Sport w skrócie

FRANKIEWICZ WYGRAŁ... Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała w Rzeszowie w towarzyskim meczu piłkarskim rówieśników z Chorwacji 1:0 (0:0). Bramkę dla zespołu Dariusza Dziekanowskiego zdobył w 73. minucie Paweł Pytlarz z Zagłębia Lublin. W składzie kadry był Dariusz Frankiewicz z Kolportera Korona Kielce - kielecki pomocnik zagrał ostatnich trzynaście minut, zmieniając Szymona Pawłowskiego.

... CHORAB TEŻ. Piotr Chorab z MKS KSZO Junior Ostrowiec zakończył już swój udział w międzynarodowym turnieju im. Wiktora Bannikowa na Ukrainie. W ostatnim pojedynku eliminacji kadra do lat 16 wygrała w Obuchowie z Mołdawią 2:1 (1:0). Bramki dla zespołu Andrzeja Zamilskiego zdobyli Damian Szałas z GKP Gorzów w 23. minucie oraz z rzutu karnego w 75. Tomasz Cywka z Gwarka Zabrze. Polacy zajęli trzecie miejsce w grupie A, a do dalszych gier awansowały Ukraina i Czechy.