PIŁKA NOŻNA. Mistrzostwa Polski Juniorów, Stal Rzeszów odpadła

Trzeba grać do ostatniej sekundy - to stara piłkarska prawda, o której boleśnie przekonali się juniorzy młodsi Stali Rzeszów, którzy przegrali z Jagiellnią Białystok rywalizację w 1/16 mistrzostw Polski

W pierwszym meczu w Białymstoku Stal przegrała 0:1. W niedzielnym rewanżu rzeszowianie doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że by awansować muszą wygrać najlepiej do zera i różnicą co najmniej dwóch bramek. Od początku meczu z zadania doskonale się wywiązywali. W 48. minucie po drugiej bramce Dragana prowadzili już 2:0, a gdy trzecie trafienie w 67. minucie dołożył Skupień wszystko wydawało się rozstrzygnięte. Co prawda wcześniej Nycz nie wykorzystał jedenastki dla Stali, ale i tak nikt w obozie rzeszowskim nawet nie dopuszczał myśli, że gospodarze nie awansują do dalszych gier o mistrzostwo Polski. Wystarczyło tylko utrzymać korzystny wynik. Jednak w ostatnich piętnastu minutach meczu na stalowcy przeżyli szok. Goście postawili wszystko na jedną kartę i opłaciło się. Za faul na Grygoruku rzut karny na bramkę zamienił Onofryjuk, a na dwie minuty przed końcem meczu stalowców pogrążył Kidrycki.