Wyniki naszego turnieju

Wczorajsze wyniki kategorii młodszej (roczniki 1992 i młodsze)



Grupa A

Portugalia - Grecja4:0
Hiszpania - Rosja3:0
Portugalia - Rosja0:1
Hiszpania - Grecja9:1
Portugalia - Hiszpania0:3
Grecja - Rosja0:6


1. Hiszpania9 pkt15:1
(z Międzychodu)

2. Rosja6 pkt7:3
(z Os. Lecha w Poznaniu)

3. Portugalia3 pkt4:4
(ze Środy Wlkp.)

4. Grecja0 pkt1:19
(ze Świerczewa w Poznaniu)



Grupa B

Francja - Anglia3:0
Chorwacja - Szwajcaria1:1
Francja - Chorwacja1:1
Anglia - Szwajcaria0:4
Francja - Szwajcaria0:3
Anglia - Chorwacja0:4


1. Szwajcaria7 pkt8:1
(ze Świerczewa w Poznaniu)

2. Chorwacja5 pkt6:2
( z Moch)

3. Francja4 pkt4:4
(z Podolan i Suchego Lasu)

4. Anglia0 pkt0:11
(z Pecnej k. Mosiny)





Grupa C

Włochy - Dania0:3
Szwecja - Bułgaria2:0
Włochy - Szwecja0:3
Dania - Bułgaria0:6
Włochy - Bułgaria0:3
Dania - Szwecja0:9


1. Szwecja9 pkt14:0
(ze Swarzędza)

2. Bułgaria6 pkt9:2
(z Granowa)

3. Dania3 pkt3:15
(z Grunwaldu w Poznaniu)

4. Włochy0 pkt0:9
(drużyna z Kawnic - mimo zapewnień - nie stawiła się na turniej)





Grupa D

Niemcy - Holandia2:0
Czechy - Łotwa0:3
Niemcy - Łotwa0:6
Holandia - Czechy1:3
Niemcy - Czechy2:1
Holandia - Łotwa2:5


1. Łotwa9 pkt14:2
(z Pleszewa)

2. Niemcy6 pkt4:7
(z Gniezna)

3. Czechy3 pkt4:6
(z Pobiedzisk-Letniska)

4. Holandia0 pkt3:10
(z Junikowa w Poznaniu)





W ćwierćfinałach zagrają:

Hiszpania-Chorwacja, Szwajcaria-Rosja, Szwecja-Niemcy i Łotwa-Bułgaria



Dziś mecze kategorii starszej (roczniki 1989, 1990 i 1991)



Bayern Monachium - drużyna gimnazjum z Krzesin (opiekun Wojciech Bartkowiak)

Celtic Glasgow - drużyna z Poznania-Grunwaldu (opiekun Dariusz Bobiński)

Olympique Lyon - drużyna z Poznania-os. Kwiatowego (opiekun Piotr Ochocki)

Anderlecht Bruksela - drużyna z Granowa (opiekun Adam Kościański)

Arsenal London - drużyna z Pobiedziska-Letniska (opiekun Artur Bartkowiak)

Inter Mediolan - drużyna z Koźmina Wlkp. (opiekun ks. Maciej Dudek)

Dynamo Kijów - drużyna ze Strzeszyna Parkowego (opiekun Juliusz Wojtkowiak)

Lokomotiw Moskwa - drużyna z Owińsk (opiekun Jerzy Wałek)

PSV Eindhoven - drużyna z Rawicza (opiekun Andrzej Buchała)

AS Monaco - drużyna z Poznania-os. Lecha (opiekun Leszek Dawidziak)

Deportivo La Coruna - drużyna z Poznania-ul. Polna (opiekun Władysław Grzechowiak)

AEK Ateny - drużyna z Gniezna (opiekun Radosław Koralewski)

Juventus Turyn - drużyna z Poznania-os. Bajkowe (opiekun Mariusz Murawski)

Galatasaray Stambuł - drużyna z Pleszewa (opiekun Jacek Mikuła)

Real San Sebastian - drużyna z Poznania-Grunwaldu (opiekun Ryszard Lech)

Olympiakos Pireus - drużyna z Poznania-Starego Miasta (opiekun Piotr Krzyżaski)

Manchester United - drużyna z Gniezna (opiekun Magdalena Stefankiewicz)

Panathinaikos Ateny - drużyna z Łubnicy (opiekun Zbigniew Pieterek)

Glasgow Rangers - drużyna ze Swarzędza (opiekun Przemysław Sipiński)

VfB Stuttgart - drużyna z Otorowa (opiekun Sławomir Dyzert)

Real Madryt - drużyna z Poznania-Nowego Miasta (opiekun Franciszek Mazurczak)

Olympique Marsylia - drużyna z Lubonia (opiekun Sabina Szprejda)

FC Porto - drużyna z Poznania-Świerczewa (opiekun Henryk Degórski)

Partizan Belgrad - drużyna z Poznania-os. Kwiatowego (opiekun Sławomir Rajewicz)

Chelsea London - drużyna z Owińsk (opiekun Jerzy Wałek)

Sparta Praga - drużyna z Podolan i Suchego Lasu (opiekun Zbigniew Ciecierski)

Lazio Roma - drużyna z Poznania-ul. Chełmońskiego (opiekun Marietta Niemier)

Besiktas Stambuł - drużyna z Poznania-os. Kwiatowego (opiekun Aleksander Wojciechowski)

AC Milan - drużyna z Pobiedzisk-Letniska (opiekun Artur Bartkowiak)

Ajax Amsterdam - drużyna z Poznania-Grunwaldu (opiekun Ryszard Lech)

Celta Vigo - drużyna z Poznania-Winograd (opiekun Rafał Hudowicz)

