VI runda kartingowych mistrzostw Polski

63 zawodników wystartowało w VI rundzie kartingowych mistrzostw Polski rozegranych na kartodromie Automobilklubu Radomskiego
Niestety, wśród startujących był tylko jeden zawodnik Automobilklubu Radomskiego. Piotr Odzimkowski nie odniósł jednak sukcesu.

W klasie kadet 60A wygrał Jan Kisiel z Automobilklubu Polskiego przed kolegą klubowym Karolem Baszczem i Michałem Kowalikiem z Krak Kartu. Drużynowo najlepszy był Automobilklub Wielkopolski

Gracjan Korczyński z Automobilklubu Wielkopolskiego zwyciężył w kategorii kadet 60B. Drugi był Mateusz Rzucidło (też A. Wielkopolski), trzeci Roman Tomilow z Tabos Kart Nysa. I tu zespołowo najlepszy był A. Wielkopolski.

Wyścig kategorii młodzieżowej 80 zakończyły się triumfem Filipa Misztala z AMK Drwęca. Dalsze miejsca na podium zajęli Michał Rzymyszkiewicz z TKM Toruń, Karol Strużek (A. Lubelski).

Klasyfikację drużynową wygrał TKM Toruń.

Piotr Ordecki z Moto Kart Energetyk okazał się najlepszy w kategorii młodzieżowej 125. Za nim znaleźli się zawodnicy Automobilklubu z Lublina Radosław Szalek i Adrian Czuchaj. Ich zespół zwyciężył w klasyfikacji drużynowej. Kategoria kadet 80 zakończyła się wygraną Mateusza Lisowskiego z A. Rzemieślnik, który wyprzedził Mateusza Rzucidło (A. Wielkopolski) i Pawła Wymyka (A. Rzemieślnik). Wygrał zespół A. Rzemieślnik.

Najlepszy w Pucharze Parilla był Karol Dąbski (A. Rzemieślnik), przed Janem Kisielem (A. Polski) i Wojciechem Więcławskim (A. Wielkopolski). Pierwsza była drużyna A. Rzemieślnik.

Kategoria Briggs & Stratton zakończyła się zwycięstwem Macieja Bernacika (A. Leszczyński). Za nim znaleźli się Paweł Ernst (A. Cieszyński) i Michał Pęcak (A. Leszczyński). Pierwszy był zespół A. Leszyńskiego.

W prestiżowym wyścigu w Memoriale Ludwika Gliba (kategoria młodzieżowa 125) wygrał Piotr Ordecki z - Moto Kart Energetyk. Drugi był Radosław Szalek (A. Leszczyński), trzeci Konrad Tadla (A. Lubelski).