Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 33. kolejki: Polonia II Warszawa - Ursus Warszawa 3:1, Korona Góra Kalwaria - Delta Warszawa 0:3, Hutnik Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 3:3, Targówek Warszawa - GLKS Nadarzyn walkower 0:3, Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki walkower 3:0, Pogoń Siedlce - Wisła II Płock 0:0, Pilica Białobrzegi - Dolcan Ząbki 4:3, Olimpia Warszawa - KS Piaseczno 2:0, Narew Ostrołęka - Legia II Warszawa 0:3.

1. Legia II337986-26
2. Targówek335957-37
3. Łomianki335755-58
4. Dolcan335152-38
5. Pogoń335156-46
6. Delta334753-52
7. Olimpia334655-55
8. Narew334644-53
9. Pilica334549-59
10.Szydłowianka334546-49
11.Nadnarwianka334436-41
12.Piaseczno334343-46
13.Wisła II334251-53
14.Korona334139-36
15.Polonia II334150-61
16.Nadarzyn333829-51
17.Hutnik333342-56
18.Ursus332736-62
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 29. kolejki: Żbik Nasielsk - ULKS Ciółkowo 6:1, Skra Drobin - Boruta Kuczbork 2:6, Podlasie Sokołów Podlaski - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5:1, Tęcza 34 Płońsk - Makowianka Maków Mazowiecki 3:2, GKS Strzegowo - Stoczniowiec Płock 2:5, Piast Piastów - MKS Ciechanów 0:1, Kasztelan Sierpc - Mazowsze Płock 4:2, Korona Ostrołęka - Legionovia II Legionowo 0:0.

1. Żbik296989-32
2. Kasztelan286081-40
3. Mazowsze295977-29
4. Piast295870-37
5. Boruta295265-44
6. Podlasie295162-33
7. Tęcza294865-42
8. Legionovia II294757-45
9. Korona294351-56
10.Makowianka293845-58
11.Skra293163-80
12.Ciechanów283153-67
13.Stoczniowiec292434-83
14.Ostrovia292431-74
15.Strzegowo291647-94
16.Ciółkowo 29 13 33-109

Klasa okręgowa

Wyniki 26. kolejki: Mazur Gostynin - Huragan Bodzanów 4:2, Orkan Lelice - Świt Staroźreby 0:1, Zryw Bielsk - Wicher Cieszewo 2:1, Roltex Białkowo - Amator Maszewo 3:0 walkower, Orkan Sochaczew - Błękitni Gąbin 3:5, Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 1:3, Stegny Wyszogród - Luszynianka Luszyn 0:1.

1. Mazur266273-26
2. Błękitni265976-32
3. Orkan S.265172-28
4. Orkan L.264861-40
5. Orzeł264676-54
6. Wicher264257-61
7. Roltex263243-50
8. Zryw263257-83
9. Wisła262960-64
10.Świt262837-38
11.Luszynianka 26 26 30-56

12.Stegny262535-55
13.Amator262026-77
14.Huragan261935-73
Klasa A

Wyniki 26. kolejki: Kormoran Łąck - Błyskawica Lucień 4:2, Skrwa Brudzeń - Lwówianka Lwówek 4:1, Iskra Kozłowo - Zorza Szczawin Kościelny 2:5, Sparta Mochowo - Bakoma Ikar Bielice walkower 3:0, Masovia Płock - Skrwa Łukomie 3:2, Limit Rybno - Bzura Chodaków 3:3, Victoria Wykowo - Unia Iłów 3:5.

1. Masovia 26 71 90-20

2. Bzura2661115-33
3. Limit265592-32
4. Unia264759-38
5. Kormoran264669-35
6. Sparta263843-51
7. Skrwa B. 26 34 58-50

8. Błyskawica263152-67
9. Zorza263050-56
10.Ikar263042-55
11.Skrwa Ł. 26 27 46-68

12.Lwówianka 26 22 30-68

13.Victoria261947-104
14.Iskra26628-144
Klasa B

Wyniki 26. kolejki: Polonia Radzanowo - Miszewko Strzałkowskie 5:2, Bobry Cierszewo - Olimpia Gozdowo 1:3, Sparta Rościszewo - Mazowia Słubice 0:3, Kasztelan Białe Błoto - Start Proboszczewice 5:1, Bronowo Zalesie - Unia Czermno 2:0, Błękitni Gójsk - Pogoń Słupia 3:2.

1. Błękitni2472124-33
2. Olimpia245582-38
3. Pogoń2454101-38
4. Polonia245192-39
5. Mazowia244779-41
6. Relax243469-58
7. Kasztelan243374-67
8. Start242538-86
9. Miszewko 23 23 41-92

10.Unia241846-79
11.Bobry241436-78
12.Bronowo 24 14 25-89

13.Sparta241329-96