Sport.pl

Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA

Wyniki 30. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Izolator Boguchwała - Lechia Sędziszów 4:0, Radomyślanka - Sokół Sokołów 2:5, Team Przecław - Dynovia 6:1, Zaczernie - Herman Hermanowa 1:2, Jawor Krzemienica - Czarnovia 0:1, Strzelec Frysztak - Grodziszczanka 1:0, Kolejarz/Igloopol Dębica - Crasnovia 4:0, Piast Nowa Wieś - Głogovia 2:1.

1. Kolejarz/Igloopol307269-13
2. Izolator Boguchwała306583-25
3. Lechia Sędziszów305349-31
4. Piast Nowa Wieś305251-33
5. Głogovia305256-33
6. Sokół Sokołów305164-40
7. Crasnovia304650-41
8. Czarnovia304152-44
9. Jawor Krzemienica304049-49
10.Strzelec Frysztak304033-31
11.Team Przecław303845-56
12.Dynovia303139-63
13.Grodziszczanka302939-76
14.Radomyślanka302632-79
15.Herman Hermanowa302126-61
16.Zaczernie301426-89
Wyniki 30. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Piast Tuczempy - Budowlani Szówsko 1:2, Polonia II Przemyśl - Orzeł Przeworsk 1:3, LKS Skołoszów - Start Pruchnik 5:1, Unia Łukawiec - Łęk Ostrów 1:2, Bizon Medyka - Roztocze Narol 3:1, Golbalux Wiązownica - Czuwaj Przemyśl 1:2, Huragan Gniewczyna - Błękitni Grzęska 0:10, Start Mirocin - Żurawianka Żurawica 0:4. W meczu zaległym: Czuwaj - Polonia II 1:0.

1. Żurawianka307687-14
2. Czuwaj Przemyśl307573-13
3. Skołoszów306990-31
4. Orzeł Przeworsk306370-26
5. Piast Tuczempy305185-35
6. Golbalux Wiązownica304965-35
7. Budowlani Szówsko304345-44
8. Roztocze Narol304062-64
9. Start Pruchnik304045-51
10.Polonia II Przemyśl303938-39
11.Błękitni Grzęska303863-57
12.Łęk Ostrów303040-65
13.Bizon Medyka302838-61
14.Start Mirocin301833-95
15.Unia Łukawiec301732-104
16.Huragan Gniewczyna30312-144
Wyniki 30. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Bukowa Jastkowice - Zryw Dzikowiec 3:2, Sparta Jeżowe - Siarka II Tarnobrzeg 3:1, Start Wola Mielecka - San Kłyżów 5:0, Ikarus Tuszów Narodowy - Strażak Niwiska 1:2, Stal II Stalowa Wola - Sokół Kamień 1:1, Iskra Sobów - Tłoki II Gorzyce 1:0, Jutrzenka Ławnica - Unia II/Sarzynianka 1:1. Wynik meczu 29. kolejki: Strażak - Start (1:3) został zweryfikowany jako walkower dla Strażaka.

1. Zryw Dzikowiec307364-21
2. Stal II Stalowa Wola306861-25
3. Sokół Kamień305245-38
4. Unia II/Sarzynianka304843-42
5. Bukowa Jastkowice304754-40
6. Stal Nowa Dęba304341-48
7. Tłoki II Gorzyce304244-35
8. Zarzecze304144-36
9. Ikarus Tuszów Narodowy303847-51
10.Sparta Jeżowe303744-51
11.Siarka II Tarnobrzeg303538-46
12.Jutrzenka Ławnica303332-41
13.Iskra Sobów303241-55
14.Start Wola Mielecka303042-58
15.Strażak Niwiska302945-79
16.San Kłyżów302739-58
Wyniki 30. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Nafta Jedlicze - Zorza Łęki Dukielskie 2:3, Sanovia Lesko - Zamczysko Odrzykoń 3:0, Brzozovia - Górnik Grabownica 1:2, Leśnik Baligród - Piast Miejsce Piastowe 2:2, Iwonka Iwonicz - Górnik Strachocina 4:3, Chłodnie Zarszyn - Zamczysko Mrukowa 2:1, Rafineria/Czarni II Jasło - LKS Skołyszyn 5:1, Szarotka Uherce - Start Rymanów 1:2.

1. Sanovia Lesko305954-26
2. Rafineria/Czarni II305569-39
3. Zamczysko Odrzykoń305458-41
4. Brzozovia305463-45
5. Piast Miejsce Piastowe305252-38
6. Chłodnie Zarszyn305045-34
7. Górnik Strachocina304250-37
8. Leśnik Baligród304240-33
9. Start Rymanów304038-43
10.Nafta Jedlicze303942-48
11.Górnik Grabownica303934-40
12.Iwonka Iwonicz303453-73
13.Zamczysko Mrukowa302945-60
14.LKS Skołyszyn302822-48
15.Zorza Łęki Dukielskie302743-81
16.Szarotka Uherce302427-50
Wynik pierwszego meczu 1/8 finału mistrzostw Polski juniorów młodszych: Hutnik Kraków - Igloopol/Kolejarz Dębica 1:2 (1:0): Dziadzio (16.) - G. Kubas (50.), Madura (67.). Rewanż 26 czerwca o godz. 11 na stadionie Igloopolu Dębica.