Sport.pl

Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA

Wyniki 29. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Głogovia - Kolejarz/Igloopol Dębica 1:1, Dynovia - Strzelec Frysztak 1:0, Herman Hermanowa - Izolator Boguchwała 0:0, Czarnovia - Zaczernie 7:1, Lechia Sędziszów - Radomyślanka 1:0, Grodziszczanka - Jawor Krzemienica 1:5, Crasnovia - Team Przecław 1:1, Sokół Sokołów - Piast Nowa Wieś 3:3.

1. Kolejarz/Igloopol296965-13
2. Izolator Boguchwała296279-25
3. Lechia Sędziszów295349-27
4. Głogovia295255-31
5. Piast Nowa Wieś294949-31
6. Sokół Sokołów294859-38
7. Crasnovia294650-37
8. Jawor Krzemienica294049-48
9. Czarnovia293851-44
10.Strzelec Frysztak293732-31
11.Team Przecław293539-54
12.Grodziszczanka292939-75
13.Dynovia293138-55
14.Radomyślanka292630-74
15.Herman Hermanowa291824-60
16.Zaczernie291425-87
Wyniki 29. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Ikarus Tuszów Narodowy 1:1, Unia II/Sarzynianka - Zarzecze 2:0, Stal Nowa Dęba - Sparta Jeżowe 2:0, Sokół Kamień - Jutrzenka Ławnica 3:1, Tłoki II Gorzyce - Stal II Stalowa Wola 1:0, Zryw Dzikowiec - Iskra Sobów 2:1, San Kłyżów - Bukowa Jastkowice 2:1, Strażak Niwiska - Start Wola Mielecka 1:3.

1. Zryw Dzikowiec297362-18
2. Stal II Stalowa Wola296760-24
3. Sokół Kamień295144-37
4. Bukowa Jastkowice294751-38
5. Unia II/Sarzynianka294742-41
6. Stal Nowa Dęba294341-45
7. Tłoki II Gorzyce294244-34
8. Zarzecze293843-36
9. Ikarus Tuszów Narodowy293846-49
10.Siarka II Tarnobrzeg293537-43
11.Sparta Jeżowe293440-50
12.Jutrzenka Ławnica293231-40
13.Start Wola Mielecka293040-56
14.Iskra Sobów292940-54
15.San Kłyżów292738-63
16.Strażak Niwiska292341-81
Wyniki 29. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Żurawianka Żurawica - Skołoszów 1:0, Błękitni Grzęska - Bizon Medyka 2:1, Orzeł Przeworsk - Huragan Gniewczyna 8:0, Roztocze Narol - Unia Łukawiec 6:1, Budowlani Szówsko - Golbalux Wiązownica 1:1, Start Pruchnik - Piast Tuczempy 1:3, Łęk Ostrów - Start Mirocin 3:2, mecz Czuwaj Przemyśl - Polonia II Przemyśl zakończył się po zamknięciu tego wydania "Gazety". W meczu zaległym: Polonia II - Budowlani 4:0.

1. Żurawianka297383-14
2. Czuwaj Przemyśl286970-12
3. Skołoszów296685-30
4. Orzeł Przeworsk296067-25
5. Piast Tuczempy295184-33
6. Golbalux Wiązownica294964-33
7. Roztocze Narol294061-61
8. Budowlani Szówsko294043-43
9. Start Pruchnik294044-46
10.Polonia II Przemyśl283937-35
11.Błękitni Grzęska293553-57
12.Łęk Ostrów292738-64
13.Bizon Medyka292535-60
14.Start Mirocin291833-91
15.Unia Łukawiec291731-102
16.Huragan Gniewczyna29312-134
Wyniki 29. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Piast Miejsce Piastowe - Brzozovia 2:1, Zamczysko Odrzykoń - Nafta Jedlicze 4:2, Zorza Łęki Dukielskie - Szarotka Uherce 1:2, Górnik Grabownica - Sanovia Lesko 2:2, Górnik Strachocina - Leśnik Baligród 2:0, Zamczysko Mrukowa - Iwonka Iwonicz 8:0, Skołyszyn - Chłodnie Zarszyn 1:0, Start Rymanów - Rafineria/Czarni II Jasło 3:1.

1. Sanovia Lesko295651-26
2. Zamczysko Odrzykoń295458-38
3. Brzozovia295462-43
4. Rafineria/Czarni II295264-38
5. Piast Miejsce Piastowe295150-36
6. Chłodnie Zarszyn294743-33
7. Górnik Strachocina294247-33
8. Leśnik Baligród294138-31
9. Nafta Jedlicze293940-45
10.Start Rymanów293736-42
11.Górnik Grabownica293632-39
12.Iwonka Iwonicz293149-70
13.Zamczysko Mrukowa292944-58
14.Skołyszyn292821-43
15.Szarotka Uherce292426-48
16.Zorza Łęki Dukielskie292440-79