Dmo porozmawia z kibicami, a kibice pojadą do Chorzowa

Karkołomnego zadania podjął się prezes Wisły Krzysztof Dmoszyński. W czwartek weźmie udział w czacie, a zaraz potem w spotkaniu z kibicami. Z kolei sierpeccy fani futbolu organizują wyjazd na mecz Polska - Anglia, który 8 września zostanie rozegrany w Chorzowie
Kibice mają już dość przerwy w rozgrywkach. Oni już poszliby na trybuny, już ściskali kciuki za swoich ulubieńców. Fani Wisły przedsmak piłkarskiego święta, jakim będzie sobotnia inauguracja rozgrywek, będą mieli w czwartek. Bo o godz. 18 na czacie (www.wisla.plock.pl) będą mogli pogadać z prezesem nafciarzy Krzysztofem Dmoszyńskim. Półtorej godziny później prezes razem z trenerem Mirosławem Jabłońskim będzie odpowiadał na pytania już w klubowej kawiarence. Zadanie niełatwe.

Podobnie jak to, którego podjęli się sierpeccy fani reprezentacji Polski. Postanowili zorganizować wyjazd na mecz Polska - Anglia, który odbędzie się 8 września w Chorzowie. Grupa wyruszy z Sierpca, ale istnieje możliwość zabrania się z nią i z Płocka. Koszt wyjazdu wynosi 90 zł, ale najpóźniej do połowy sierpnia trzeba będzie wpłacić 50 zł w celu zakupu biletów. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 31 lipca o godz. 15 na położonej niedaleko stadionu Wisły stacji benzynowej PKN Orlen (przy ul. Gałczyńskiego - koło Kauflanda). Trzeba się szybko decydować, bo liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 888 28 66 32 lub w sieci pod adresem dzieerzan@interia.pl (gadu-gadu: 5423669).