (81), Mariusz Wasiak (86), Dariusz Stęborowski (86), Marcin Zimoń (86), Krzysztof Sokalski (86), Sylwester Jarzębowski (74).

Przybyli: Sajda (Jutrzenka Warta), Wiśniewski (Sokół Aleksandrów), Wasiak, Stęborowski (obaj Widzew), Zimoń, Sokalski (obaj ŁKS). Odeszli: Jarosław Janiak, Kamil Dziubałtowski, Kamil Grycz, Krzysztof Smakowski (szukają klubu), Piotr Kosmalski, Michał Łanowy (obaj

Sokół Aleksandrów), Tomasz Gliszczyński (wyjazd do USA), Grzegorz Krata (Start Brzeziny), Łukasz Król (SMS Łódź).

WŁÓKNIARZ PABIANICE

Trener: Jerzy Rutkowski. Bramkarze: Michał Stuleblak (84), Michał Chachuła (82). Obrońcy: Tomasz Rolnik (83), Zbigniew Stasiak (83), Bartosz Dziuba (83), Mariusz Pietrzak (76). Pomocnicy i napastnicy: Łukasz Bocian (88), Adam Sankiewicz (78), Kamil Dziubałtowski (83), Jerzy Kaczorowski (83), Piotr Grącki (83), Dominik Kosuń (78), Robert Kacprzyk (77), Michał Kacprzyk (82), Przemysław Rosiński (84), Tomasz Łądka (73), Krzysztof Lechowski (76), Jacek Bernat (73).

Przybyli: Chachuła (Victoria Szadek), Król (ŁKS), Rolnik (Tur Turek), Sankiewicz (Pogoń Świebodzin), Kamil Dziubałtowski (Włókniarz Konstantynów). Odeszli: Marcin Śniady (Zjednoczeni Stryków), Marcin Warwas (Pogoń Łask-Kolumna), Robert Rzeczycki (Pelikan Łowicz), Mateusz Sowiński (Zawisza Rzgów), Maciej Chmielewski (koniec kariery).

WOY OPOCZNO

Trener: Ryszard Pomykała. Bramkarze: Paweł Grzybek (85), Damian Szczepocki (77), Łukasz Kata (86), Piotr Biniaszczyk (85). Obrońcy: Tomasz Kowalski (77), Tomasz Majska (84), Paweł Ocetek (80), Wojciech Pęczek (81), Stanisław Starus (80), Dariusz Wojciechowski (85). Pomocnicy i napastnicy: Jarosław Baran (80), Arkadiusz Barański (85), Daniel Nowaczyk (80), Łukasz Grygiel (84), Daniel Gąska (86), Daniel Jakubczyk (86), Sebastian Jura (83), Piotr Knap (83), Paweł Machniewski (84), Waldemar Reszka (71), Marcin Telus (82), Tomasz Wiktorowicz (73), Łukasz Błotnicki (83), Łukasz Pacan (86), Marcin Surma (85), Paweł Wojciechowski (86).

Przybyli: Szczepocki, Nowaczyk (obaj Bak-Pol Gomunice), Grygiel (Piotrcovia). Odeszli: Krzysztof Gołdyn (koniec kariery), Dawid Wojciechowski, Adrian Twardowski (nie wznowili treningów), Rafał Krzysztofik (Ceramika Paradyż), Artur Nabiałek (szuka klubu).

Terminarz rundy jesiennej

I kolejka (7-8.08): Warta Sieradz - ŁKS II 3:1, Unia II Skierniewice - Ekolog Wojsławice 0:1, Concordia Piotrków - Włókniarz Konstantynów 0:2, Włókniarz Pabianice - Bzura Ozorków 3:3, Omega Kleszczów - Bak-Pol Gomunice 2:0, Górnik Łęczyca - Warta Działoszyn 2:1, Sokół Aleksandrów - ZLKS WOY Opoczno 1:1, Pogoń Zduńska Wola - WKS Wieluń 0:3, Widzew II - MKP Zgierz 0:2;

II kolejka 14-15.08: ŁKS II - MKP, WKS - Widzew II, WOY - Pogoń, Warta Dz. - Sokół, Bak-Pol - Górnik, Bzura - Omega, Włókniarz K. -Włókniarz P., Ekolog - Concordia, Warta S. - Unia II;

