Wierna Ma這goszcz w trzeciej lidze

Wierna Ma這goszcz w przysz造m sezonie zagra w trzeciej lidze! Podopieczni Antoniego Hermanowicza wygrali ostatni mecz sezonu i skorzystali z pora磬i Nidy Pi鎍z闚 w Nowinach.
Przed ostatni kolejk Nida mia豉 dwa punkty przewagi nad Wiern, ale musia豉 wygra w Nowinach, by w przypadku zwyci瘰twa wicelidera w Skar篡sku i tak zapewni sobie awans. Spotkanie rozpocz窸o si znakomicie dla go軼i. Ju w 2. minucie centr g這w do siatki trafi Robert Chlewicki. Prowadzenie u酥i這 lidera. W 53. wyr闚na pi瘯nym strza貫m z 20 metr闚 Rajmund Kula, a w 80. Nid dobi ㄆkasz Szymoniak. W tym momencie ju by這 wiadomo, 瞠 awansuje Wierna, kt鏎a wygrywa豉 w Skar篡sku z Granatem a 4:0. - Ale wcale tak 豉two nie by這. Wiedzieli鄉y, 瞠 do przerwy Nida prowadzi i w szatni niekt鏎zy z pi趾arzy byli ju za豉mani. A zaraz po przerwie Granat mia jeszcze dwie stuprocentowe sytuacje. Jak dosta貫m SMS-a, 瞠 w Nowinach jest remis, to w ch這pak闚 nowy duch wst徙i - opowiada B豉瞠j Kuterasi雟ki, dzia豉cz klubu z Ma這goszcza.

Ciekawie by這 te na innych stadionach. W Daleszycach nie lada wyczynem popisa si Micha Roter, kt鏎y w meczu z Piastem Ch璚iny (6:1) zdoby a cztery gole, z czego trzy ostatnie w ci庵u pi璚iu minut. Hat-trickiem popisa si te Marcin S這 z Wichra Miedziana G鏎a.

We W這szczowie Hetman przegra z ㄊsic Bodzentyn 0:1, ale ju w 2. minucie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego - Bartocha trafi w s逝pek. Dwie minuty p騧niej kontuzji dozna... s璠zia g堯wny Marcin Szrek. Zast徙i go jego asystent w tym meczu Mariusz Trofimiec, a zwolnione miejsce zaj掖... trener Hetmana Dariusz Miernik. - Wyst徙i w potr鎩nej roli: by s璠zi, trenerem i jeszcze musia by gotowy do gry, bo jest naszym drugim bramkarzem - opowiada Grzegorz W這darczyk, spiker klubu z W這szczowy.

Wyniki 30. kolejki

ALIT O涉R紟 - ORL邛A KIELCE 0:1 (0:1): Borowiec (44.)

GRANAT SKAR玆SKO - WIERNA MAΜGOSZCZ 0:4 (0:1): Fatyga dwie (29., 64.), Gil dwie (56., 79.)

SPARTAKUS DALESZYCE - PIAST CH犴INY 6:1 (2:1): Sarnecki (38.), Roter cztery (41., 81., 82., 85.), Bernat (76.) - Skowerski (30.)

ORLICZ SUCHEDNI紟 - WICHER MIEDZIANA G紑A 2:4 (0:4): Bator (52.), 砰gad這 (83.) - S這 trzy (12., 26., 37.), Wilman (31.)

HETMAN WΜSZCZOWA - ΧSICA BODZENTYN 0:1 (0:1): Rubinkiewicz (44.)

NOWINY - NIDA PI哸Z紟 2:1 (0:1): Chlewicki (2.) - Kula 53.), Szymoniak (80.)

WISx SANDOMIERZ - CZARNI POxNIEC 1:3 (0:2): Przygoda (86. - karny) - Kami雟ki dwie (31., 55.), Haliniak (10.)

NOVICO 名NIARY - NAPRZ笈 J犵RZEJ紟 0:1 (0:1): R騜a雟ki (32.)

1. Wierna306861:1913-1-142:118-4-319:8
2. Nida306765:2412-2-139:79-2-426:17
3. Nowiny306246:2112-2-125:57-3-524:16
4. Orl皻a306040:229-6-023:98-3-417:13
5. Wis豉305044:319-4-228:135-4-616:18
6. Granat305053:3610-3-233:135-2-820:23
7. Spartakus304640:3010-2-327:93-5-713:21