Piłkarze Zawiszy odpadli z MP juniorów i juniorów młodszych

W rewanżowych meczach 1/8 na swoim boisku nie dość, że wysoko przegrywali, to nawet nie strzelili gola

Obie drużyny WKS, po mistrzostwie województwa, odpadły w pierwszych dwumeczach 1/8 MP. Starsi piłkarze Zawiszy, pod wodzą Roberta Wójcika, musieli w sobotę na swoim stadionie odrabiać straty z przegranego 2:5 środowego meczu w Łodzi. Nic z tego. Rywale z ŁKS już w 12. min wyprowadzili kontratak. Bramkarz Zawiszy Maciej Paczkowski obronił pierwszy strzał, ale przy dobitce był bezradny. Przed przerwą puścił jeszcze jednego gola. w drugiej połowie łodzianie dobili naszych juniorów kolejnymi trzema trafieniami.

Nazajutrz prysły marzenia o awansie do Olimpiady Młodzieży juniorów młodszych Zawiszy. Po remisie w Lubinie 2:2 nadzieje na sukces podopiecznych Tomasza Łachowskiego wzrosły. Niestety, dobrej gry starczyło na 20 minut. Marcel Ndoloka i Sebastian Stepnakowski zmarnowali sytuacje bramkowe i w odpowiedzi w 35. min zawiszanie stracili gola po strzale z rzutu karnego. Tuż po przerwie wpadła druga bramka dla Zagłębia, a potem jeszcze dwie, w tym jedna znowu z "jedenastki".