Cracovia wraca do treningu

Po krótkiej przerwie Cracovia wznawia w piątek treningi. Piłkarze Stawowego już za tydzień zainaugurują występy w ekstraklasie, a tymczasem Kraków opuszcza Marek Citko, kuszony ofertami z Włoch.
W czwartek piłkarze Cracovii odpoczywali po powrocie ze zgrupowania w Austrii. Zawodnicy wracają do pełni sił, a już dzisiaj o godz. 19 stawią się na treningu na boisku KS Prokocim. Do Szwajcarii wyjeżdża Marek Citko, który przepracował z "Pasami" dziewięciodniowy obóz w Lutzmannsburgu. - Marek musi uregulować wszelkie sprawy ze swoim byłym klubem FC Aarau. Następnie piłkarz uda się na testy do Włoch - poinformował nas trener krakowian Wojciech Stawowy. Citko otrzymał oferty gry w Messinie oraz Livorno, drużynach beniaminków Serie A. Gdyby wyprawa do Włoch Citce się nie udała, zawodnik zadeklarował chęć gry w Cracovii.

Nieco inaczej przedstawia się sytuacja z Arkadiuszem Kubikiem. Były piłkarz krakowskiego klubu miałby powrócić do zespołu i podjąć treningi z Cracovią. Kwestia jego angażu na Kałuży wyjaśni się jednak nie wcześniej niż za półtora tygodnia. - Wtedy Arek spotka się z prezesem Januszem Filipiakiem i obaj panowie zdecydują o dalszej przyszłości piłkarza w naszym klubie - powiedział opiekun "Pasów". Istnieje też możliwość, że Citko i Kubik po wstępnych rozmowach z Cracovią dołączą do zespołu dopiero w zimowej przerwie w rozgrywkach.