Piłka nożna. Od IV ligi do klasy A

IV Liga

32. kolejka: Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 2:2, KS Piaseczno - Narew Ostrołęka 2:0, Dolcan Ząbki - Olimpia Warszawa 4:1, Wisła II Płock - Pilica Białobrzegi 3:0, KS Łomianki - Pogoń Siedlce 2:2, GLKS Nadarzyn - Nadnarwianka Pułtusk 0:1, Szydłowianka - GKP Targówek 1:0, Delta Warszawa - Hutnik Warszawa 6:1, Polonia II Warszawa - Korona Góra Kalwaria 1:4.

Mecz zaległy: Legia II - Delta 3:2.

1. Legia327583-26
2. Targówek325957-34
3. Łomianki325755-55
4. Dolcan325149-34
5. Pogoń325056-46
6. Narew324644-50
7. Delta324450-52
8. Szydłowianka324443-46
9. Olimpia324353-55
10. Pilica324245-56
11. Korona324142-33
12. Piaseczno324137-32
13. Wisła II324151-53
14. Nadnarwianka324133-41
15. Polonia II323847-60
16. Hutnik323541-47
17. Nadarzyn323526-51
18. Ursus322735-59
Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I, 28. kolejka: ULKS Ciółkowo - Legionovia II 0:5, Mazowsze Płock - Korona Ostrołęka 2:0, MKS Ciechanów - Kasztelan Sierpc 0:3, Stoczniowiec Płock - Piast Piastów 1:5, Makowianka - GKS Strzegowo 1:0, Ostrovia - Tęcza 34 Płońsk 1:2, Boruta Kuczbork - Podlasie Sokołów Podlaski 1:3, Żbik Nasielsk - Skra Drobin 8:0.

Mecz zaległy: Podlasie - Żbik 1:4.

1. Żbik286683-31
2. Kasztelan286079-38
3. Mazowsze285975-25
4. Piast285870-38
5. Boruta284959-42
6. Podlasie274856-28
7. Legionovia II284657-45
8. Tęcza284562-40
9. Korona284251-56
10. Makowianka283843-55
11. Skra283161-74
12. Ciechanów282852-70
13. Ostrovia282430-69
14. Stoczniowiec282129-81
15. Strzegowo281645-89
16. Ciółkowo281332-73
Grupa II, 28. kolejka: Okęcie II Warszawa - Zwolenianka 2:2, Wicher Kobyłka - Mszczonowianka 1:1, Błonianka - Pogoń Grodzisk 0:3, Start Otwock - Powiślanka Lipsko 1:1, KS Warka - Broń Radom 1:0, Mazur Karczew - Wilga Garwolin 3:1, Mirax Bierwce - Marcovia 3:0, Zryw Sobolew - Żyrardowianka 0:1.

Mecz zaległy: Okęcie II - Mirax 1:5.

1. Mazur286975-17
2. Warka286259-24
3. Broń285652-24
4. Pogoń284947-25
5. Mszczonowianka284845-32
6. Powiślanka284444-36
7. Zwolenianka284146-31
8. Start273838-37
9. Wilga283844-48
10. Mirax283444-44
11. Wicher283030-43
12. Marcovia282930-52
13. Okęcie II282329-64
14 . Błonianka282226-62
15. Żyrardowianka282034-71
16. Zryw281832-63
Liga Okręgowa

Grupa I, 25. kolejka: Olimpia II Warszawa - Przyszłość Włochy 0:1, Świt Warszawa - Sagita Warszawa 2:1, Milan Milanówek - Naprzód Zielonki 2:3, LKS Chlebnia - Tur Jaktorów 1:2, Naprzód Brwinów - Partyzant Leszno 8:0, Jedność Żabieniec - Ożarowianka 1:1, Sparta Jazgarzew - Relax Radziwiłłów 0:2.

