Avia Świdnik - Lewart Lubartów 3:2

W meczu kontrolnym beniaminek III ligi Lewart Lubartów uległ w Świdniku grającej o klasę niżej Avii 2:3. Po dwa gole strzelili Paweł Pranagal i Bartosz Ukalski

Był to już drugi sparing zespołu z Lubartowa i druga jego porażka. Wynika to prawdopodobnie z braku świeżości piłkarzy Lewartu, którzy mocno teraz trenują. Gospodarze bezlitośnie to wykorzystali i już po 23 minutach prowadzili 3:0. Skutecznie grał Paweł Pranagal, który po latach wrócił do Świdnika. W Avii zagrali także Krystian Okoniewski i Mariusz Adamczyk. Cała trójka występowała ostatnio w Lubliniance. Ponadto w zespole trenera Marka Maciejewskiego testowani byli Sebastian Skrzypek (Legion Tomaszowice) oraz Marek Galiński (Cisy Nałęczów). Z kolei w Lewarcie udany występ zaliczył młodzieżowiec Bartosz Ukalski. Nie miał natomiast szczęścia Grzegorz Klepacz, który trafił w słupek i w poprzeczkę.

Avia Świdnik 3 (3)

Lewart Lubartów 2 (2)

BRAMKI

Avia: Paweł Pranagal (10., 16.), Łukasz Misztal (23.)

Lewart: Bartosz Ukalski (35., 43).

SKŁADY

Avia: Kruk - Okoniewski, Machnikowski, Borowiec, Skrzypek, Marczuk, Misztal, Adamczyk, Kozieł, Galiński, Pranagal. W II połowie zagrali: Sajecki, D. Pastusiak, Drozd, M. Mirosław, Kudeń, Sieczkarz, G. Ładniak, Kamiński.

Lewart: Wójcik - Wojciechowski, Kuchta, Meksuła, Boguszewski, Mitura, Bednaruk, Nogal, Ukalski, Klepacz, Szczawiński. W II połowie zagrali: Baran, G. Pastusiak, Brzozowski, Bugno, Jarocki, Raczkowski, Serwin, Szajkowski.