Sport.pl

Klasa B - wyniki 25. kolejki

Grupa I: Orzeł Kampinos - Naprzód II Zielonki 1:1, KP Bielany - Sorento Kamion 0:1, Promyk Nowa Sucha - Pogoń Wiskitki 7:0, Tur II Jaktorów - Orion Cegłów 3:0, Zaborowianka Zaborów - Dąb II Wieliszew 2:1, Victoria Błonie - Relax II Radziwiłłów 3:2.

1. Promyk256187-27
2. Sorento256091-23
3. Naprzód II255899-30
4. Dąb II255387-36
5. Bielany255255-32
6. Tur II253752-56
7. Orion243445-46
8. Orzeł253058-57
9. Zaborowianka252645-66
10. Osuchów242045-79
11. Victoria251931-91
12. Guzovia241831-83
13. Relax II251639-68
14. Pogoń241237-108


Grupa II: Tarpan Tarczyn - Ambra Pro Futuro Warszawa 4:0, UKS Łady - Ambra Ołtarzew 2:1, Legion Otrębusy - Naprzód II Brwinów 4:2, ULKS Borzęcin - FC Płochocin 3:2, Sparta II Jazgarzew - Walka Kosów 9:4

Pauzowały: Laura II Chylice, Przyszłość II Włochy.



1. Łady214662-23
2. Sparta II214157-35
3. Płochocin213963-27
4. Przyszłość II203754-29
6. Tarpan213653-29
5. Ambra W.213549-47
7. Borzęcin213546-39
8. Naprzód II212755-61
9. Walka212744-54
10. Ambra O.222235-32
11. Laura II20720-86
12. Legion21938-113
Mszczonowianka II Mszczonów i Orzeł II Baniocha wycofały się z rozgrywek.



Grupa III: Korona Jadów - GLM Warszawa 0:0, Błyskawica Warszawa - Żbik II Nasielsk 3:1, PUG Bielany - Charyzma Wyszków 7:3, Dąb Wieliszew - Mazowsze Zegrze 5:0, NTP II Wyszków - Salos Warszawa 6:2, Huragan II Wołomin - Eskimo Chrzęsne 0:2, Huragan Grochale - Junak Warszawa 5:1.



1. NTP II255895-34
2. PUG Bielany255879-30
3. Huragan II255280-38
4. Junak254360-49
5. Eskimo254380-59
6. Błyskawica254172-52
7. Mazowsze253857-73
8. Żbik II253552-64
9. Dąb252942-58
10. Salos252647-71
11. GLM252353-81
12. Charyzma252147-61
13. Korona251431-82
14. Huragan251340-83
Mazowsze i Huragan ukarane pięcioma punktami karnymi.



Grupa IV: Victoria II Sulejówek - Rokola Otwock Wielki 3:0 (walkower), Impet Łajski - Omega Warszawa 1:3

PKS II Radość - Olesin-Halinów 3:5, WKS Puznów - KS Puznówka 1996 5:1, Wisła Dziecinów - PKS Siennica 1:3, MLKS II Wesoła - KS II Falenica 4:2

Pauzował Bór Regut.

1. Olesin-Halinów214760-29
2. Puznówka 1996224358-34
3. PKS II Radość223759-49
4. Victoria II223739-42
5. Bór 223246-39
6. Siennica233245-44
7. Puznów213051-56
8. Rokola212838-49
9. Omega222848-45
10. Falenica II222653-59
11. Wesoła II112121-19
12. Wisła212039-49
13. Impet22318-61
Bór Regut ukarany pięcioma punktami karnymi. Start II Otwock wycofał się z rozgrywek.