1. Przyszłość256275-26
2. Zielonki255570-31
3. Tur254852-27
4. Sparta254363-40
5. Chlebnia253741-62
6. Jedność253549-49
7. Ożarowianka253341-43
8. Olimpia II253242-43
9. Świt253244-51
10. Sagita252946-53
11. Milan252947-63
12. Brwinów252548-68
13. Relax252535-55
14. Partyzant24728-88
Grupa II, 25. kolejka: Marymont Warszawa - KS II Łomianki 1:0, Mazur Radzymin - Gwardia II Warszawa 3:1, Józefovia - Bóbr Tłuszcz 0:3, GKP II Targówek - Sarmata Warszawa 1:3, NTP Wyszków - Polfa Tarchomin 4:1, Huragan Wołomin - ZWAR Międzylesie 6:2, Hutnik II Warszawa - Advit Wiązowna 3:0 walkower.

Mecz zaległy: Sarmata - ZWAR 0:1.

1. Gwardia II255372-32
2. NTP254958-29
3. Bóbr254649-32
4. Mazur244544-27
5. Marymont253940-30
6. Advit253937-40
7. ZWAR243653-52
8. Józefovia253644-47
9. Huragan253540-41
10. Hutnik II253341-34
11. Polfa252529-56
12. GKP II252139-69
13. Sarmata241831-70
14. Łomianki II251742-56
Klasa A

Grupa I, 24. kolejka: MKS Żabia Wola - Żyrardowianka II 4:3, Anprel Nowa Wieś - GLKS II Nadarzyn 1:2, Piast II Piastów - FC Stars Warszawa 2:6, Błękitni Korytów - KS Raszyn 1:2, CWKS Legia Warszawa - Utrata Pawłowice 6:2, Drukarz Warszawa - Ryś Laski 8:2, Wrzos Międzyborów - Znicz II Pruszków 3:0 walkower.

Mecz zaległy: Znicz II Pruszków - MKS Żabia Wola 4:3.

1. Drukarz2459103-25
2. Raszyn 245759-25
3. Stars245473-32
4. Utrata244160-51
5. Ryś243864-52
6. Piast II243656-61
7. CWKS243259-59
8. Nadarzyn II243039-52
9. Błękitni242832-44
10. Znicz II242842-62
11. Żabia Wola242240-62
12. Anprel242140-70
13. Wrzos242033-73
14. Żyrardowianka II241337-72
Grupa II, 27. kolejka: Legion Warszawa - KS Falenica 0:3, Skra Obory - Orzeł Baniocha 6:0, Victoria Zerzeń - KS II Piaseczno 4:3, Perła Złotokłos - AZS Absolwent UW Warszawa 5:2, Mazur II Karczew - PKS Radość 2:1, Amigos Warszawa - Laura Chylice 2:2, Marymont II Warszawa - Energetyk Warszawa 0:0, CKS Celestynów - Victoria Głosków 0:2.

28. kolejka: Falenica - Marymont II 7:1, Energetyk - Amigos 1:0, Głosków - Mazur II 3:1, Radość - Perła 5:2, AZS - Zerzeń 2:1, Piaseczno II - Skra 2:4, Orzeł - Legion 1:5, Laura - Celestynów 3:0 walkower.

1. Falenica286673-27
2. Skra285778-42
3. Energetyk285560-40
4. Legion285461-37
5. Zerzeń285275-58
6. Laura284867-53
7. Głosków284644-42
8. Piaseczno II283784-61
9. Mazur II283359-63
10. Absolwent283237-59
11. Amigos283230-54
12. Radość283161-74
13. Orzeł282945-67
14. Perła282343-75
15. Marymont II272341-84
16. Celestynów281824-58
Grupa III, 24. kolejka: Marcovia 2000 - Wisła Zakroczym 2:3, Rządza Załubice - Wicher II Kobyłka 10:0, Wisła Jabłonna - Mazur II Radzymin 2:1, KS Glinianka - Victoria Sulejówek 0:3, AON Rembertów - Józefovia II 3:0 walkower, Vistula Nadbrzeż - Nadnarwianka II Pułtusk 3:1, Sokół Serock - Rotavia Nieporęt 3:0.

1. Sulejówek245365-30
2. Rządza244659-28
3. Sokół244567-38
4. Vistula244152-37
5. Rotavia244065-51
6. AON 243443-39
7. Marcovia II243354-57
8. Mazur II243142-47
9. Jabłonna243144-56
10. Nadnarwianka II243064-54
11. Zakroczym242953-74
12. Wicher II242833-59
13. Glinianka241636-57
14. Józefovia II241538-87