Sport.pl

Sport w skrócie

ŻUŻEL

Wynik ostatniego meczu 8. kolejki I ligi: TŻ Sipma Lublin - Lotos Gdańsk 49:41. Sipma: P. Karlsson 14 (3,3,3,3,2), Knapp 10 (2,2,2,1,3), Śledź 7 (1,3,1,2,0), Franków 6 (3,0,d,3), Piszcz 10 (3,2,2,2,1), D. Stachyra 1 (1,-,0,0,-), Wrona 1 (0,0,1). Lotos: Chrzanowski 9 (1,3,2,w,3), Stojanowski 5 (0,1,-,3,1), Kościecha 9 (w,1,3,3,2,0), K. Jabłoński 3 (2,0,1,0), Karger 7 (2,2,1,0,2), Pacholak 2 (2,-,-,-,-), M. Jabłoński 6 (3,1,1,0,1).

1. Lotos Gdańsk712+153
2. TeleNet Gorzów710+57
3. Sipma Lublin710-4
4. Intar Ostrów78+20
5. GTŻ Grudziądz75-8
6. Marma Rzeszów63-17
7. Start Gniezno70-201
Wynik ostatniego meczu 7. kolejki II ligi: TŻ Łódź - Polonia Piła 42:48. Łódź: Jurczyński 14 (3,3,3,3,2), Zywertowski 3 (1,1,1,d,0), Żurawski 9 (2,1,1,2,3), Tomczyk 3 (0,2,0,1), Mróz 9 (2,2,3,2,0), J. Jankowski 4 (3,1,0,0), Jędrzejkiewicz 0 (0,0). Polonia: Kowalski 12 (2,3,3,3,1), Wolsztyński 4 (0,1,2,u,1), Kierzkowski 8 (1,2,2,2,1), Jąder 7 (3,0,1,1,2), S. Jensen 11 (0,3,2,3,3), Paszko 1 (1,-,-,-,-), Kowalewski 5 (2,3,0,0).

1. Kolejarz Opole510+98
2. Kolejarz Rawicz68+21
3. KSŻ Krosno44+22
4. PKŻ Polonia Piła44+12
5. SKA Speedway Lwów64-78
6. TŻ Łódź50-80
PIŁKA NOŻNA

Wyniki 31. kolejki IV ligi podkarpackiej: Pogoń Leżajsk - Rafineria/Czarni Jasło 2:0, Galicja Cisna - Wisłoka Dębica 0:11, JKS Jarosław - Górnovia Górno 4:1, Sokół Nisko - Syrenka Roźwienica 2:1, Kolbuszowianka - Budo Instal Turbia 3:0, Strug SZiK Tyczyn - Stal Mielec 0:0, Błękitni Ropczyce - MKS Kańczuga 1:2, Rzemieślnik Pilzno - Krośnianka 1:1, Stal Sanok - Unia Nowa Sarzyna 1:1.

1. Pogoń Leżajsk317179-25
2. Rafineria/Czarni316973-25
3. Stal Sanok316156-27
4. Wisłoka Dębica315768-22
5. Stal Mielec315546-22
6. Strug Tyczyn315347-35
7. JKS Jarosław315139-33
8. MKS Kańczuga314339-43
9. Rzemieślnik Pilzno314254-44
10.Krośnianka314141-28
11.Unia Nowa Sarzyna314036-39
12.Kolbuszowianka313836-43
13.Górnovia313737-46
14.Błękitni Ropczyce313531-46
15.Sokół Nisko313231-47
16.Budo Instal Turbia312641-58
17.Galicja Cisna311221-114
18.Syrenka Roźwienica31717-92
Wyniki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Crasnovia - Jawor Krzemienica 2:2, Głogovia - Strzelec Frysztak 1:0, Grodziszczanka - Izolator Boguchwała 0:4, Piast Nowa Wieś - Kolejarz/Igloopol Dębica 0:2, Dynovia - Zaczernie 3:0, Sokół Sokołów Mł. - Team Przecław 2:3, Czarnovia - Lechia Sędziszów 2:0, Radomyślanka - Herman Hermanowa 2:0.