III kolejka (18.08): Unia II - ŁKS II, Concordia - Warta S., Włókniarz P. - Ekolog, Omega - Włókniarz K., Górnik - Bzura, Sokół - Bak-Pol, Pogoń - Warta Dz., Widzew II - WOY, MKP - WKS;

IV kolejka (21-22.08): ŁKS II - WKS, WOY - MKP, Warta Dz. - Widzew II, Bak-Pol - Pogoń, Bzura - Sokół, Włókniarz K. - Górnik, Ekolog - Omega, Warta S. - Włókniarz P., Unia II - Concordia;

V kolejka (28-29.08): Concordia - ŁKS II, Włókniarz P. - Unia II, Omega - Warta S., Górnik - Ekolog, Sokół - Włókniarz K., Pogoń - Bzura, Widzew II - Bak-pol, MKP - Warta Dz., WKS - WOY;

VI kolejka 4-5.09: ŁKS II - WOY, Warta Dz. - WKS, Bak-Pol - MKP, Bzura - Widzew II, Włókniarz K. - Pogoń, Ekolog - Sokół, Warta S. - Górnik, Unia II - Omega, Concordia - Włókniarz P.;

VII kolejka 8.09: Włókniarz P. - ŁKS II, Omega - Concordia, Górnik - Unia II, Sokół - Warta S., Pogoń - Ekolog, Widzew II - Włókniarz K., MKP - Bzura, WKS - Bak-Pol, WOY - Warta Dz.;

VIII kolejka (11-12.09): ŁKS II - Warta Dz., Bak-Pol - WOY, Bzura - WKS, Włókniarz K. - MKP, Ekolog - Widzew II, Warta S. - Pogoń, Unia II - Sokół, Concordia - Górnik, Włókniarz P. - Omega;

IX kolejka (18-19.09): Omega - ŁKS II, Górnik - Włókniarz P., Sokół - Concordia, Pogoń - Unia II, Widzew II - Warta S., MKP - Ekolog, WKS - Włókniarz K., WOY - Bzura, Warta Dz. - Bak-Pol;

X kolejka (25-26.09): ŁKS II - Bak-Pol, Bzura - Warta Dz., Włókniarz K. - WOY, Ekolog - WKS, Warta S. - MKP, Unia II - Widzew II, Concordia - Pogoń, Włókniarz P. - Sokół, Omega - Górnik;

XI kolejka (2-3.10): Górnik - ŁKS II, Sokół - Omega, Pogoń - Włókniarz P., Widzew II - Concordia, MKP - Unia II, WKS - Warta S., WOY - Ekolog, Warta Dz. - Włókniarz K., Bak-Pol - Bzura;

XII kolejka (9-10.10): ŁKS II - Bzura, Włókniarz K. - Bak-Pol, Ekolog - Warta Dz., Warta S. - WOY, Unia II - WKS, Concordia - MKP, Włókniarz P.- Widzew II, Omega - Pogoń, Górnik - Sokół;

XIII kolejka (16-17.10): Sokół - ŁKS II, Pogoń - Górnik, Widzew II - Omega, MKP - Włókniarz P., WKS - Concordia, WOY - Unia II, Warta Dz. - Warta S., Bak-Pol - Ekolog, Bzura - Włókniarz K.;

XIV kolejka (23-24.10): ŁKS II - Włókniarz K., Ekolog - Bzura, Warta S. - Bak-Pol, Unia II - Warta Dz., Concordia - WOY, Włókniarz P. - WKS, Omega - MKP Zgierz, Górnik - Widzew II, Sokół - Pogoń;

XV kolejka (6-7.11): Pogoń - ŁKS II, Widzew II - Sokół, MKP - Górnik, WKS - Omega, WOY - Włókniarz P., Warta Dz. - Concordia, Bak-Pol - Unia II, Bzura - Warta S., Włókniarz K. - Ekolog;

XVI kolejka (13-14.11): ŁKS II - Ekolog, Warta S. - Włókniarz K., Unia II - Bzura, Concordia - Bak-Pol, Włókniarz P. - Warta Dz., Omega - WOY, Górnik - WKS, Sokół - MKP, Pogoń - Widzew II;

XVII kolejka (20-21.11): Widzew II - ŁKS II, MKP - Pogoń, WKS - Sokół, WOY - Górnik, Warta Dz. - Omega, Bak-Pol - Włókniarz P., Bzura - Concordia, Włókniarz K. - Unia II, Ekolog - Warta S.