Chrobry Głogów - Swornica Czarnowąsy 4:1 (2:0)

III liga piłki noznej. Zwycięstwo ze Swornicą Czarnowacy utrzymanie w III lidze.
Chrobry musiał ten mecz wygrać, aby uniknąć degradacji z III ligi. Nic dziwnego zatem, że od początku meczu gospodarze ruszyli do ataku. Tyle tylko, że początkowo z ich akcji niewiele wynikało. Groźną sytuację stworzyli natomiast goście. W 21. minucie bliski zdobycia gola był Sławomir Maciuszek, który strzelił tuż obok słupka.

Rozstrzygające dla losów meczu okazało się 180 sekund między 29. a 31. minutą. Wówczas padły dwie bramki dla głogowian, które ustawiły mecz. Pierwszą zdobył po indywidualnej akcji Jarosław Helwig, z kolei dwie minuty później bramkarza gości pokonał Tomasz Żmudziński, który strzelił nie do obrony z ośmiu metrów. Po przerwie Chrobry znów stwarzał sytuacje do zdobycia goli. Dwie z nich zakończyły się bramkami - obie zdobył wprowadzony na boisko Konrad Węglarz. Po raz pierwszy pokonał bramkarza gości zaledwie minutę po swoim wejściu. W 65. minucie wykorzystał niedokładne wybicie piłki przez Kanię i strzałem z 11 metrów skierował piłkę do siatki. Drugi jego gol padł w 90. minucie. Tym razem Węglarz wykorzystał świetne podanie Trznadla i z pięciu metrów strzelił nie do obrony. Gościom udało się zdobyć honorową bramkę. Jej autorem był Maciuszek, który w 69. minucie wykorzystał błąd Radosława Piroga (niefortunnie wybijał piłkę z pola karnego) i pokonał z bliska Sławomira Cupera.

Bramki: 1:0 Helwig (29), 2:0 Żmudziński (31), 3:0 Węglarz (65), 3:1 Maciuszek (69), 4:1 Węglarz (90) Chrobry: Cuper - Piróg, Buczek, Gałązkiewicz (81 Opałacz), Smolin, Groffik (76 Bukraba), Żmudziński (66 Winniczuk), Trznadel, Tomasiak, Pojnar (64 Węglarz), Helwig.