Piłka nożna. Trampkarze Rakowa najlepsi w okręgu

Mistrzem OZPN Częstochowa w kategorii trampkarzy starszych została trzecia - z nazwy - drużyna Rakowa

Rozgrywki toczyły się w trzech grupach. We wszystkich najlepsze były zespoły Rakowa. W grupie III Raków III nie stracił w dwudziestu meczach punktów, a strzelił 163 bramki, tracąc tylko 6.

Także w finale Raków III okazał się najlepszy. Finałowy turniej rozegrano w Kłobucku. Z drużynami Rakowa rywalizował mistrz podokręgu Lubliniec - Sparta Lubliniec. W półfinałach Raków I pokonał Spartę 4:0, a Raków III rozgromił Raków II 9:1. Trzecie miejsce przypadło drużynie z Lublińca, która pokonała Raków II 1:0. W finale Raków III ograł 3:2 Raków I.

W drużynie mistrzów okręgu grali: Piotr Węzik, Michał Tomalski, Michał Gała, Michał Bajdowski, Bartosz Michalski, Maciej Skowron, Maciej Tkacz, Wojciech Bolechowski, Kamil Marczyk, Kamil Witczyk, Robert Wosiewicz. Podczas turnieju zespół prowadził Robert Olbiński.