FC Brugge - drużyna z Poznania-os. Orła Białego (opiekun Juliusz Kwiatkowski)





Grupa A

boisko Agodz. 11Bayern Monachium - Celtic Glasgow
boisko Bgodz. 11Olympique Lyon - Anderlecht Bruksela
boisko Dgodz. 13Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela
boisko Bgodz. 13Celtic Glasgow - Olympique Lyon
boisko Cgodz. 15Bayern Monachium - Olympique Lyon
boisko Dgodz. 15Celtic Glasgow - Anderlecht Bruksela


Grupa B

boisko Agodz. 12.30Arsenal London - Inter Mediolan
boisko Bgodz. 12.30Dynamo Kijów - Lokomotiw Moskwa
boisko Cgodz. 14.30Arsenal London - Lokomotiw Moskwa
boisko Agodz. 14.30Inter Mediolan - Dynamo Kijów
boisko Cgodz. 16.30Arsenal London - Dynamo Kijów
boisko Dgodz. 16.30Inter Mediolan - Lokomotiw Moskwa


Grupa C

boisko Agodz. 11.30PSV Eindhoven - AS Monaco
boisko Bgodz. 11.30Deportivo La Coruna - AEK Ateny
boisko Cgodz. 13.30PSV Eindhoven - Deportivo La Coruna
boisko Bgodz. 13.30AS Monaco - AEK Ateny
boisko Cgodz. 15.30PSV Eindhoven - AEK Ateny
boisko Dgodz. 15.30AS Monaco - Deportivo La Coruna


Grupa D

boisko Cgodz. 11.30Juventus Turyn - Galatasaray Stambuł
boisko Dgodz. 11.30Real San Sebastian - Olympiakos Pireus
boisko Agodz. 13.30Juventus Turyn - Olympiakos Pireus
boisko Dgodz. 13.30Galatasaray Stambuł - Real San Sebastian
boisko Agodz. 15.30Juventus Turyn - Real San Sebastian
boisko Bgodz. 15.30Galatasaray Stambuł - Olympiakos Pireus


Grupa E

boisko Bgodz. 12Manchester United - Panathinaikos Ateny
boisko Agodz. 12Glasgow Rangers - VfB Stuttgart
boisko Agodz. 14Manchester United - VfB Stuttgart
boisko Cgodz. 14Panathinaikos Ateny - Glasgow Rangers
boisko Cgodz. 16Manchester United - Glasgow Rangers
boisko Dgodz. 16Panathinaikos Ateny - VfB Stuttgart


Grupa F

boisko Cgodz. 12Real Madryt - Olympique Marsylia
boisko Dgodz. 12FC Porto - Partizan Belgrad
boisko Bgodz. 14Real Madryt - FC Porto
boisko Dgodz. 14Olympique Marsylia - Partizan Belgrad
boisko Agodz. 16Real Madryt - Partizan Belgrad
boisko Bgodz. 16Olympique Marsylia - FC Porto


Grupa G

boisko Dgodz. 11Chelsea London - Sparta Praga
boisko Cgodz. 11Lazio Roma - Besiktas Stambuł
boisko Cgodz. 13Chelsea London - Besiktas Stambuł
boisko Agodz. 13Lazio Roma - Sparta Praga
boisko Agodz. 15Chelsea London - Lazio Roma
boisko Bgodz. 15Sparta Praga - Besiktas Stambuł


Grupa H

boisko Cgodz. 12.30AC Milan - Ajax Amsterdam
boisko Dgodz. 12.30Celta Vigo - FC Brugge
boisko Bgodz. 14.30AC Milan - Celta Vigo
boisko Dgodz. 14.30Ajax Amsterdam - FC Brugge
boisko Agodz. 16.30AC Milan - FC Brugge
boisko Bgodz. 16.30Ajax Amsterdam - Celta Vigo




W niedzielę - decydujące mecze play-off



Uwaga! W niedzielę gramy 2 x 15 minut z ewentualną dogrywką (5 minut) bez złotego gola i rzutami karnymi (po trzy serie i do skutku).



1/8 finału kategorii starszej

1. godz. 11, boisko AA1 - B2
2. godz. 11, boisko BB1 - A2
3. godz. 11, boisko CC1 - D2
4. godz. 11, boisko DD1 - C2
5. godz. 11.40, boisko AE1 - F2
6. godz. 11.40, boisko BF1 - E2
7. godz. 11.40, boisko CG1 - H2
8. godz. 11.40, boisko DH1 - G2


1/4 finału kategorii młodszej

1. godz. 12.20, boisko AHiszpania - Chorwacja
2. godz. 12.20, boisko BSzwajcaria - Rosja
3. godz. 12.20, boisko CSzwecja - Niemcy
4. godz. 12.20, boisko DŁotwa - Bułgaria


1/4 finału kategorii starszej

1. godz. 13, boisko A zwycięzca 5 - zwycięzca 7
2. godz. 13, boisko B zwycięzca 6 - zwycięzca 8
3. godz. 13, boisko C zwycięzca 1 - zwycięzca 3
4. godz. 13, boisko D zwycięzca 2 - zwycięzca 4


1/2 finału kategorii młodszej

godz. 13.40, boisko A zwycięzca 1 - zwycięzca 3
godz. 13.40, boisko B zwycięzca 2 - zwycięzca 4


1/2 finału kategorii starszej

godz. 14, boisko A zwycięzca 2 - zwycięzca 4
godz. 14, boisko B zwycięzca 1 - zwycięzca 3


godz. 14,30, boisko Bfinał kategorii młodszej
godz. 14.30, boisko Amecz o trzecie miejsce kategorii młodszej
godz. 15, boisko Bfinał kategorii starszej
godz. 15, boisko Amecz o trzecie miejsce kategorii starszej