Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 31. kolejki: Polonia II Warszawa - Hutnik Warszawa 2:1, Korona Góra Kalwaria - Ursus Warszawa 4:0, GKP Targówek - Delta Warszawa 1:2, Nadnarwianka Pułtusk - Szydłowianka Szydłowiec 0:1, Pogoń Siedlce - GLKS Nadarzyn 2:1, Pilica Białobrzegi - KS Łomianki 3:0, Olimpia Warszawa - Wisła II Płock 5:0, Legia II Warszawa - KS Piaseczno 5:0.

1. Legia II307278-22
2. Targówek315957-33
3. Łomianki315653-53
4. Dolcan314845-33
5. Pogoń314652-46
6. Narew314644-48
7. Olimpia314352-51
8. Pilica314245-53
9. Korona314137-30
10.Szydłowianka314142-46
11.Delta304142-48
12.Piaseczno314041-44
13.Polonia II313846-56
14.Nadnarwianka313832-41
15.Wisła II313848-53
16.Nadarzyn313526-50
17.Hutnik313238-47
18.Ursus312633-57
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 27. kolejki: Skra Drobin - ULKS Ciółkowo 10:4, Podlasie Sokołów Podlaski - Żbik Nasielsk zostanie 2 czerwca, Tęcza 34 Płońsk - Boruta Kuczbork 2:0, GKS Strzegowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2, Piast Piastów - Makowianka Maków Mazowiecki 3:1, Kasztelan Sierpc - Stoczniowiec Płock 5:0, Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów 4:1, Legionovia II Legionowo - Mazowsze Płock 2:4.

1. Żbik266071-30
2. Kasztelan275777-38
3. Mazowsze275673-25
4. Piast275565-35
5. Boruta274958-39
6. Podlasie264553-27
7. Legionovia II274352-45
8. Tęcza274260-39
9. Korona274251-54
10.Makowianka273542-55
11.Skra273161-66
12.Ciechanów272852-67
13.Ostrovia272429-67
14.Stoczniowiec272128-76
15.Strzegowo271645-88
16.Ciółkowo271332-98
Klasa okręgowa

Wyniki 24. kolejki: Orkan Lelice - Huragan Bodzanów 5:0, Zryw Bielsk - Mazur Gostynin 1:3, KS Białkowo - Świt Staroźreby 1:1, Orkan Sochaczew - Wicher Cieszewo 6:1, Wisła Duninów - Amator Maszewo 10:0, Stegny Wyszogród - Błękitni Gąbin 1:1, Luszynianka Luszyn - Orzeł Goleszyn 2:2.

1. Mazur245667-23
2. Błękitni245368-28
3. Orkan S.245068-22
4. Orkan L.244859-37
5. Orzeł244064-52
6. Wicher243954-58
7. Białkowo242939-48
8. Wisła242958-58
9. Zryw242954-79
10.Stegny242534-45
11.Luszynianka242327-53
12.Świt242233-37
13.Amator241925-73
14.Huragan241630-67
Klasa A

Wyniki 24. kolejki: Kormoran Łąck - Victoria Wykowo 10:2, Iskra Kozłowo - Lwówianka Lwówek 1:1, Sparta Mochowo - Skrwa Brudzeń 1:1, Masovia Płock - Zorza Szczawin Kościelny 5:1, Błyskawica Lucień - Ikar Bielice 3:0, Limit Rybno - Skrwa Łukomie 7:2, Unia Iłów - Bzura Chodaków 0:2.

1. Masovia246584-18
2. Bzura2457100-30
3. Limit235086-29
4. Unia244352-33
5. Kormoran244265-33
6. Sparta243438-49
7. Błyskawica243150-61
8. Ikar233042-46
9. Skrwa B.242851-49
10.Zorza242643-52
11.Skrwa Ł.242442-65
12.Lwówianka242127-62
13.Victoria241944-87
14.Iskra24626-136
Klasa B

Wyniki 24 kolejki: Sparta Rościszewo - Polonia Radzanowo 1:7, Kasztelan Białe Błoto - Olimpia Gozdowo 1:0, Bronowo Zalesie - Mazowia Słubice 1:1, Błekitni Gójsk - Start Proboszczewice 10:2, Relax Miszewo Murowane - Pogoń Słupia 2:4, Bobry Cierszewo - Miszewko Strzałkowskie odbędzie się 10 czerwca.

1. Błekitni2266117-30
2. Pogoń235499-35
3. Olimpia224976-37
4. Polonia224583-35
5. Mazowia224172-38
6. Relax223165-54
7. Kasztelan213065-59
8. Miszewko212339-85
9. Start222235-80
10.Unia221845-73
11.Bobry211333-71
12.Bronowo221122-87
13.Sparta221028-93