Kujawiak/Hydrobudowa z Pucharem Polski na szczeblu okręgu

W rewanżowym meczu w Bydgoszczy piłkarze z Włocławka pokonali 2:1 Chemika/Zawiszę

Gospodarzom na pocieszenie zostało, że w końcu, w czwartym w tym sezonie meczu odczarowali bramkę rywali. W III lidze ulegli 0:4 u siebie i 0:1 na wyjeździe, a Pucharze przed tygodniem 0:2. Gola "do szatni" zdobył Arkadiusz Woźniak, który ładnym strzałem z woleja zamknął dośrodkowanie z prawej strony. Wcześniej, od początku goście atakowali i już w piątej minucie piłkę po podaniu Ryszarda Remienia bez problemu do bramki Artura Gajewskiego skierował najskuteczniejszy ligowy strzelec lidera III ligi, Marcin Klatt. Po przerwie świetną okazję na strzelenie gola tuż po wejściu w 68. minucie na boisku miał Damian Świerblewski, ale piłka powędrowała minimalnie obok słupka. W 78. Nemanja Babovic bardzo dokładnie dośrodkował w pole karne, gdzie Łukasz Grube głową przelobował wysuniętego z bramki Gajewskiego.

CHEMIK/ZAWISZA - KUJAWIAK/HYDROBUDOWA 1:2 (1:1)