1. Kolejarz/Igloopol276762-10
2. Izolator Boguchwała275876-25
3. Głogovia274851-30
4. Lechia Sędziszów274742-26
5. Sokół Sokołów274654-33
6. Piast Nowa Wieś274541-28
7. Crasnovia274549-34
8. Jawor Krzemienica273743-42
9. Czarnovia273544-40
10.Strzelec Frysztak273430-30
11.Team Przecław273438-50
12.Radomyślanka272630-68
13.Grodziszczanka272635-68
14.Dynovia272532-56
15.Herman Hermanowa271723-54
16.Zaczernie271422-77
Wyniki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Golbalux Wiązownica - Łęk Ostrów 3:0, Polonia II Przemyśl - Żurawianka Żurawica 0:2, Piast Tuczempy - Roztocze Narol 9:1, Bizon Medyka - Start Mirocin 3:2, LKS Skołoszów - Unia Łukawiec 10:1, Huragan Gniewczyna - Start Pruchnik 1:2, Błękitni Grzęska - Budowlani Szówsko 1:1, Orzeł Przeworsk - Czuwaj Przemyśl 0:0.

1. Żurawianka Żurawica266477-12
2. Czuwaj Przemyśl266366-11
3. LKS Skołoszów266078-28
4. Orzeł Przeworsk265456-22
5. Golbalux Wiązownica264763-31
6. Piast Tuczempy264575-26
7. Budowlani Szówsko263638-37
8. Polonia II Przemyśl263633-33
9. Start Pruchnik263641-43
10.Roztocze Narol263453-56
11.Błękitni Grzęska262949-55
12.Łęk Ostrów262433-55
13.Bizon Medyka262231-55
14.Start Mirocin261830-85
15.Unia Łukawiec261428-93
16.Huragan Gniewczyna26310-119
Wyniki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Bukowa Jastkowice 1:0, Stal Nowa Dęba - Start Wola Mielecka 3:2, Zarzecze - Sokół Kamień 5:2, Tłoki II Gorzyce - Unia II/Sarzynianka 0:2, Zryw Dzikowiec - Jutrzenka Ławnica 3:0, San Kłyżów - Stal II Stalowa Wola 1:3, Strażak Niwiska - Iskra Sobów 6:0, Sparta Jeżowe - Ikarus Tuszów Narodowy 1:0.

1. Zryw Dzikowiec276782-21
2. Stal II Stalowa Wola276759-20
3. Sokół Kamień274841-31
4. Bukowa Jastkowice274148-36
5. Unia II/Sarzynianka274135-41
6. Tłoki II Gorzyce273842-33
7. Zarzecze273742-33
8. Ikarus Tuszów Narodowy273743-45
9. Stal Nowa Dęba273736-43
10.Siarka II Tarnobrzeg273436-49
11.Sparta Jeżowe273339-48
12.Jutrzenka Ławnica273129-36
13.Iskra Sobów272635-51
14.Start Wola Mielecka272435-55
15.San Kłyżów272434-58
16.Strażak Niwiska272340-76
Wyniki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Nafta Jedlicze - Górnik Strachocina 0:3, Zorza Łęki Dukielskie - Piast Miejsce Piastowe 2:2, Sanovia Lesko - Zamczysko Mrukowa 1:2, Brzozovia - LKS Skołyszyn 5:2, Leśnik Baligród - Start Rymanów 2:1, Iwonka Iwonicz - Rafineria/Czarni II Jasło 3:2, Chłodnie Igloopol Zarszyn - Szarotka Uherce 4:0, Zamczysko Odrzykoń - Górnik Grabownica 2:1.

1. Brzozovia265357-31
2. Sanovia Lesko265147-23
3. Zamczysko Odrzykoń264750-33
4. Rafineria/Czarni II264657-33
5. Piast Miejsce Piastowe264545-32
6. Chłodnie Zarszyn264438-27
7. Leśnik Baligród264038-28
8. Górnik Strachocina263742-30
9. Nafta Jedlicze263634-39
10.Start Rymanów263333-38
11.Górnik Grabownica263229-34
12.Iwonka Iwonicz262746-62
13.LKS Skołyszyn262420-40
14.Zorza Łęki Dukielskie262438-74
15.Szarotka Uherce262022-44
16.Zamczysko Mrukowa262028-57